جکی چان

حواشی فیلم جکی چان پس از ماجرای صداوسیمای کیش تمامی ندارد!

در کنار تمامی اخبار این روزها خبرهایی در راستای جکی چان منتشرشده که سروصدای زیادی داشته است. ظاهراً به‌تازگی شبکه‌ی کیش در حال پخش فیلمی از جکی چان بوده که بخش‌های نامناسب فیلم هم بدون سانسور نمایش داده می‌شود. این ماجرا در این روزها نظر بسیاری را به خود جلب کرده و سوژه‌ی شبکه‌های اجتماعی مختلف شده است. در پی این اتفاق که ظاهراً سهوی بوده، مدیر و کارمندان این مرکز از کار برکنار شدند و حواشی زیادی را به دنبال داشته است. جالب اینجاست که تاکنون به‌ندرت افراد به دلیل اشتباهاتشان که در مواردی منجر به مرگ افراد شدند از کار برکنار شدند ولی این بار بسیار قطعی این اتفاق افتاده است. این در حالی است که صداوسیمای مرکز کیش از مردم عذرخواهی کرده و اشاره‌کرده که این کار کاملاً اتفاقی و ناخواسته پیش آمده است.

جکی چان

هجوم ایرانیان به صفحه‌ی جکی چان

باید بگوییم که این ماجرا به صفحه‌ی جکی چان هم کشیده شد و احتمالاً روح جکی چان هم از این اتفاق پیش‌آمده خبر ندارد. در حال حاضر کاربران زیادی در صفحه‌ی جکی چان و فرزندش هجوم برده‌اند و نظرات زیادی را به شوخی یا جدی به او منتقل کرده‌اند. درواقع اگر سری به صفحه‌ی این بازیگر در اینستاگرام بزنید به عمق فاجعه پی خواهید برد. البته این اولین باری نیست که ایرانیان یا زامبی‌های مجازی به صفحات افراد مختلف هجوم می‌برند و این موضوع اتفاق فرهنگی و اجتماعی وحشتناکی است که در مطالب قبلی به آن پرداخته‌ایم.

در این میان عده‌ای از کاربران و مردم معتقدند که این ماجرا برای پرت کردن حواس مردم از ماجراهای سیاسی بوده و جنبه‌ی دیگری نداشته است اما نظرات در این زمینه مختلف است. احتمالاً این روزها نام جکی چان در هرجای کشورمان شنیده می‌شود و صحبت‌هایی در این راستا ردوبدل می‌شود. حداقل در پی این ماجرا جان کسی به خطر نیفتاده و اگر این ماجرا به‌منظور منحرف کردن مردم از جریانات دیگر هم بوده باشد، اکنون یک خبری جهانی شده است و سایت‌های مختلف خارجی نیز این خبر را پوشش داده‌اند.

امتیاز: 3.5 از 5 (17 رای)
کمی صبر کنید...
Avatar

نوشته شده توسط

ایمیل: [email protected]

۵ دیدگاه

 1. Avatar حمید گفت:

  فیلم‌هایی که بنده از اینترنت و سایتهای فیلتر شده دانلود میکنم در حد فیلم‌های منتخب صداوسیما صحنه ندارند! بیشتر سریالهای آلمانی که پخش میکنند درجه سنی +18 هستند و شدیدا صحنه دارند. حالا چون قیمت فیلم و سریال صحنه‌دار مفته شما باید هرچی صحنه داره انتخاب کنید که مجبور باشید از 2 ساعت فیلم 1 ساعت حذف کنید؟!

 2. Avatar کاوه گفت:

  خخخخ و دیگر هیچ

 3. Avatar unknow گفت:

  اینُ یادم رفت که فتوا بدم

  اگر صیغه محرمیت خونده بوده باشه کارش مجاز بوده و مشکل شرعی و الهی ندارد ولی با این حال چون جلوی دوربین این کارا انجام داده و انحراف ذهنی بوجود اورده باید در این مورد مجازات شود

 4. Avatar hamid گفت:

  تا بحال این حجم از صداقت رو یک جا ندیده بودم ممنون بابت این مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شکلک‌ها (اموجی‌ها) را می‌توانید با کیبرد گوشی یا کیبرد مجازی ویندوز قرار دهید.
تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.