کیف‌های مردانه

چند ایده شیک و زیبا از کیف‌های مردانه مناسب برای محیط‌های مختلف

همانطور که می‌دانید آقایان هم می‌توانند در ترکیب و انتخاب ست لباس خود برای بیرون، از کیف‌های مردانه استفاده نمایند. این روزها استفاده از کیف‌های مردانه بسیار رایج شده است و تنوع زیادی نیز در این زمینه دیده می‌شود. کیف‌های چرم در ابعاد و طرح‌های مختلف بهترین انتخاب برای آقایان است زیرا ترکیبی بسیار شیک را برایشان به ارمغان می‌آورد. اما سبک‌ها و جنس‌های دیگر کیف‌ها نیز با استایل‌های مختلف لباس سازگار خواهد بود. در ادامه برخی از این کیف‌های مردانه را در اختیارتان قرار خواهیم داد.

کیف‌های مردانه مناسب برای محیط های مختلف

کیف‌های مردانه انواع مختلفی دارند و معمولا کیف‌های چرم مشکی پرکاربردترین گزینه برای مردان هستند و با هر استایل و سبکی سازگار خواهند بود. همچنین می‌توانید کیفتان را با کفشان ست کنید.

کیف‌های مردانه

کیف‌های دوشی چرم نیز با سبک‌ها و طرح‌های مختلف در بازار وجود دارند. کیف‌های دوشی برای مردان گزینه خوبی خواهند بود و این انتخاب می‌تواند کیف‌های باریک یا کیف‌های قطور باشد. کیف‌های قطور معمولا فضای بیشتری خواهند داشت.

کیف‌های مردانه

کیف‌های بزرگ برای مسافرت‌های نزدیک انتخاب خوبی خواهند بود و کیف‌های کوچک‌تر برای لوازم ریز مناسب هستند و می‌توانید مسیرهای نزدیک را با کیف‌های کوچک‌تر به عنوان کیف دم دستی بگذرانید. کیف‌های این چنینی برای استایل‌های مختلف کاربردی خواهند بود در نتیجه می‌توانید با داشتن یک کیف دوشی چرم با هر استایلی آن را ست کنید.

کیف‌های مردانه

کیف‌های دوشی می‌توانند بزرگ یا کوچک باشند. در نتیجه این مدل کیف‌ها برای مردان قابل استفاده خواهند بود و هیچ گونه محدودیتی وجود نخواهد داشت. کیف‌های دوشی با استایل‌های اسپرت سازگارتر هستند. کیف‌ها را می‌توانید به صورت چپی یا به صورت دوشی استفاده کنید. کیف‌های جیر یا کنفی نیز برای مردان مورد استفاده قرار می‌گیرند و برای تیپ‌های اسپرت و غیر رسمی انتخاب خوبی خواهند بود.

کیف‌

در این میان کیف‌های کوله کوچک یا بزرگ نیز برای محیط‌های مختلف قابل استفاده خواهند بود. برای مثال برای کلاس‌ها دانشگاه، کیف‌های کوله کوچکتر، و برای باشگاه و ورزش کیف‌های کوله بزرگ‌تر انتخاب خوبی خواهند بود.

کیف‌ مردانه

مردان همچنین می‌توانند از کیف‌های دستی نیز استفاده کنند که تنوع این نوع کیف‌ها بسیار زیاد است. این مدل کیف‌ها معمولا با استایل رسمی سازگارتر خواهند بود.

کیف‌ مردانه
امتیاز: 1.0 از 5 (1 رای)
کمی صبر کنید...
Avatar

نوشته شده توسط

ایمیل: [email protected]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شکلک‌ها (اموجی‌ها) را می‌توانید با کیبرد گوشی یا کیبرد مجازی ویندوز قرار دهید.
تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.