10 بازی کلامی سریع سرگرم کننده مناسب برای دو نفر در مسافرت‌های جاده‌ای

10 بازی کلامی سریع سرگرم کننده مناسب برای دو نفر در مسافرت‌های جاده‌ای

رفتن به یک سفر دو نفره هیچ گاه کسل کننده نیست، به شرطی که شما بتوانید در طول مسیر خود را سرگرم کنید. در این مطلب قصد داریم برای شما 10 بازی کلامی سریع سرگرم کننده مناسب برای دو نفر در مسافرت‌های جاده‌ای را معرفی کنیم تا در سفرهای بعدیتان لحظات خوشی را تجربه نمایید. در ادامه با دینو همراه باشید.

10 بازی کلامی سریع سرگرم کننده

10 بازی کلامی سریع سرگرم کننده ما می‌توانند شما را در طول مسافرت خود، ساعت‌ها خوشحال نگه دارند تا متوجه خستگی مسیر نشوید. فرقی ندارد که زن و شوهر هستید یا دو دوستی که با یکدیگر سفر می‌کنند، فهرست ما قطعا برای شما جذاب و کاربردی خواهد بود. با این بازی‌ها آشنا شوید.

10 بازی کلامی سریع سرگرم کننده مناسب برای دو نفر در مسافرت‌های جاده‌ای

1. 20 سوالی

این بازی برای کارآگاه درونی شما طراحی شده است! برای شروع نفر اول یک شخص، مکان، اشیاء یا هر چیز دیگری را در نظر می‌گیرد. سپس دیگری وارد بازی می‌شود و شروع به سوال پرسیدن می‌کند. فرد دوم 20 سوال فرصت دارد تا بفهمد شخص مقابل چه چیزی را در نظر گرفته است. قانون اصلی این بازی به این صورت است که تمامی سوالات با «بله» یا «خیر» پاسخ داده می‌شوند. همچنین باید بدانید که برای برنده شدن باید سعی کنید از ترفند محدود کردن سوالات در دسته‌بندی‌های کلی‌تر استفاده کنید.

2. دو حقیقت و یک دروغ

یک بازی ساده؛ اما، در عین حال بسیار سرگرم کننده، که از نام آن پیدا است. در این بازی شما باید به نوبت دو حقیقت و یک دروغ درباره خودتان بگویید. سپس فرد دیگر باید حدس بزند که دروغ شما چیست. برای تعیین برنده نهایی می‌توانید یک سیستم امتیازگیری مشخص نیز در نظر بگیرید.

3. بازیگر و فیلم

اولین بازیکن، یک فیلم را نام می‌برد و بازیکن دوم باید یکی از بازیگرهایی که در آن فیلم حضور داشتند را نام ببرد. سپس اولین بازیکن باید یکی از فیلم‌هایی را که بازیگر نام برده شده در آن حضور داشته است، نام ببرد. این بازی تا زمانی ادامه پیدا می‌کند که یک بازیکن نتواند پاسخ درستی بدهد.

4. دسته‌بندی‌ها

یک دست‌بندی کلی مانند «انواع میوه‌ها و سبزیجات» را نام ببرید. سپس بازیکن دوم باید به تعداد معینی، مثال‌هایی از دسته‌بندی مشخص شده (مانند «هویج» یا «سیب») نام ببرد. بازی زمانی تمام می‌شود که کسی نتواند محتویات مناسبی را برای دسته‌بندی مورد نظر پیدا کند. شما همچنین می‌توانید برای جذابیت بیشتر بازی، از محدودیت زمانی 10 ثانیه‌ای استفاده کنید!

5. جوک‌باکس انسانی

بازیکن اول با خواندن یک خط از یک آهنگ شناخته شده شروع می‌کند. سپس نفر دوم باید با استفاده از آخرین کلمه‌ای که بازیکن اول خوانده بود، تکه‌ای از متن آهنگ جدیدی را بخواند. این روند توسط بازیکن اول تکرار می‌شود و تا زمانی که کسی نتواند آهنگ دیگری پیدا کند ادامه می‌یابد.

6. حدس آهنگ

این بازی ساده سرگرم کننده را می‌توانید از حافظه گوشی خودتان یا با استفاده از اپلیکیشن‌های مخصوص موبایل انجام دهید. حدس آهنگ، شامل پخش قطعاتی از کارهای هنرمندان محبوب شما است در حالی که بازیکنان نام آهنگ پخش شده را حدس می‌زنند.

7. حافظه

بازیکن اول جمله‌ای را به دلخواه خود شروع می‌کند. برای مثال: «من قصد دارم برای تعطیلات به شمال بروم». بازیکن دوم جمله اول را با یک مورد اضافی در ادامه آن تکرار می‌کند. همین طور در هر دور یک جمله به موارد قبلی اضافه می‌شود و اولین بازیکنی که این روند را اشتباه به خاطر بیاورد، بازنده است. این بازی می‌تواند برای مدت بسیار طولانی ادامه داشته باشد.

8. ماشین را پیدا کن

در ساده‌ترین نسخه این بازی شما می‌توانید یک ماشین و مدل آن را انتخاب کنید و اولین نفری که آن را در جاده پیدا کند، یک امتیاز کسب می‌کند! به امتیازگیری خود ادامه دهید تا زمانی که به مقدار امتیاز از پیش تعیین شده خود برسید و برنده شوید. انجام این بازی در مسیرهایی که نسبتا شلوغ هستند مناسب‌تر است.

9. این یا آن؟

این بازی حداقل با دو بازیکن انجام می‌شود. شما برای شروع باید از طرف مقابل خود سوالی بپرسید که در واقع انتخابی بین دو گزینه مختلف باشد و نفر دوم باید به سوالات شما پاسخ صحیح بدهد. برای مثال: «یک کیلوگرم پنبه سنگین‌تر است یا یک کیلوگرم آهن؟!» نکته اصلی این جا است که شما می‌توانید گزینه‌های گمراه کننده‌ای در نظر بگیرید که فرد مقابل را به اشتباه می‌اندازند. البته از این روش می‌توانید برای شناخت بیشتر عادت‌ها و ویژگی‌های شخصیتی یکدیگر نیز استفاده کنید.

10. چه کسی می‌خواهد میلیونر شود؟

احتمالا با برنامه رسمی نمایش پرطرفدار «چه کسی می‌خواهد میلیونر شود؟» آشنایی داشته باشید. این برنامه یک مسابقه پرسش و پاسخ از اطلاعات عمومی شما است که می‌توانید آن را برای سرگرمی خودتان انجام دهید. برای این کار تعداد مشخصی سوال در زمینه اطلاعات عمومی را در نظر بگیرید و برای برنده جایزه تعیین کنید. همچنین می‌توانید از اپلیکیشن مخصوص موبایل آن نیز استفاده کنید و شانس خود را برای بردن یک میلیون دلار امتحان کنید.

شما به کدام یک از این 10 بازی کلامی سریع سرگرم کننده علاقه دارید؟ آیا موارد دیگری را می‌شناسید که به ما و همراهان همیشگی دینو آموزش دهید؟ تجربیات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: The Road Trip Expert

بیشتر بخوانید: بازی‌هایی برای تقویت حافظه و افزایش عملکرد مغز که باید در خانه انجام دهید

بیشتر بخوانید: راهنمای برنامه‌ریزی یک سفر جاده‌ای با اتومبیل شخصی و چگونگی تدارک مقدمات آن

امتیاز: 2.5 از 5 (4 رای)
کمی صبر کنید...
Avatar

نوشته شده توسط

Yet the diggers & the wanderers In their hopes of extracting that very sliver Of flaccid meaning Every so often migrate...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شکلک‌ها (اموجی‌ها) را می‌توانید با کیبرد گوشی یا کیبرد مجازی ویندوز قرار دهید.
تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.