سوالات هوش

معما: حل سوالات هوش برای رشد مغز و تقویت هوش بهترین گزینه است

حتما تاکنون با مطالعه ی مطالب قبلی از مزایا معما، سوالات هوش و بازی و ریاضی مطلع شده اید و قطعا برای افزایش عملکرد مغزتان حاضرید روزانه تعداد معما و سوالات هوش را پاسخ دهید. معما ها اغلب ساده هستند و اغلب رازی در خود دارند که می توان با زیرکی این راز را پیدا کرد و به پاسخ معما رسید. از سوی دیگر سوالات هوش و بازی و ریاضی هم همین ویژگی را دارند. البته باید اشاره کنیم که سوالات اغلب منطقی هستند و معمولا یک پاسخ معین برای هر سوال در نظر گرفته شده است در نتیجه هر معما فقط یک جواب خواهد داشت.

دنیو هر جمعه معمایی برای افزایش و بهبود عملکرد مغز و کشف استعداد شما درزمینهٔ حل سؤالات هوش ارائه می‌کند و در این مطلب هم سعی داریم تا سوال هوشی را مطرح کنیم که قبلا هم مشابه آن را در اختیار شما عزیزان قرار دادیم و هوش بالای شما عزیزان را در معماهای قبل دیدیم.

حل سوالات هوش را فراموش نکنید!

در این مطلب نیز یک بازی و ریاضی جدید را در اختیارتان قرار خواهیم داد که باید بر اساس معادله و در نظر گرفتن علامت جمع abc را بدست آورید و حاصل را در بخش نظرات برای ما بنویسید. همچنین می توانید این سوالات هوش را با دوستانتان هم به اشتراک بگذارید و نتیجه ی عملکرد هوش هر یک را بسنجید. به گفته‌ی محققان، بازی و ریاضی و سوالات هوش، ورزش مغز است و توانایی حل سؤالات هوش، موجب خوشحالی و افزایش انرژی مثبت فرد خواهد شد.

یک سوال هوش ریاضی ساده پیش روی شما است که به راحتی می توانید پاسخ آن را بیابید و مغز خود را فعال نمایید. توجه داشته باشید که این سوالات هوش فقط یک پاسخ دارند و نمی توانید با روش های مختلف پاسخ های متفاوتی بدست آورید. در واقع این سوال را به ر شکلی که حل کنید فقط وفقط یک پاسخ مشخصی را بدست خواهید آورد.

نکته: پس از یک هفته پاسخ معما در انتهای همین مطلب قرار خواهد گرفت و می‌توانید پاسخ درست را مشاهده نمایید.

سوالات هوش
امتیاز: 4.5 از 5 (4 رای)

۶ دیدگاه

 1. Avatar امین گفت:
  0

  من یه معمای ساده میگم ببینیم کی جوابش و بلده…یه نفر هم کور هم کر هم لاله پدرش میمیره چطوری باید بهش بگیم پدرت مرده؟

 2. Avatar علی گفت:
  0

  a=3 b=5 c=9

 3. Avatar میناشیری گفت:
  0

  a=3
  b=5
  c=9

 4. Avatar حسین رحمتی گفت:
  0

  a=3
  b=4
  c=9

 5. Avatar امیر گفت:
  0

  a=3
  b=5
  c=9

 6. Avatar محمد باقر گفت:
  0

  a=3
  b=5
  c=9

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شکلک‌ها (اموجی‌ها) را می‌توانید با کیبرد گوشی یا کیبرد مجازی ویندوز قرار دهید.
تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.