سردار آزمون

سردار آزمون بهترین گل زن تاریخ ایران در بازی‌ها لیگ قهرمانان اروپا شد

بر اساس گزارش‌ها ظاهراً سردار آزمون با به ثمر رساندن دو گل در شب گذشته توانست رکورد علی دایی را در لیگ اروپا بزند و بهترین گل زن ایرانی در لیگ قهرمانان اروپا شود. آزمون در تیم زینت روسیه بازی می‌کند و در بازی خود مقابل تیمی از ترکیه به نام فنرباغچه توانست تیم خود را به مرحله‌ی یک هشتم نهایی برساند و به مرحله‌ی بعدی لیگ قهرمانان صعود کند.

سردار آزمون رکورد علی دایی را در لیگ اروپا زد!

سردار آزمون

سردار در این رقابت‌های لیگ اروپا بازی بسیار خوبی را به تصویر کشید و عامل اصلی صعود تیمش شد. آزمون اکنون با داشتن 8 گل در لیگ اروپا به یکی از گل زن‌ترین های تاریخ ایران در اروپا تبدیل شد. علی دایی با 6 گل در لیگ اروپا در صدر قرار داشت تا اینکه سردار آزمون نیز با 6 گل به علی دایی رسید. در نهایت سردار آزمون، بازیکن خوب کشورمان، با دو گل آخر خود 8 گل در بازی‌های لیگ قهرمانان اروپا را به ثبت رساند و از علی دایی پیشی گرفت. باید اشاره کنیم که هم‌اکنون جدول پرگل‌ترین ایرانیان در لیگ اروپا به ترتیب سردار آزمون با 8 گل، علی دایی با 6 گل، مهدی مهدوی کیا با 5 گل، سامان قدوس با 5 گل و در نهایت کریم انصاری‌فرد با 2 هستند.

شایان ذکر است که سازمان یوفا (اتحادیه فوتبال اروپا) در توییتر خود به طور رسمی، سردار آزمون را به عنوان بهترین گل زن ایرانی در تاریخ لیگ اروپا تا این لحظه معرفی کرده است. در نهایت باید بگوییم که سردار در این بازی واقعاً گل کاشت و نتیجه‌ی خوبی را برای تیم روسیه به ارمغان آورد. برای او آرزوی موفقیت‌های بیشتری را داریم و امیدواریم که رکوردهای بیشتری را به عنوان یک ورزشکار ایرانی در فوتبال جهان جابه‌جا کند و روز به روز افتخارات بیشتری بیافریند.

امتیاز: 3.8 از 5 (13 رای)

یک دیدگاه

  1. Avatar momas98 گفت:
    0

    لیگ اروپا ☹️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️
    نه لیگ قهرمانان 😐
    یکم دقت کن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شکلک‌ها (اموجی‌ها) را می‌توانید با کیبرد گوشی یا کیبرد مجازی ویندوز قرار دهید.
تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.