بهرام افشاری

رکورد بهرام افشاری در اینستاگرام و بازدید ۵۰ میلیون کاربر از صفحه اینستاگرام او

بهرام افشاری که این روزها در نقش “بهتاش” در سریال پایتخت ۶ ایفای نقش می‌کند، ظاهرا محبوبیت زیادی در بین مردم بدست آورده است. براساس گزارش‌های منتشر شده این بازیگر خوب و جوان در سال ۹۶ صفحه اینستاگرام خود را باز کرده و ۳۶ هزار دنبال‌کننده در آن سال بدست آورده است. اما با شروع پایتخت ۵ در سال ۹۷ تعداد دنبال‌کنندگان او تقریبا دو برابر شده و به بیش از ۶۰۰ هزار نفر رسید.

بیشتر بخوانید: علت سانسور سندروم دست بیگانه و جایگزینی آن با دست بی قرار در سریال پایتخت 6

در سال‌های اخیر او در فیلم‌هایی چون رحمان ۱۴۰۰، چشم و گوش بسته، آقای سانسور و سریال دل خوش درخشیده و نظر مخاطبان را مجددا به خود جلب کرده که این بازی‌های او، تعداد دنبال‌کنندگانش را به ۸۰۰ هزار نفر رسانده است. در واقع می‌توان گفت که این روزها، دوران اوج فعالیت بهرام افشاری است.

بهرام افشاری

بهرام افشاری در فیلم‌های خوبی چون لانتوری و عصبانی نیستم به کارگردانی رضا درمیشیان، رحمان ۱۴۰۰ و کارگر ساده نیازمندیم منوچهر هادی حضور داشته و هنر خود را به تصویر کشیده است. می‌توان گفت که فعالیت‌های او در افزایش محبوبیتش تاثیر زیادی داشته و در آخر با شروع پایتخت ۶ در نوروز ۹۹، تعداد دنبال‌کنندگان بهرام افشاری به ۱ میلیون ۸۰۰ هزار نفر رسیده است. در واقع در این روزها یک میلیون کاربر صفحه او را دنبال کردند. از سوی دیگر می‌توان گفت که صفحه‌ی او از تاریخ ۱ تا ۶ فروردین نزدیک به ۵۰ میلیون بار بازدید شد که این آمار شگفت‌انگیز است. در نتیجه طبق این آمار و ارقام باید گفت که رشد دنبال‌کنندگان بهرام افشاری در این روزها و در مدتی محدود یک رکورد محسوب می‌شود.

بیشتر بخوانید: سانسور پایتخت 6 باعث اعتراض شدید بازیگران این سریال شد

البته موفقیت بهرام افشاری را نمی‌توان فقط به دلیل حضور او در پایتخت دانست چراکه او انتخاب‌هایی خوب و نقش‌آفرینی فوق‌العاده‌ای در دوره فعالیت‌های خود داشته و شاید همه‌ی فعالیت‌های او دست به دست هم داده تا افشاری بتواند به این محبوبیت بالا از سمت مردم دست یابد.

امتیاز: 4.6 از 5 (5 رای)
کمی صبر کنید...
Avatar

نوشته شده توسط

ایمیل: [email protected]

یک دیدگاه

  1. Avatar ممدج گفت:

    مم مم مم مم من دیگه رد دادم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شکلک‌ها (اموجی‌ها) را می‌توانید با کیبرد گوشی یا کیبرد مجازی ویندوز قرار دهید.
تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.