سؤالات هوش ریاضی

معما: حل سؤالات هوش ریاضی باعث لذت افراد باهوش خواهد شد!

بسیاری از افراد در واقع از حل سؤالات هوش لذت می‌برند و انجام این کار برایشان یک تفریح لذت‌بخش به‌حساب می‌آید. اگر شما تاکنون این کار را انجام نداده‌اید و لذت آن را نچشیده‌اید، می‌توانید در اوقات فراغت خود یا به عنوان تفریح، سؤالات هوش ریاضی سایت دینو را از بخش معما حل نمایید و پاسخ‌ها را بررسی کنید. در این مطلب نیز سعی داریم تا سؤالات هوش جدیدی را در اختیارتان قرار دهیم.

سؤالات هوش ریاضی جدید

این نوع سؤالات هوش درگذشته هم در اختیار شما عزیزان قرار گرفته بود و ظاهراً از حل آن لذت برده بودید. به همین دلیل سؤال مشابهی را مجدداً برایتان ارائه خواهیم کرد تا بتوانید با این سؤالات، قدرت مغز خود بشناسید و ذهن خود را فعال‌تر کنید. همان‌طور که می‌دانید سؤالات هوش ریاضی، ذهن را فعال می‌کند و از آلزایمر جلوگیری خواهد کرد. در نتیجه بهتر است تا روزانه یا به‌صورت هفتگی این سؤالات را انجام دهید و برای مغزتان یک ورزش ایجاد نمایید. به کمک سؤالات ریاضی می‌توانید هوش منطقی خود را نیز پرورش دهید و به مغز خود قدرت تجزیه و تحلیل را آموزش دهید. پس سؤال هوش ریاضی را انجام داده و مغز خود را پرورش دهید.

در این سؤال هوش درواقع کافی است تا با کمک تجزیه و تحلیل بتوانید اعداد مجهول را پیدا کنید و حاصل را به‌دست آورید. همه به راحتی می توانند به این سوال ساده پاسخ دهند و فقط نیاز به کمی دقت خواهد بود. این سؤال ساده هوش برای دانش آموزان نیز بسیار خوب خواهد بود و ذهن آن‌ها را به چالش خواهد کشید. درنتیجه می‌توانیم به صورت تفریحی با ارائه‌ی سؤالات هوش، کودکان را به زمینه‌های مختلفی مانند ریاضی علاقه‌مند کنیم. حاصل abc را بدست آورید.

سؤالات هوش ریاضی

نکته: پس از یک هفته پاسخ این معما در انتهای همین مطلب قرار خواهد گرفت و می‌توانید پاسخ درست را مشاهده نمایید.

امتیاز: 5.0 از 5 (1 رای)

۴ دیدگاه

 1. Avatar الیاس2 گفت:
  0

  a=-123
  b=log(639)
  c=0.058 + 69i

 2. Avatar امیر گفت:
  0

  a=4
  b=9
  c=5

 3. Avatar F.C گفت:
  0

  a=4
  b=9
  c=5

 4. Avatar الیاس گفت:
  0

  a=5
  b=11
  c=6

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شکلک‌ها (اموجی‌ها) را می‌توانید با کیبرد گوشی یا کیبرد مجازی ویندوز قرار دهید.
تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.