جام ملت‌های آسیا

نتیجه‌ی بازی ایران در مقابل ویتنام و صعود قطعی ایران به مرحله بعد جام ملت‌های آسیا

همان‌طور که می‌دانید امروز بازی ایران و ویتنام برگزار شد و نتیجه‌ی آن صعود قطعی ایران به مرحله بعد جام ملت‌های آسیا 2019 شد. امروز که ایران مقابل ویتنام به بازی رفت این بازی را 2-0 به نفع خود به‌پایان رساند و با دریافت 6 امتیاز اکنون در صدر جدول این رقابت‌ها قرار دارد. این برد شیرین و به‌یادماندنی ایران که منجر به صعود تیم به مرحله بعد جام ملت‌های آسیا شد خبری بسیار جنجالی شده است.

جام ملت‌های آسیا

بازی ایران و ویتنام در جام ملت‌های آسیا 2019

بازیکنان تیم ایران در مقابل ویتنام در جام ملت‌های آسیا 2019 شامل علیرضا بیرانوند، محمدحسین کنعانی‌زادگان، مرتضی پورعلی‌گنجی، وریا غفوری، احسان حاج‌صفی، امید ابراهیمی، وحید امیری، اشکان دژاگه، سامان قدوس، مهدی طارمی، سردار آزمون بوده‌اند که البته بازی با تعویض‌هایی هم همراه بوده است.

نتیجه‌ی بازی که 2-0 به نفع ایران به‌پایان رسید نتیجه‌ی گل‌های سردار آزمون در دقیقه‌ی 38 با پاس گل سامان قدوس و دقیقه‌ی 69 با پاس گل مهدی ترابی بود. اکنون ایران با داشتن 6 امتیاز و تفاضل گل 7 در صدر جدول قرار دارد و صعود ایران به مرحله بعد جام ملت‌های آسیا قطعی شده است.

ایران و ویتنام

شایان‌ذکر است که سردار آزمون در حال حاضر با زدن 3 گل (1 گل به یمن و 2 گل به ویتنام) آقای گل این دوره از مسابقات شناخته شد و در حال حاضر در صدر جدول گل زنان قرارگرفته است. آزمون در این دوره از بازی بسیار پرانرژی و باانگیزه است و تلاش می‌کند تا بهترین برد و بهترین بازی‌ها را به تصویر بکشد. البته تمامی بازیکنان تأثیر زیادی بر نتیجه‌ی بازی داشتند که می‌توان به عملکرد خوب اشکان دژاگه (کاپیتان) و مهدی طارمی اشاره کرد و این برد با همکاری تمام اعضای تیم و سرمربی صورت گرفته است.

صعود قطعی ایران به مرحله بعد جام ملت‌های آسیا 2019

بازی 5-0 ایران مقابل یمن و بازی 2-0 ایران مقابل ویتنام باعث شد که صعود ایران به مرحله بعد جام ملت‌های آسیا قطعی شود. شایان‌ذکر است که بازی بعدی ایران مقابل عراق رقم خواهد خورد و در تاریخ 26 دی ماه ساعت 19:30 برگزار می‌شود. البته بردوباخت در بازی مقابل عراق تأثیری بر صعود ایران نخواهد داشت اما بااین‌حال امیدواریم که در بازی بعدی هم تیم ملی خوش بدرخشد و بازی خوبی را به تصویر بکشد.

امتیاز: 5.0 از 5 (1 رای)

مطالب مرتبط ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شکلک‌ها (اموجی‌ها) را می‌توانید با کیبرد گوشی یا کیبرد مجازی ویندوز قرار دهید.
تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.