تفاوت تصاویر

معما: آیا شما از دیگران باهوش تر هستید؟ پس باید بتوانید تفاوت تصاویر را پیدا کنید!

حتما تاکنون با مطالعه ی مطالب قبلی از مزایا معما، سوالات هوش و بازی و ریاضی مطلع شده اید و قطعا برای افزایش عملکرد مغزتان حاضرید روزانه تعداد معما و سوالات هوش را پاسخ دهید. معما ها اغلب ساده هستند و اغلب رازی در خود دارند که می توان با زیرکی این راز را پیدا کرد و به پاسخ معما رسید. از سوی دیگر سوالات هوش و بازی و ریاضی هم همین ویژگی را دارند. البته باید اشاره کنیم که سوالات اغلب منطقی هستند و معمولا یک پاسخ معین برای هر سوال در نظر گرفته شده است در نتیجه هر معما فقط یک جواب خواهد داشت. به گفته‌ی محققان، بازی و ریاضی و سوالات هوش، ورزش مغز است و توانایی حل سؤالات هوش، موجب خوشحالی و افزایش انرژی مثبت فرد خواهد شد. همچنین می توانید این سوالات هوش را با دوستانتان هم به اشتراک بگذارید و نتیجه ی عملکرد هوش هر یک را بسنجید.

تفاوت تصاویر را پیدا کنید!

در این مطلب شما می توانید ثابت کنید که آیا از دیگران باهوش ترید یا خیر. در واقع در این معما تعدادی تصویر در اختیارتان قرار خواهد گرفت که باید تفاوت تصاویر را پیدا کنید و دو تصویر مشابه را شناسایی کنید و پاسخ شما تصویری خواهد بود که با دو تصویر دیگر فرق داشته باشد. در واقع از بین سه تصویر ارائه شده که کاملا شبیه به هم هستند باید آن تصویری که با بقیه فرق دارد را پیدا کنید و جواب صحیح در بخش نظرات اعلام کنید. شاید با این معمای تفاوت تصاویر، مشخص شود که شما از دیگران باهوش ترید یا خیر. البته این معماها صرفا جنبه سرگرمی دارند و معیار هوش انسان نیستند اما دقت شما در این معماها سنجیده خواهد شد. البته عملکرد افراد به شرایط اطراف و شرایط روحیشان نیز بستگی خواهد داشت در نتیجه اگر نتوانید به پاسخ صحیح برسید معنای خاصی نخواهد داشت. تفاوت تصاویر زیر را پیدا کنید.

نکته: پاسخ معما در انتهای همین مطلب قرار خواهد گرفت و می‌توانید پاسخ درست را مشاهده نمایید.

تفاوت تصاویر
تفاوت تصاویر
تفاوت تصاویر
تفاوت تصاویر
معما

پاسخ معما

تفاوت تصاویر
تفاوت تصاویر
تفاوت تصاویر
معما
معما
امتیاز: 5.0 از 5 (3 رای)
کمی صبر کنید...
Avatar

نوشته شده توسط

ایمیل: majdi.mahta@gmail.com

یک دیدگاه

  1. Avatar علی گفت:

    بغیر از دومیه که بخطار نوع شکل و ساختارش سخت بود بقیه 3 سوت حل شد. اما هیچ توضیحی نداشت نه امتیازی داشت نه چیزی ! این چه جور تست هوشیه مثلا !!!! این فقط و فقط روی دقت دید تمرکز داشت و البته خود نویسندتونم گفته صرفا جنبه سرگرمی داره چون جزو تست هوش به حساب نمیاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شکلک‌ها (اموجی‌ها) را می‌توانید با کیبرد گوشی یا کیبرد مجازی ویندوز قرار دهید.
تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.