استفاده صحیح از گوشی هوشمند

استفاده صحیح از گوشی هوشمند : چگونه از گوشی هوشمند بهترین تاثیر را بگیریم؟

این روزها گوشی‌های هوشمند کارایی بیشتری را نسبت گذشته ارائه می‌دهند و این باعث می‌شود تا ما در تمام روز و در تمام زمینه‌ها مجبور شویم از گوشی هوشمند استفاده کنیم. از گوشی هوشمند می‌توان برای گشت و گذار در وب، بازی، تماشای فیلم، چت و بسیاری کارهای دیگر استفاده کرد. اما در مواردی استفاده مداوم و اعتیادآور از گوشی هوشمند باعث می‌شود تا ما زمان زیادی از روز خود را از دست دهیم. در ادامه تصمیم داریم بگوییم که چگونه می‌توان از گوشی هوشمند بهترین استفاده را کنیم و راهکارهایی برای استفاده صحیح از گوشی هوشمند را در اختیارتان قرار خواهیم داد.

آموزش استفاده صحیح از گوشی هوشمند

می‌توانیم ساعت‌ها در اینستاگرام بچرخیم بدون آنکه چیز جدیدی به خودمان اضافه کنیم. می‌توانیم ساعت‌ها بازی کنیم یا ساعت‌ها اخبار جهان را دنبال کنیم بدون اینکه پیشرفت تازه‌ای را در زندگی تجربه کرده باشیم. اما استفاده از گوشی‌های هوشمند فقط به بازی و اینستاگرام ختم نمی‌شود. در واقع راه‌کارهای زیاد وجود دارد که می‌توانیم از گوشی‌ هوشمند خود مفیدتر استفاده کنیم. در نتیجه استفاده صحیح از گوشی هوشمند به خودمان بستگی دارد.

استفاده صحیح از گوشی هوشمند

بهترین اتفاق در گوشی‌های هوشمند، کتاب‌های الکترونیکی بود. اینکه بتوانیم با مبلغی اندک، صفحات یک کتاب را به صورت دیجیتالی در گوشی هوشمندمان در اختیار داشته باشیم بسیار جذاب بوده و باعث می‌شود تا هر لحظه و هرجا بتوانیم کتاب بخوانیم. البته شاید در ابتدا دلمان بخواهد صفحات کتاب را لمس و مطالعه این چنینی برایمان دلچسب نباشد اما کم کم به آن عادت خواهیم کرد.

از سوی دیگر پس از کتاب الکترونیکی، کتاب‌های صوتی وارد شدند. در واقع کتاب‌های صوتی این فرصت را ر اختیارمان قرار دادند تا بتوانیم همزمان با رانندگی یا ورزش و پیاده‌روی کتاب گوش دهیم. اپلیکیشن‌های مختلفی در این زمینه ارائه شده‌اند و ما شاهد خوانش کتاب‌های متعددی از سوی افراد مختلفی هستیم که صدای گوش‌نواز و آرامی دارند. در نتیجه به راحتی می‌توانیم هر کتابی را که می‌خواهیم دریافت کنیم و در ساعاتی که بیکار هستیم به آن گوش کنیم. در واقع کتاب صوتی می‌تواند تجربه بسیار خوبی از مطالعه و خواندن کتاب را در اختیارمان قرار دهد.

پس از کتاب صوتی، پادکست می‌تواند یک سرگرمی بسیار مفید باشد. این روزها تولید محتوا برای پادکست بسیار رایج شده و ما در هر زمینه‌ای پادکست‌های مختلفی به زبان فارسی داریم که می‌توانید از آن‌ها بهره ببرید. پادکست‌ها در زمینه‌های اجتماعی، تاریخی، آموزشی و حتی اطلاعات عمومی منتشر شده‌اند. در نتیجه هر شخصی می‌تواند براساس نیاز و علاقه‌اش به دنبال پادکست مورد نظرش برود.

در واقع تمامی موارد ذکر شده می‌توانند به دانش و معلومات ما اضافه کنند و در طولانی مدت به عادت‌های خوبی در ما تبدیل شوند. در نهایت نیز این موارد می‌توانند تاثیرات خوبی بر زندگی روزمره و دید ما به زندگی بگذارند.

شما عزیزان می‌توانید تمامی این موارد را در وقت آزاد، در زمان رانندگی، در زمان پیاده‌روی یا در زمان استراحت انجام دهید و بهترین استفاده را از گوشی هوشمند خود داشته باشید. اگر روش‌های دیگری برای استفاده صحیح از گوشی هوشمند نیز در نظر دارید، می‌توانید نظرات خود را در این زمینه با ما به اشتراک بگذارید.

بیشتر بخوانید: چگونه زمان کمتری را صرف گوشی هوشمند کنیم و استفاده از گوشی‌ هوشمند را کاهش دهیم؟
بیشتر بخوانید: خرید گوشی‌های آیفون به هرقیمتی: اپل دیگر دست به چه اقدامی بزند تا ایرانی‌ها آیفون نخرند؟
بیشتر بخوانید: ۹ روز محرومیت از گوشی هوشمند دانشجویان یک استاد کالج نتایج جالبی به همراه داشت

امتیاز: 5.0 از 5 (1 رای)
کمی صبر کنید...
Avatar

نوشته شده توسط

ایمیل: [email protected]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شکلک‌ها (اموجی‌ها) را می‌توانید با کیبرد گوشی یا کیبرد مجازی ویندوز قرار دهید.
تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.