باورهای عجیب رائلیان

باورهای عجیب رائلیان: مذهبی که می‌گوید بشریت نتیجه آزمایشات بیگانگان است

در دنیای ما از گذشته تا به امروز ادیان الهی طرفداران فراوانی داشته‌اند و همچنین جمعیت آن‌ها در طول تاریخ گسترش یافته است. با وجود این زمان‌هایی نیز بوده که شاهد ظهور مکاتب و باورهای متنوعی با ادعاهای متفاوت برای هدایت و رستگاری بشر در میان مردم باشیم. حتی با این که گاهی چنین اعتقاداتی بسیار عجیب و ساختارشکن بوده‌اند، توانسته‌اند پیروان زیادی را به خود علاقه‌مند کنند. یکی از این مذاهب نوظهور در جهان، مکتب «رائلیسم» (Raëlism) با ادعای دیدار فرازمینیان از زمین است. در ادامه با همراهی دینو باورهای عجیب رائلیان: مذهبی که می‌گوید بشریت نتیجه آزمایشات بیگانگان است را مطالعه کنید و با آموزه‌های آن بیشتر آشنا شوید.

مذهب رائلیسم

رائلیسم نام یک دین، فلسفه و جنبشی نوین است که در سال 1973 توسط «کلود وریلهون» (Claude Vorilhon) ناشر مجلات اتوموبیل رانی در فرانسه شکل گرفت. او سفرش را به عنوان یک نوازنده آغاز کرد و در سال 1971 موفق شد مجله شخصی خود، Autopop را منتشر کند. قبل از این که او یک رائل باشد، فقط یک جوان علاقه‌مند به موسیقی و مسابقات ماشین بود که به ادعای خودش پس از دیدار با فرازمینی‌ها، به پیامبری انتخاب شد و جهان‌بینی متفاوتی را برگزید. وریلهون معتقد است که نژاد بشریت نتیجه آزمایشات بیگانگان است. بر طبق این ادعا، در سال 1973 فرانسه یک موجود فرازمینی به نام «یهوه» (Yahweh) با او دیدار می‌کند و درباره خلقت انسان آگاهی می‌دهد.

باورهای عجیب رائلیان

به گفته یهوه، بشریت نتیجه یک تجربه ژنتیکی توسط نژادی پیشرفته از بیگانگان به نام «الوهیم» (Elohim) است. آن‌ها با ایجاد تغییراتی در ژنتیک و دستکاری DNA موجوداتی مانند شامپانزه، انسان را خلق کرده‌اند. پس از آن با زنان انسانی همبستر شده‌اند تا پیامبرانی مانند عیسی، بودا و محمد را در زمین خلق کنند. بله، درست متوجه شدید، از نظر رائلیان هر سه نفر این پیامبران، نیمه بیگانه بوده‌اند. در حقیقت، وریلهون ادعا نموده که شانس دیدار با آن‌ها را در سیاره دیگری پیدا کرده است. او همچنین مدعی شده از آن جایی که در گذشته انسان‌ها بسیار بدوی بوده و قادر به درک پیام‌های این پیامبران نبوده‌اند، آیین‌های اطراف خود را ایجاد کرده‌اند. در نتیجه او به دنبال اصلاح اشتباهات گذشته و انتشار پیام بیگانگان در سراسر زمین است.

باورهای عجیب رائلیان

هدف مذهب رائیلیسم

اصولا، رائیلیسم بر مبنای ایده بهبود کیفیت عرفانی بشریت بنا نهاده شده است تا جایی که این پیشرفت قابلیت پذیرش دیدار آفریدگار ما از زمین را داشته باشد و تا آن روز، پیروان این مذهب به ایجاد جامعه‌ای جدید بدون گرسنگی، جنگ یا درد و رنج کمک می‌کنند. رائیلیسم درباره الزام وجود یک روح ابدی یا خدا، استدلالی نمی‌کند. در عوض تلاش می‌کند تا شرایط را برای بازگشت بیگانگان به زمین فراهم کند. در آیین مذهبی رائلی‌ها نیایشی که پیروانشان را به انجام آن تشویق می‌کنند، چیزی به نام «مراقبه حسی» است که اساسا شامل استفاده از تمام حواس شما برای ارتباط با جهان می‌شود.

هدف نهایی رائالیسم ایجاد یک جامعه عالی و سفارتی در زمین برای بازدید بیگانگان از سیاره ما است. در حالت ایده‌آل، وریلهون مشتاق است تا این سفارتخانه در اسرائیل ایجاد شود؛ زیرا، قوم عبری اولین کسانی بودند که بیگانگان با آن‌ها تماس گرفته‌اند. با این حال از نظر او تا زمانی که یک جامعه به صورت کامل به سمت پیشرفت حرکت می‌کند، اجباری برای این موضوع وجود ندارد. او همچنین پیشنهاد کرده که یک «هوشمندسالاری» (Geniocracy) که اساسا نوعی دموکراسی در سطح جهان است، پیاده‌سازی و توسط افراد هوشمند به رای‌گیری گذاشته شود.

برای پیوستن به پیروان این مذهب، شما فقط باید باورهای آن‌ها را بپذیرید و سایر مذاهب را رد کنید. سپس یک مراسم رسمی غسل تعمید وجود دارد که کمک می‌کند تا DNA شما برای بیگانگان ارسال شود تا بتوانید در زمان داوری نهایی، به عنوان یک رائلی شناخته شوید.

باورهای عجیب رائلیان

اولین اصل این مذهب این است که آن‌ها هر یک از احکام ادیان فعلی در مورد جنسیت را رد می‌کنند و معتقدند که عشق باید آزاد باشد و به هیچ وجه شرم‌آور تلقی نشود. دوم این که آن‌ها طرفدار صلح و تفاهم بشریت در سراسر جهان هستند. یکی دیگر از مهم‌ترین عقاید رائالیان مربوط به گسترش فناوری «کلونینگ» یا «تاگ‌سازی» (Cloning) توسط انسان است که باید آن را کامل کنند. ظاهرا بیگانگان قبلا موفق شده‌اند تا این کار را انجام دهند و از آن استفاده می‌کنند تا هنگام مرگ، ذهن خود را به بدن‌های جدید منتقل کنند. رستاخیز عیسی نمونه خوبی از این مورد است.

وریلهون معتقد است با کامل کردن کلونینگ انسان‌ها همچنین می‌توانند به جاودانگی برسند. همچنین ابر رایانه‌های پیشرفته بیگانه در حال ضبط وضعیت DNA شما هستند و یک روز هنگامی که به زمین باز گردند، درباره زندگی شما داوری می‌کنند. آن‌ها با توجه به رفتارهای شما تصمیم می‌گیرند که آیا می‌توانید برای ادامه زندگی یک بدن جدید کلون شده دریافت کنید یا خیر. اگر زندگی خوبی داشته باشید، با تعویض بدن خود می‌توانید برای همیشه زندگی کنید. سخت است که بتوان به طور دقیق گفت چه تعداد رائلی در جهان وجود دارد؛ اما، تخمین رسمی چیزی در حدود 85,000 نفر است. همچنین به نظر می‌رسد که رائلیسم در ژاپن و کره جنوبی محبوب‌تر از هر جای دیگری است.

نظر شما درباره باورهای عجیب رائلیان چیست؟ این مذهب را چگونگی ارزیابی می‌کنید؟ آیا آموزه‌های آن را قابل قبول می‌دانید یا معتقدید با خرافه‌ای دیگر در جهان پر آشوب امروز روبرو هستیم؟ دیدگاه‌های خود را در این باره با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: PBH Network

بیشتر بخوانید: چرا جمعیت مسلمانان جهان سریع‌تر از مذهب‌های دیگر در حال رشد است؟

بیشتر بخوانید: ردپای موجودات فرازمینی‌ در زمین و شواهد فناوری آن‌ها

امتیاز: 4.3 از 5 (3 رای)
کمی صبر کنید...
Avatar

نوشته شده توسط

Yet the diggers & the wanderers In their hopes of extracting that very sliver Of flaccid meaning Every so often migrate...

۱۶ دیدگاه

 1. Avatar ..... گفت:

  وای خدایا شما دیگه کی هستین حاضرید بگین آدم فضایی ها که هیچ دلیلی برای وجودشون نیست شما رو آفریدن ولی حاضر نیستین بگین خدا که اینهمه معجزه از پیامبراش اثبات شده ک یکشون قران هست شما رو آفریده ؟ چرا خودتون رو به ندانستن میزنید؟ اخه آدم فضایی؟ بعد خود اون آدم فضایی ها رو کی درست کردن حتما برای اونا هم ۴ تا نظریه داروین سر هم میکنید …جمع کنید این مسخره بازیا رو لطفا

  • Avatar لیلا میرزاخان گفت:

   ممنون بابت دیدگاه تون. تمام افکار و عقاید تا زمانی ک برای ما مشکل ساز نباشن محترم هستن و ما در سال 2021 زندگی میکنیم

 2. Avatar آدینه محمدروشنفکر گفت:

  به کسانی که متعصبانه گامنت گزاشتن توصیه میکنم کتابهارو همرو بخونن مخصوصا کتاب پیامث از کرات دیگر…و یا پیام دوم ش رو …اول بخونید بعد بیاید نظر بدید ..من خودم شخصا مطالب ونظرات این گروه وشاید مذهب رو کاملا قبول دارم چون کاملا منطبق بر عقل هست و به راحتی قابل باور هست ..شما هم بخونید اعتقاد پیدا خواهید کرد..اگر واقعا بدنبال حقیقت هستید حتما مطالعه کنید این کتابهارو…

  • Avatar لیلا میرزاخان گفت:

   آدینه عزیز خیلی متشکرم بابت پیشنهادات و اطلاعات خوب شما👍🏼🙏🏼 این حرف شما هم درست هستش که هر مذهبی به حدی که قابل باور و پذیرش عموم باشه، برای توجیه ادعاهای خودش از منطق استفاده میکنه در غیر این صورت هیچ وقت کسی دنباله رو نمیشد

   • Avatar آدینه محمد روشنفکر گفت:

    موافقم با شما..چون وقتی این کتابهارو بخونی میبینی که جواب همه سوالات که در ذهنت بوده رو میده..شما معراج پیامبر رو درنظر بگیر که اتفاقا در همین کتاب هم بهش اشاره شده.حضرت محمد به اتفاق افرینندگان ما وباسفینه به سیاره جاودانگان رفته واونجا با عیسی و موسی دیدار کرده..کتاب پیامی از کرات دیگر تمام خلا های ذهنی رو به راحتی پر میکنه و واسه همشون جواب معقول داره..بعضیا نخونده وندونسته میان فقط نظر میدن.اثلا با هیچ عقلی ومنطقی جور درنمیاد که مثلا انسان و اینهمه موجود زنده روی زمین بصورت اتفاقی افریده شده باشن..من بعداز خوندن این کتاب و دریافت پیامها دیدگاهم به زندگی خیلی عوض شده..قبلا همه چی رو مینداختم تقصیر خدا و همش خدا خدا میکردم..ولی فهمیدم ما بدست کسانی افریده شدیم که مثل خوده ما هستن و اونها هم خودشون ساخته موجودات پیشرفته دیگری بودن…مطمین باش مثلا اگر انسان بتونه صد سال دیگه انسان بوجود بیاره مثلا روی سیاره دیگه..ماهم افریننده خواهیم شد..درست مثل کسایی که ماذو آفریدن.

 3. Avatar مهرانه گفت:

  اعوذ بالله من الشیطان الرجیم
  به نظرم این مطلب و مطالبی از این دست باید از سایت پاک بشه چون علاوه بر اینکه هیچ فایده ای برای مخاطب نداره میتونه باعث گمراهی اون بشه و شما هم در این گناه شریک میشید.
  ممنون

  • Avatar لیلا میرزاخان گفت:

   مهرانه عزیز ممنونم بابت دیدگاهتون. باید بگم ک ما هدفمون افزایش آگاهی هستش و اینک یک نفر چ مسیری رو برای خودش انتخاب کنه، ی تصمیم کامل شخصیه و ما مبلغ هیچ تفکر خاصی نیستیم و صرفا کار ما معرفی موضوعات مختلف و آگاهی دادن ب دنبال کننده های عزیزمونه. مرسی ک همراهمون هستین👍🏼☘

  • Avatar امیر رحیمی گفت:

   دقیقا

 4. Avatar بروسلی گفت:

  مثل عرفان حلقست لاف و دروغه

 5. Avatar nematzadeh گفت:

  در دهه های 1960 و 1970 مردم خسته از جنگ ها و مصیبت هایی که ایدولوژی های موجود تا آن زمان به وجود آورده بودند ، سعی در خلاص شدن از دست آنها داشته اند . در این میان افرادی مکاتبی را به وحود آوردند که همگی طرفدار رابطه جنسی آزاد و صلح جهانی بوده اند و عده ای هم به دنبال آنها رفته و موجب گسترش آن شده اند . مانند همین رائلیان ، هیپی ها ، اشو و . . . .

 6. Avatar آی بلاله گفت:

  همونطور که شما به سایر مذاهب میخندید اونا هم به مال شما میخندن! نتیجه اینکه همشون 😅

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شکلک‌ها (اموجی‌ها) را می‌توانید با کیبرد گوشی یا کیبرد مجازی ویندوز قرار دهید.
تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.