مغز باهوش

با پاسخ به سوال ریاضی ما، مغز باهوش خود را به رخ بکشید!

انسان اغلب از هوش قابل قبولی برخوردار است و امکان استفاده از هوش خود را در زمینه های مختلف دارد. اما هوش افراد در زمینه های مختلفی است که می توان به هوش تصویری، هوش منطقی ریاضی، هوش جنبشی، هوش موسیقیایی، هوش درونی، هوش طبیعت گرا، هوش کلامی و انواع هوش های دیگر اشاره کرد که هر یک در زمینه ی خاصی هستند. در واقع می توان گفت که همه ی افراد باهوش هستند اما هر کس در زمینه ی خاصی از هوش خوبی برخوردار است. پاسخ به سوال هوش می تواند مغز باهوش شما را در زمینه های مختلف بهبود بخشیده و تقویت کند. امیدواریم این مطلب مورد توجه شما عزیزان قرار گیرد. شما عزیزان می توانید نظرات خود را از طریق بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

مغز باهوش

معما و حل بازی و ریاضی، می‌تواند سطح توانایی مغز را افزایش دهد و از سوی دیگر توانایی در حل معما، باعث تقویت اعتمادبه‌نفس افراد خواهد شد. این معما یک پاسخ و یک راه‌حل صحیح بیشتر نخواهد داشت درنتیجه باید تمرکز کنید و بهترین راه‌حلی که شما را به پاسخ صحیح می‌رساند را پیدا کنید.

در این مطلب یک سوال هوش ریاضی بسیار ساده در نظر گرفته ایم که شما می توانیم با پیدا کردن ارتباط بین اعداد جای خالی را تکمیل نمایید. تنها مسئولیت شما در این سوال هوش پیدا کردن رابطه ی اعداد و کشف عدد علامت سوال است. این سوال هوش می تواند هوش ریاضی شما و فرزندانتان را بسنجد و اگر بتوانید به این سوال پاسخ دهید به این معناست که از هوش ریاضی خوبی برخوردار هستید. حل این سؤال نیاز به مهارت ریاضی خاصی ندارد و با جزئی‌ترین اطلاعات می‌توانید آن را حل نمایید.

مغز باهوش

نکته: پس از یک هفته پاسخ معما در انتهای همین مطلب قرار خواهد گرفت و می‌توانید پاسخ درست را مشاهده نمایید.

امتیاز: 3.0 از 5 (2 رای)

۳ دیدگاه

 1. Avatar پارسا گفت:
  0

  دو سری جواب مختلف بدست آوردم. چون منطقاً نباید انقدر ساده حل میشد. بخاطره همین گفتم شاید 15-36-18 درست نباشه و بنابراین ناچاراً جواب دومم بدست آوردم و شد 47-14-12

 2. Avatar نیمار گفت:
  0

  36 15 18

 3. Avatar Babak گفت:
  0

  15_18_36

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شکلک‌ها (اموجی‌ها) را می‌توانید با کیبرد گوشی یا کیبرد مجازی ویندوز قرار دهید.
تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.