فیلم گشت 3 - حمید فرخ نژاد

ساخت فیلم گشت 3 به‌زودی و به کارگردانی سعید سهیلی آغاز می‌شود

سعید سهیلی کارگردان فعال سینمای ایران که این روزها فیلم “ژن خوک” را بر روی پرده‌های سینما دارد، برای ساخت فیلم سینمایی بعدی خود آماده می‌شود.

فیلم گشت 3 آماده برای فیلمبرداری

طبق گزارشی که فیلم‌نیوز منتشر کرده است، سعید سهیلی کارگران فیلم ژن خوک به همراه یک تیم 5 نفره در حال انجام مراحل پایانی نگارش فیلم گشت 3 هستند. گشت 3 به زودی و پس از دریافت پروانه ساخت، آماده فیلمبرداری خواهد بود.

فیلم “گشت ارشاد” اولین بار در نوروز سال 90 اکران شد و شش سال بعد از آن در نوروز 96 “گشت 2” به روی پرده‌های سینما رفت. هر دو فیلم با استقبال خوبی از سوی تماشاگران روبه‌رو شدند. این استقبال تا آنجایی بود که سازندگان فیلم پس از 2 سال مراحل ساخت فیلم سوم آن را آغاز کرده‌اند.

داستان فیلم گشت 3

داستان این فیلم ادامه‌ای از دو قسمت قبلی آن خواهد بود، اما در فضایی متفاوت با آنچه پیش‌تر در این دو فیلم دیده‌ایم ساخته می‌شود. همچنین گزارش شده است که علاوه‌بر حضور تعدادی از شخصیت‌های قسمت‌های قبلی، چند شخصیت جدید دیگر نیز به فیلم گشت 3 اضافه خواهند شد. البته هنوز درخصوص بازیگران این فیلم اطلاعاتی در دسترس نیست، اما انتظار می‌رود که نام سه بازیگران اصلی دو فیلم قبلی؛ یعنی حمید فرخ‌نژاد (در نقش عباس)، ساعد سهیلی پسر کارگردان فیلم (در نقش حسن) و پولاد کیمیایی (در نفش عطا) در میان بازیگران گشت 3 نیز باشد.

نظر شما در رابطه با دو فیلم قبلی “گشت” چیست؟ آیا از طرفداران این سری از فیلم‌های سعید سهیلی هستید یا خیر؟

امتیاز: 4.3 از 5 (13 رای)

یک دیدگاه

  1. Avatar نوید گفت:
    0

    چرته

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شکلک‌ها (اموجی‌ها) را می‌توانید با کیبرد گوشی یا کیبرد مجازی ویندوز قرار دهید.
تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.