برد پیت و شارلیز

ماجرای رابطه‌ی عاشقانه‌ی برد پیت و شارلیز ترون پس از جدایی آنجلینا جولی

احتمالاً از ماجرای جدایی برد پیت و آنجلینا جولی مطلع هستید و می‌دانید که این دو از سال گذشته در حال طی کردن مراحل طلاق هستند. این زوج که از سال 2004 باهم بودند در سال 2014 ازدواج کردند و رابطه‌ی عاشقانه‌ی خوبی را ساخته بودند. اما متأسفانه در سال 2016 ماجرای جدایی این دو خبرساز و علنی شد. برد پیت و آنجلینا جولی 6 فرزند دارند که دراین‌بین 3 فرزند را از کشورهای مختلف به سرپرستی گرفته‌اند. بااینکه این ازدواج سومین ازدواج آنجلینا و دومین ازدواج برد پیت بود اما همچنان پایان تلخی داشت. این روزها خبری از رابطه‌ی عاشقانه‌ی برد پیت و شارلیز ترون به گوش می‌رسد که در ادامه توضیحاتی را در این راستا ارائه خواهیم کرد.

روابط عاشقانه‌ی  برد پیت و شارلیز ترون

برد پیت و شارلیز

به‌تازگی خبری از نامزدی برد پیت و شارلیز ترون منتشرشده که سروصدای زیادی در شبکه‌های اجتماعی مختلف داشته است. ظاهراً برد پیت پس از دو سال جدایی از آنجلینا جولی تصمیم گرفته زندگی جدیدش را با شارلیز ترون آغاز نماید. برد پیت 55 ساله که به‌تازگی رابطه‌ی عاشقانه‌ی خود را به یکی دیگر از چهره‌های زیبا و جذاب هالیوود یعنی شارلیز ترون آغاز کرده است. درواقع بر اساس اخبار منتشرشده در سایت‌های خارجی برد پیت و شارلیز ترون 43 ساله هفته‌ی گذشته را تماماً در کنار یکدیگر گذراندند.

برد پیت

شارلیز ترون و برد پیت درواقع از طریق همسر سابق ترون با یکدیگر آشنا شدند و کم‌کم روابط صمیمی و عاشقانه‌ای بین آنها شکل گرفت. البته شایان‌ذکر است که این دو هنرمند هنوز این رابطه را علنی نکرده‌اند. از طرفی شارلیز ترون هنوز با فرزندان برد پیت ملاقات نکرده و در صورت جدی شدن رابطه این اتفاق خواهد افتاد. البته شارلیز ترون هم دو فرزند دارد که هر دو را به سرپرستی گرفته است. برد پیت و شارلیز ترون نزدیک به یک ماه است که رابطه‌ی جدید و عاشقانه‌ی خود را آغاز کرده‌اند. احتمال می‌رود که تا ماه‌های آینده خبری قطعی از سوی آنها منتشر شود و ممکن است این خبر، خبر نامزدی این دو هنرمند باشد.

شارلیز ترون

به‌طورکلی می‌توان گفت که برد پیت خوش‌سلیقه همیشه بهترین و زیباترین‌های هالیوود اعم از جنیفر انیستون، آنجلینا جولی را در دوره‌های مختلف انتخاب کرده و اکنون زندگی جدیدش را با شارلیز ترون می‌گذراند. شارلیز ترون هم در زندگی گذشته‌اش با هنرمندانی چون کیانو ریوز، شان پن، رایان رینولدز رابطه داشته و درنهایت به رابطه‌اش به برد پیت رسیده است. امیدواریم که این دو با علنی کردن روابط عاشقانه‌شان بتوانند به تمام شایعات خاتمه دهند و زندگی آرام و بی حاشیه‌ای را بسازند.

آنجلینا جولی پس از جدایی از برد پیت

در طرف دیگر ماجرا آنجلینا جولی زندگی خود را با فرزندانش می‌گذارد و به امور خیریه‌ی مختلف رسیدگی می‌کند. ظاهراً آنجلینا از زندگی بدون برد پیت راضی است و روزهای خوبی را در کنار فرزندانش می‌گذراند. آنجلینا زندگی‌اش را وقف فرزندان و امور خیریه کرده و آموزش‌های مختلف را در اختیار فرزندانش قرار می‌دهد تا با یکدیگر تجربیات خوبی به‌دست آورند.

امتیاز: 5.0 از 5 (4 رای)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شکلک‌ها (اموجی‌ها) را می‌توانید با کیبرد گوشی یا کیبرد مجازی ویندوز قرار دهید.
تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.