35 طراحی مدرن خانه که از هر زاویه‌ای شگفت‌‌انگیز به نظر می‌رسند (سری چهارم)

جهان پر از ساختمان‌های زیبا و طراحی‌های الهام‌بخش است. با وجود گزینه‌های شگفت‌انگیز بسیار، همواره انتخاب یک مورد بخصوص غیرممکن بوده. ما نیز چنین نکرده‌ایم. در ادامه با سری چهارم 35 طراحی مدرن خانه که از هر زاویه‌ای شگفت‌‌انگیز به نظر می‌رسند، مطالب ما را دنبال نمایید.

35 طراحی مدرن خانه

ما برای شما 35 خانه مدرن را جمع‌آوری کردیم که بسیار جالب توجه هستند. هفته‌های گذشته، تعدادی را معرفی نمودیم. امیدواریم این فهرست واقعا بلند، الهام‌بخش شما برای شناخت ساختارهای زیبا بوده باشد. ما می‌خواهیم به شما طعم و مزه‌ای از آنچه که طراحی عالی نامیده می‌شود، بچشانیم. در معرفی موردهای بعدی همراهیمان نمایید.

16. EZ Residence

بسیاری از خانه‌های مدرن از تمایل به ارتباط مجدد با طبیعت و فرار از جنگل بتنی و سر و صدای دائمی شهر الهام گرفته شده‌اند. پروژه‌هایی مانند EZ Residence با موفقیت چنین اتفاقی را رقم می‌زنند. این خانه زیبا برای تعطیلات از فاصله دور مشرف به سائوپائولو است. طراحی موفق آن توانسته از مکان دوردست خود نهایت استفاده را داشته باشد.

17. Void Ground White House

کل طبقه همکف این خانه مدرن یک فضای خالی است. هیچ دیواری برای جدا کردن آن از فضای بیرون وجود ندارد. این منطقه بزرگ چند منظوره برای سرگرمی میهمانان و فعالیت‌های مختلف دیگر در خدمت شماست. این یک خانه سفید با طبقه زیرزمینی خالی و چشم‌اندازهای مهیج از مناظر دوردست است.

18. Four Storey Family Home

طبیعت نقش بسیار مهمی در طراحی این خانه خانوادگی چهار طبقه‌ای دارد. این بار ما در مورد منظره‌های دور صحبت نمی‌کنیم. صحبت از باغ‌های عمودی، تختخواب‌های گیاهان و فضای سبز که به یکپارچه کردن خانه و فضای داخلی کمک می‌کند، است.

19. Ode To Nature

دیوارهای سنگی طبیعی این خانه زیبا در ژیرونا، اسپانیا را قاب می‌کند تا نمای خارجی قهوه‌ای را کامل کند. لبه حلزونی حس اصلی را به طرح اضافه می‌کند. در داخل، خانه مدرن بسیار آرام و دعوت‌کننده است. این طراحی با داشتن حداقل رنگ‌های خاکی و زمینی، پیوند محکم بین ساختمان و محیط طبیعی آن را برجسته می‌نماید.

20. Tranquil Home

با داشتن رودخانه از یک طرف و کوه‌ها در طرف دیگر، این خانه آرام از Gapyeong در کره جنوبی، از محیطی بسیار آرام و بی‌سر و صدا لذت می‌برد. به لطف طراحی مدرن با دقت برنامه‌ریزی‌شده و تنوع مواد و تزیین‌های خاص خود، بسیار فروتنانه و متواضع به نظر می‌رسد.

با دینو همراه باشید.

بیشتر بخوانید: 35 طراحی مدرن خانه که از هر زاویه‌ای شگفت‌‌انگیز به نظر می‌رسند (سری سوم)

بیشتر بخوانید: 35 طراحی مدرن خانه که از هر زاویه‌ای شگفت‌‌انگیز به نظر می‌رسند (سری دوم)

بدون امتیاز
کمی صبر کنید...
Avatar

نوشته شده توسط

Yet the diggers & the wanderers In their hopes of extracting that very sliver Of flaccid meaning Every so often migrate...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شکلک‌ها (اموجی‌ها) را می‌توانید با کیبرد گوشی یا کیبرد مجازی ویندوز قرار دهید.
تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.