فردوسی پور

عادل فردوسی پور با برنامه‌ی جدید به نام «نود نو» بازخواهد گشت

همانطور که می‌دانید بیش از یک سال است که برنامه نود با اجرای عادل فردوسی پور پخش نمی‌شود و پخش این برنامه در تلویزیون ممنوع شده است. برنامه نود یکی از قدیمی‌ترین برنامه‌های تلویزیونی بوده که از سال ۱۳۷۸ با اجرای عادل فردوسی پور پخش شد. در واقع عادل فردوسی‌پور بنیان‌گذار برنامه ۹۰ بوده است. این برنامه همچنین پربیننده‌ترین برنامه تلویزیون ایران بوده که در نهایت در ۲۰ اسفند ۱۳۹۷ پخش آن از تلویزیون متوقف شد. پس از عادل فردوسی‌پور، بسیاری سعی کردند تا جای عادل فردوسی‌پور و برنامه نود را بگیرند اما موفق نبوده‌اند.

بیشتر بخوانید: ماجرای پخش نشدن برنامه نود ، محبوب‌ترین برنامه‌ی تلویزیونی چیست؟
بیشتر بخوانید: محمدحسین میثاقی جایگزین عادل فردوسی‌پور در برنامه نود نخواهد شد

در این دوران کمپین‌های حمایتی زیادی برای پخش مجدد برنامه ۹۰ به راه افتاد اما هیچ چیز نتوانست مانع ممنوعیت پخش این برنامه پربیننده شود. به هر جهت جای برنامه نود و عادل فردوسی پور در تلویزیون همیشه خالی خواهد بود.

برنامه «نود نو» با اجرای عادل فردوسی پور

خوشبختانه خبرهای تازه‌ای در این زمینه منتشر شده است و ظاهرا عادل فردوسی پور که مجری حرفه‌ای و یکی از قدیمی‌ترین گزارشگرهای فوتبال بوده قرار است تا برنامه‌ای تازه در زمینه فوتبال بسازد. براساس احتمالات منتشر شده ظاهرا عادل فردوسی پور با شروع لیگ بیستم برنامه‌ای مشابه برنامه ۹۰ را مانند سابق تولید خواهد کرد.

مشخص شده که زمان پخش این برنامه نیز هر هفته دوشنبه خواهد بود. البته شایان ذکر است که این برنامه از تلویزیون پخش نخواهد شد بلکه به صورت آنلاین در اختیار طرفداران این برنامه قرار خواهد گرفت. براساس گفته‌ها این برنامه جدید عادل فردوسی پور، «نود نو» نام دارد و ظاهرا فردوسی‌پور قصد دارد تا مجددا به این حوزه بازگردد و فعالیت کند حتی اگر فعالیت او در تلویزیون ممنوع باشد. در این میان طبیعی است که بازگشت فردوسی‌پور رقابت سختی را میان برنامه‌های تلویزیونی ایجاد خواهد کرد. در نهایت باید منتظر پخش این برنامه باشیم و ببینیم واکنش طرفداران به برنامه نود نو چه خواهد بود. البته فردوسی‌پور قبلا هم برنامه‌های آنلاینی به نام «کلاسیکو» با اجرای پژمان جمشیدی ساخته بود که این برنامه یک قسمتی، بسیار پرطرفدار و پربیننده شد. شما عزیزان می‌توانید نظرات خود را در رابطه با برنامه جدید عادل فردوسی‌پور با ما به اشتراک بگذارید.

بیشتر بخوانید: برنامه‌ی کلاسیکو عادل فردوسی‌پور در نمایش اینترنتی پخش شد

امتیاز: 5.0 از 5 (2 رای)
کمی صبر کنید...
Avatar

نوشته شده توسط

ایمیل: [email protected]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شکلک‌ها (اموجی‌ها) را می‌توانید با کیبرد گوشی یا کیبرد مجازی ویندوز قرار دهید.
تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.