مکان‌هایی متروکه

مکان‌هایی متروکه که توسط طبیعت محاصره‌شده است و تحت سلطه‌ی طبیعت‌اند

شواهد نشان می‌دهد که طبیعت می‌تواند تمام زمین را در بربگیرد و هر نقطه‌ای را محاصره کند. طبیعت که مادر زمین است می‌تواند هر سازه‌ای و هر منطقه‌ی خالی از انسان را در خود فروببرد و این موضوع برای بشر کاملاً ثابت‌شده است. در این مطلب به معرفی مکان‌هایی متروکه‌ و عجیب خواهیم پرداخت که کاملاً توسط طبیعت محاصره‌شده‌اند و فضایی عجیب را ایجاد کردند. درواقع دیدن این مکان‌هایی متروکه و قدرت عجیب طبیعت واقعاً تعجب آور است. مهم نیست یک منطقه کوچک است یا بزرگ، هر منطقه‌ای که توسط انسان‌ها رها شود پس از مدتی طبیعت آن را در بر خواهد گرفت. این مکان‌های متروکه درواقع قدرت طبیعت را در زمان‌ها و مکان‌های مختلف به تصویر می‌کشد و قطعاً ما را یاد فیلم‌های ترسناک می‌اندازد.

قدرت باورنکردنی طبیعت در محاصره مکان‌هایی متروکه

درخت پیانو

مکان‌هایی متروکه

همان‌طور که در تصویر می‌بینید یک پیانو در وسط جنگ‌های کالیفرنیا رهاشده و به‌طوری عجیب یک درخت از وسط آن رشد کرده است. شاید فکر کنید که این تصویر ساختگی است اما کاملاً در اشتباهید. بسیار عجیب است که در فضایی باز یک درخت تصمیم می‌گیرد در وسط یک پیانو رشد کند.

طبیعتی شکننده

مکان‌هایی متروکه

همان‌طور که می‌بینید در یک مکانی مانند گلخانه که کاملاً متروکه شده است شاهد رشد گیاهان هستیم. این گلخانه اکنون به محاصره‌ی گیاهان و طبیعت درآمده و گیاهان تصمیم گرفته‌اند تمامی شیشه‌ها را یکی‌یکی بشکنند و به دور آهن‌ها بپیچند. این مکان اکنون کاملاً تحت سلطه‌ی طبیعت است.

مرکز خرید متروکه در اوهایو

مکان‌هایی متروکه

مکان‌هایی که اکنون مراکز خرید و فروشگاه‌های بزرگ هستند در نبود بشر تبدیل به مکان‌هایی متروکه خواهند شد و درنهایت این مکان‌ها توسط طبیعت محاصره خواهند شد. مرکز خریدی که در تصویر مشاهده در اوهایو است که کاملاً خالی و متروکه باقی‌مانده و اکنون در اختیار طبیعت قرار دارد.

چرخ‌وفلک محاصره‌شده

مکان‌هایی متروکه

حتی چرخ‌وفلک هم از سلطه‌ی طبیعت خارج نخواهد بود و گیاهان می‌توانند در هر سازه‌ای بپیچند و پس از سال‌ها تمام زمین را پوشش دهند. طبیعت می‌تواند چرخ‌وفلکی به سبزی یک گیاه را برای خود داشته باشد.

استخری متروکه در ژاپن

مکان‌هایی متروکه

قطعاً زمانی که این استخر راه‌اندازی شده بود یکی از استخرهای زیبای ژاپن محسوب می‌شد و قطعاً مکان خوبی برای تفریح مردم بود. اما اکنون به لطف طبیعت، ساختار آن کاملاً با پوشش گیاهی تغییر کرده است. همان‌طور که می‌دانید استخرها نیاز به نگهداری و مراقبت دارند درنتیجه رها کردن چنینی مکانی همراه با تغییرات عجیبی خواهد بود.

ماشینی از برگ‌های سبز

مکان‌هایی متروکه

اشیا و مکان‌های قدیمی که از دهه‌های قبل به‌جامانده اکنون قطعاً در دل طبیعت پنهان‌شده‌اند و توسط طبیعت محاصره هستند. اینکه هر یک از این مکان‌ها به چه دلیل تبدیل به مکانی متروکه شده‌اند مشخص نیست اما قدرت طبیعت است که حیرت‌آور بوده و حس فیلم‌های ترسناک را به ما منتقل می‌کند.

مدرسه‌ای متروکه در دل طبیعت

مکان‌هایی متروکه

مدرسه‌ای که سال‌ها قبل تبدیل به مکان‌های متروکه شده، اکنون تمام بخش‌هایش در طبیعت مدفون‌شده است. امروز این مدرسه به‌قدری پوشیده از گیاهان است که اصلاً دیگر شبیه مدرسه نیست.

هتلی در سلطه‌ی طبیعت

مکان‌هایی متروکه

هتل‌ها اغلب باید پر از آدم‌ها و مسافران باشد اما هتل‌های متروکه کاملاً پوشیده شده از گیاهان است و حس ترس را منتقل خواهد کرد. این هتل درگذشته قطعاً یک هتل‌های لوکس و چند ستاره بوده و قطعاً این هتل محل خاطره‌انگیزی برای برخی مردم است.

محله‌ای متروکه

مکان‌هایی متروکه

خانه‌های کوچک سنگی که قبلاً محل زندگی انسان‌ها بود اکنون در اختیار طبیعت قرار دارد. این خانه‌ها، خانه‌هایی با ساختار خانه‌های کوهستانی بودند که کاملاً از گیاهان پوشیده شدند و هیچ اثری از این ساختمان‌ها نیست.

کشتی پوشیده از گیاهان

مکان‌هایی متروکه

طبیعت حتی از یک کشتی هم نمی‌گذرد و به‌راحتی هر چیزی را تحت پوشش خود قرار می‌دهد. باوجوداینکه یک کشتی متروکه در آب قرارگرفته اما نتوانسته از طبیعت در امان باشد.

امتیاز: 5.0 از 5 (5 رای)
کمی صبر کنید...
Avatar

نوشته شده توسط

ایمیل: [email protected]

یک دیدگاه

  1. Avatar سعید گفت:

    با سلام واقعا مطالب خیلی جالبی برای من بود استفاده کردم خیلی مچکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شکلک‌ها (اموجی‌ها) را می‌توانید با کیبرد گوشی یا کیبرد مجازی ویندوز قرار دهید.
تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.