حل جدول

معما: حل جدول و معما باعث کاهش افکار منفی و تنش‌های ذهنی خواهد شد!

در مطالب قبل در راستای تأثیر خوب معما بر مغز پرداختیم و احتمالاً می‌دانید که حل معما و جدول چقدر در عملکرد و بهبود حافظه کمک می‌کند. اما باید اشاره‌کنیم که معما و سؤالات این‌چنینی برای تقویت هوش کودکان نیز بسیار خوب و مؤثر است. درواقع معما مهارت فکر کردن را در کودکان تقویت می‌کند و ذهن او را فعال خواهد کرد. معما و مطرح کردن سؤالات چالش‌برانگیز کودکان را تیز و باهوش می‌کند و قدرت استدلال منطقی را به او خواهد داد. پس خوب است که کتابچه‌هایی معمایی برای فرزندانتان تهیه کنید تا به کمک معما بتوانید خلاقیت و قدرت فکر آن‌ها را افزایش دهید. البته می‌توانید معماهای سایت دینو را در اختیار کودکان نیز قرار دهید زیرا سؤالات معمایی ما نه زیاد ساده‌اند و نه زیاد سخت انتخاب می‌شود درنتیجه برای گروه سنی‌های مختلف مناسب خواهد بود.

البته نکته‌ای که در معما یا جدول حل کردن وجود دارد این است که شما زمان حل جدول همه‌ی مشکلات و مسائل زندگی را فراموش می‌کنید و زمانی را با خود خلوت می‌کنید درنتیجه استرس‌های ذهنی و افکار پرتنش از شما دور خواهد شد. سعی کنید مجلات جدول و معما تهیه کنید و روزانه زمانی را به حل جدول و معما اختصاص دهید زیرا همان‌طور که قبلاً هم گفتیم معما و جدول ورزش ذهن است و چه‌بهتر که روزانه تکرار و انجام شود.

حل جدول

در این معما باید تعداد مثلث ها را بدست آورید. در واقع شما با یک نگاه می توانید تمامی مثلث های تصویر را تشخیص دهید و پاسخ معما را بدست آورید. امیدواریم که از این معمای ساده و در عین حال پیچیده لذت ببرید. پاسخ درست را در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

حل جدول

نکته: پاسخ این معما یک هفته‌ی دیگر در ادامه‌ی همین مطلب ارائه خواهد شد درنتیجه می‌توانید پس از یک هفته پاسخ صحیح را در سایت ببینید.

امتیاز: 3.3 از 5 (3 رای)

۳ دیدگاه

 1. Avatar سیمین نوربخش گفت:
  1

  26 تا

 2. Avatar نیمار گفت:
  1

  19

 3. Avatar محمدمهدی گفت:
  1

  26

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شکلک‌ها (اموجی‌ها) را می‌توانید با کیبرد گوشی یا کیبرد مجازی ویندوز قرار دهید.
تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.