قطعی برق

فوت بیماران بخش سی سی یو به دلیل قطعی برق

همانطور که شاهد هستیم این روزها بیش از ۳ تا ۴ ساعت در روز برق شهرهای مختلف کشور قطع می‌شود و این موضوع آسیب جدی به مردم وارد کرده است. گفته می‌شود که علت قطعی برق به دلیل استخراج ماینرها است. قطعی برق نه تنها باعث آسیب رسیدن به دستگاه‌ها و متوقف شدن فعالیت‌ها روزانه می‌شود بلکه منجر به مرگ و میر بیماران نیز شده است. به طور کلی قطع شدن برق در این روزهای تابستانی اختلالات گسترده‌ای در زندگی مردم ایجاد کرده که در مواردی نگران‌کننده است. در واقع این روزها حال و هوای کشور شبیه به مناطق جنگ‌زده و محروم شده و امیدواریم هرچه زودتر این دوران سپری شود. اما در این مطلب سعی داریم تا ماجرای فوت بیماران بخش سی سی یو به دلیل قطعی برق را در اختیارتان قرار دهیم و جزییاتی را در راستای این خبر ارائه کنیم.

ماجرای قطعی برق و فوت بیماران

قطعی برق

به تازگی ویدیویی از یکی از اعضای کادر درمان در بخش CCU منتشر شده که به در این ویدیو برق قطع بوده و به دلیل قطعی‌ برق بیماران سی سی یو یکی پس از دیگری جان خود را از دست می‌دهند. همچنین در این ویدیو اشاره شده است که برق اضطراری در دسترس نیست. این ویدیو در شبکه‌های مجازی دست به دست شده و مورد اعتراض بسیاری قرار گرفته است. تاکنون مشخص نشده که این اتفاق ناگوار در کدام بیمارستان رخ داده اما این موضوع بخشی از آسیب‌های قطعی‌ برق به مردم است. البته در برخی شهرهای دیگر نیز فوت بیماران به دلیل قطعی‌ برق اتفاق افتاده اما هنوز اطلاعات دقیقی در این زمینه منتشر نشده است.

تاکنون انتقادهای گسترده‌ای به خاموشی و قطعی‌ برق در شهرها و استان‌های مختلف شده اما مسئولین بدون هیچ توجه و رسیدگی به اجرای تصمیمات خود در این زمینه ادامه می‌دهند. از سوی دیگر جدول بندی یا زمانبندی دقیقی هم برای ساعات خاموشی در اختیار مردم قرار نمی‌گیرد و این موضوع بی‌نظمی گسترده‌ای را در زندگی مردم به وجود آورده است. شما عزیزان می‌توانید تاثیر قطعی ‌برق در زندگی روزانه‌ی خود را با ما به اشتراک بگذارید و بگویید چه اختلالاتی در روزمره‌ی شما به وجود آمده است.

بیشتر بخوانید: واکسن رایگان ارمنستان باعث افزایش سفر مردم ایران به این کشور شد!
بیشتر بخوانید: راکت موشک چینی در اقیانوس هند و نزدیک جزایر مالدیو سقوط کرد
بیشتر بخوانید: واکسن کرونا در این در چه مرحله‌ای قرار دارد و چه تعداد از مردم واکسینه شده‌اند؟

امتیاز: 4.8 از 5 (4 رای)
کمی صبر کنید...
Avatar

نوشته شده توسط

ایمیل: [email protected]

۲ دیدگاه

  1. Avatar FarzamGD گفت:

    وطنم، پاره‌ی تنم.

  2. Avatar لیلا میرزاخان گفت:

    واقعا باعث تاسفه این همه بی مسئولیتی و بی توجهی از کشوری ک پر از منایع مختلفه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شکلک‌ها (اموجی‌ها) را می‌توانید با کیبرد گوشی یا کیبرد مجازی ویندوز قرار دهید.
تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.