35 طراحی مدرن خانه که از هر زاویه‌ای شگفت‌‌انگیز به نظر می‌رسند (سری سوم)

جهان پر از ساختمان‌های زیبا و طراحی‌های الهام‌بخش است. با وجود گزینه‌های شگفت‌انگیز بسیار، همواره انتخاب یک مورد بخصوص غیرممکن بوده. ما نیز چنین نکرده‌ایم. در ادامه با سری سوم 35 طراحی مدرن خانه که از هر زاویه‌ای شگفت‌‌انگیز به نظر می‌رسند، مطالب ما را دنبال نمایید.

35 طراحی مدرن خانه

ما برای شما 35 خانه مدرن را جمع‌آوری کردیم که بسیار جالب توجه هستند. هفته‌های گذشته، در دو سری، 10 مورد را معرفی نمودیم. امیدواریم این فهرست واقعا بلند، الهام‌بخش شما برای شناخت ساختارهای زیبا بوده باشد. ما می‌خواهیم به شما طعم و مزه‌ای از آنچه که طراحی عالی نامیده می‌شود، بچشانیم. در معرفی 5 مورد سوم همراهیمان نمایید.

11. Butterflied Roof

طراحی مدرن خانه-Butterflied Roof

به طور قطع ویژگی‌های جالب بسیاری در مورد طراحی این خانه مدرن وجود دارد. یکی از ویژگی‌های برجسته آن سقف پروانه‌ایش است که جلوه‌ای ظریف و سبک به کلیه ساختمان می‌بخشد. این سقف در طول بیش از سه حجره امتداد دارد. هرکدام از آن‌ها دارای فضاهای مختلف و کارکردهای متفاوتی هستند.

12. Modern Materials

طراحی مدرن خانه-Modern Materials

گاهی اوقات یک طراحی خانه مدرن نه با فرم خود، بلکه از طریق انواع متریال یا موارد به کار رفته در طول پروژه مشخص می‌شود. این خانه بوینس‌آیرسی، شیشه، بتون و فلز را در یک ترکیب جمع می‌کند. طراحی آن نیز به سازه اجازه می‌دهد تا یکپارچه در محیط اطراف مخلوط شود.

13. Welcomes Nature Inside

طراحی مدرن خانه-Welcomes Nature Inside

این خانه نمونه دیگری است که نشان می‌دهد انتخاب مواد و پرداخت‌ها، در طراحی یک ساختار چقدر مهم است. خانه AN در عین سادگی، یک ساختار لوکس و جذاب را به نمایش می‌گذارد. در عین حال به لطف مجموعه‌ای از مواد طبیعی زیبا که در کل فضاهای داخلی و خارجی از آن استفاده می‌شوند، بسیار مورد استقبال است.

14. Vertical Garden House

طراحی مدرن خانه-Vertical Garden House

بین دو ساختمان موجود در قطعه‌ای کوچک در بوینس‌آیرس، یک خانه مدرن شکوهمند با طراحی دوستدار محیط زیست قرار گرفته است. مالک آن از معماران خواسته تا حد امکان فضای سبز را در طراحی خود بگنجانند. این همان کاری است که باعث موفقیت تیم طراحی شد. آن‌ها نه تنها محیط طبیعی را به بهترین شکل ممکن حفظ کردند، بلکه به محیط نیز فضای سبز فراوانی افزودند. خانه MeMo واقعا یک پروژه ویژه در نوع خود است.

15. Box Family House

طراحی مدرن خانه-Box Family House

از بیرون چنین به نظر می‌رسد که شما به یک جعبه سفید ساده می‌نگرید. در حقیقت این خانه مدرن، مجموعه‌ای از فضاهای پیچیده درونی است که از طریق درها، پنجره‌ها و حفره‌های غیرمعمول به هم وصل می‌شوند. طراحی ساختمان بر دو عنصر اصلی تمرکز دارد: حریم خصوصی و سازماندهی. تمام فضاهای اجتماعی در طبقه همکف قرار گرفته و به سمت حیاط خلوت باز می‌شوند. این در حالیست که تمام فضاهای خصوصی در طبقه بالایی بوده و از منظر پنهان شده‌اند.

در هفته آینده با سری چهارم از 35 طراحی مدرن خانه با دینو همراه باشید. در نظرات ما را همراهی نمایید.

بیشتر بخوانید: 35 طراحی مدرن خانه که از هر زاویه‌ای شگفت‌‌انگیز به نظر می‌رسند (سری دوم)

بیشتر بخوانید: 35 طراحی مدرن خانه که از هر زاویه‌ای شگفت‌‌انگیز به نظر می‌رسند (سری اول)

بدون امتیاز
کمی صبر کنید...
Avatar

نوشته شده توسط

Yet the diggers & the wanderers In their hopes of extracting that very sliver Of flaccid meaning Every so often migrate...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شکلک‌ها (اموجی‌ها) را می‌توانید با کیبرد گوشی یا کیبرد مجازی ویندوز قرار دهید.
تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.