متین ستوده

ماجرای متین ستوده در راستای پوشش او در یک مراسم سینمایی

به تازگی خبری از متین ستوده در شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌شود و ماجرا از این قرار است که این بازیگر در یک مراسم سینمایی حضور داشته و پوشش او ظاهرا باعث اعتراض برخی شده است.

متین ستوده در راستای این ماجرا به دادسرا احضار شد و براساس گزارش برخی منابع معتبر او با قرار کفالت آزاد شده است. در ادامه این ماجرا نیز، متین ستوده عکس‌های آن مراسم سینمایی که باعث اعتراض برخی شد را از صفحه خود حذف کرده و پستی مبنی بر عذرخواهی از خانواده محترم شهدا را منتشر کرده و اشاره داشته که هیچ نیتی از این پوشش در راستای هنجارشکنی نداشته است.

متین ستوده

البته نکته ماجرا اینجاست که پوشش او در واقع لباسی کاملا پوشیده بوده است. این ماجرا در برنامه 20:30 نیز عنوان شد و انتقادهایی به کمیسیون فرهنگی مجلس شد در نتیجه ظاهرا وزارت ارشاد به پوشش و چارچوب‌های پوشش بازیگران نظارت خواهد داشت.

متین ستوده که در سریال لیسانسه‌ها حضور داشته و شناخته شده است، ظاهرا این ماجرا را پشت سر گذاشته و در نهایت مجبور به عذرخواهی شده است. البته گفته می‌شود که از مدت‌ها قبل در رابطه با پوشش سلبریتی‌ها بحث‌هایی بود که انتهای این بحث‌ها به این بازیگر تلویزیون و سینما ختم شد.

امتیاز: 4.5 از 5 (6 رای)
کمی صبر کنید...
Avatar

نوشته شده توسط

ایمیل: [email protected]

یک دیدگاه

  1. Avatar ارغوان تتلیتی گفت:

    کجای پوش ش ایراد داشت ک دختر مردمو راهی دادگاه و بازداشتگاه میکنین
    واقعا ک
    الان همه چی درست شد عجب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شکلک‌ها (اموجی‌ها) را می‌توانید با کیبرد گوشی یا کیبرد مجازی ویندوز قرار دهید.
تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.