علاقه مندی زنان به مردان مسن تر

6 دلیل علاقه مندی زنان به مردان مسن تر از خودشان برای یک رابطه عاشقانه

از آن جایی که نمی‌توان برای هیچ چیزی یک قانون واحد در نظر گرفت؛ اما، جالب است بدانید که این یک حقیقت اثبات شده است که عموم دختران و زنان جوان برای انتخاب شریک زندگی آینده خود ترجیح می‌دهند با مردان بزرگ‌تر و مسن‌تر از خودشان وارد رابطه شوند. در این مطلب قصد داریم ببینیم که چرا این انتخاب توسط بیشتر افراد تایید می‌شود. در ادامه با همراهی دینو 6 دلیل علاقه مندی زنان به مردان مسن تر از خودشان برای یک رابطه عاشقانه را بخوانید.

6 دلیل علاقه مندی زنان به مردان مسن تر از خودشان

این که سن فقط یک عدد است و ما در هر سنی می‌توانیم به بلوغ فکری و شخصیتی برسیم، حقیقتی انکارناپذیر است؛ با این حال مواردی وجود دارند که باعث می‌شوند همین اعداد معنی بیشتری پیدا کنند و ماهیت خودشان را بیشتر نمایان کنند. یکی از این موارد این است که مردان هر چه بالغ‌تر، مستقل‌تر و باثبات‌تر باشند، برای زنان جذاب‌تر هستند. در ادامه 6 دلیل علاقه مندی زنان به مردان مسن تر از خودشان را بخوانید تا با واقعیت این موضوع بیشتر آشنا شوید.

1. به طور کلی زنان زودتر از مردان بالغ می‌شوند

تحقیقات نشان می‌دهد که به طور کلی زنان زودتر از مردان بالغ می‌شوند و به مسائل مهم زندگی توجه می‌کنند. همین موضوع باعث می‌شود که آن‌ها نتوانند با مردان هم سن و سال خود روابط عمیقی برقرار کنند، چون که دید متفاوت‌تری به زندگی و خواسته‌های خود دارند و دیگر دنیای کودکی مانند سابق برای‌شان جذاب نیست. همین موضوع باعث می‌شود که برای یک رابطه عاشقانه جدی و طولانی مدت، به سراغ مردان مسن‌تر بروند.

2. مردان مسن‌تر ثبات مالی بیشتری دارند

نباید از این موضوع برداشت اشتباهی کرد که همه به دنبال سوءاستفاده از پول و موقعیت اجتماعی افراد موفق هستند. در یک رابطه عاشقانه جدی و طولانی مدت، داشتن ثبات مالی و توانایی ادامه یک زندگی بسیار مهم است. مردان مسن‌تر عموما به این ثبات رسیده‌اند و برای خود سرمایه، مسکن، پس انداز، امنیت شغلی و درآمد مشخصی دارند که این موضوع به زنان امنیت خاطر می‌دهد.

3. مردان جوان مهارت‌های برقراری ارتباط ضعیف‌تری دارند

این یک حقیقت اثبات شده است که زنان حالات درونی مردان را به راحتی تشخیص می‌دهند و مهم نیست که یک مرد چقدر برای شگفت زده کردن طرف مقابل خود تلاش می‌کند؛ اگر این تلاش واقعی نباشد، یک زن متوجه ضعف‌های درونی او می‌شود و این اصلا جذاب نیست. همه ما در سنین کم ناامنی‌های شخصیتی و رفتاری خود را داریم که با گذشت زمان و افزایش سن، این موارد به ثبات و تعادل بیشتری می‌رسند و ما توانایی مطرح کردن خودمان در جامعه را کسب می‌کنیم.

4. مردان مسن‌تر بیشتر مراقب اتفاقات اطراف خود و احساسات دیگران هستند

واقعیت تلخ این است که مردان جوان عموما به خودشان بیشتر از هر چیز دیگری اهمیت می‌دهند و به دنبال خوشی‌های کوتاه مدت هستند. در حالی که یک رابطه عاشقانه و با ثبات نیازمند توجه بیشتر به اطراف و دیگران است. در حقیقت یکی از دلایل اصلی علاقه مندی زنان به مردان مسن تر از خودشان همین موضوع است.

5. افراد بالغ‌تر بهتر می‌دانند که از زندگی خود چه می‌خواهند

این واقعیت وجود دارد که همه آدم‌ها در دوران جوانی و تا رسیدن به یک سن مشخص، دقیقا نمی‌دانند که از زندگی خود چه می‌خواهند؛ اما، بعد از بلوغ فکری و رسیدن به ثبات در زندگی، این موضوع برای آن‌ها تا حد زیادی مشخص می‌شود و دیگر درگیری‌های عجیب گذشته را برای امتحان کردن مسیرهای مختلف ندارند. هیچ چیزی برای یک زن جذاب‌تر از این نیست که شما یک هدف مشخص و روشن را در زندگی‌تان دنبال کنید.

6. مردان مستقل رابطه را به تعادل می‌رسانند و بیشتر مسئولیت پذیر هستند

از آن جایی که افراد عموما با افزایش سن و بلوغ فکری، بیشتر از قبل در قبال وظایف و زندگی خود مسئولیت پذیر می‌شوند، مردان مسن‌تر راحت‌تر کارهای خانه را انجام می‌دهند و به وظایف خود آشنایی دارند. در نتیجه سختی و سنگینی رابطه روی دوش یک نفر نیست. آن‌ها تمایل دارند تا حد امکان در هر کاری به شریک خود کمک کنند، چون که به خوبی متوجه شده‌اند یک رابطه پایدار، نیازمند همکاری دو طرفه است.

آیا شما نیز با این 6 دلیل علاقه مندی زنان به مردان مسن تر از خودشان موافق هستید؟ نظرتان در این باره چیست؟ چه دلایل دیگری را برای اضافه کردن به این فهرست سراغ دارید؟ دیدگاه‎‌ها و تجربیات خود در این زمینه را با ما و همراهان همیشگی دینو به اشتراک بگذارید.

منبع: Brain Berries

بیشتر بخوانید: امروز این 50 سوال بهبود رابطه عاشقانه را از خود و شریک زندگی تان بپرسید

بیشتر بخوانید: رفتارهای یک رابطه ی خوب : چگونه رابطه‌ی دوستانه و خوبی با همسرتان داشته باشید؟

امتیاز: 3.0 از 5 (2 رای)
کمی صبر کنید...
Avatar

نوشته شده توسط

Yet the diggers & the wanderers In their hopes of extracting that very sliver Of flaccid meaning Every so often migrate...

۱۵ دیدگاه

 1. Avatar یکی گفت:

  وای دقیقا منم همینم
  خیلی بده
  من یکی واقعا ب مریض بودن خودم ایمان آوردم

 2. Avatar in گفت:

  دلیل اصلی علمی: آسیب های سنگین دوران کودکی شخص کوچکتر از جانب والدین!

 3. Avatar محسن گفت:

  تمام این به قول خودشون “تحقیقات” و تمام داستان و فیلم و رمان های عاشقانه ای که توی زندگیتون دیدین، همگی برای اول جوونی (شاید) جواب بده. وقتی به محض اینکه از روز تولد 30 سالگیتون میگذره، تمام اینها و قوانین ازدواج و رمز موفقیت و … مسخره بنظر میان و دیدتون بطور کامل عوض میشه. فقط کافیه پا به سن بگذارین و ببینین چقدر دنیا با چیزهایی که “دیگران” تعریف میکنن، فرق داره. فقط و فقط خودتون میتونید بفهمید و برای خودتون تصمیم بگیرین.
  ولی پیشنهاد من اینه اجازه بدین یه مقدار سنتون بره بالا و زیر 25سال ترجیحاً تصمیم گیری نکنین چون هنوز جوان هستین و ممکنه اشتباه کنین و راه بازگشتی (آنچنان) نداره. این هم بیشتر برمیگرده که سیستم آموزش ما (چه در ایران چه کل دنیا) ابداً خوب نیست در بحث روابط و ازدواج و اینها، برای همین دیرتر به نتیجه میرسیم.
  راه بسیار طولانی ای پیش دارین برای رسیدن به اون چیزی که فکرشو میکنین. امیدوارم تحملش رو داشته باشین و با دید مثبت و صبر، به آرامش و خوشحالی برسین.

 4. Avatar احمد گفت:

  مقاله بسیار درست است و جای انتقاد ندار چون مطابق طبعت انسانهاست هموطنان هم با اینکه بعض نبات درسته گفتن ولی غر عدن و واقعا وضعیت نابسامان ما جای غر زدن هم داره چون ما جامعه در حال گذار از سنتی به صنعتی هستیم و در واقعیت حتی نصفه صنعتی هم نشدیم و این تضاد های زیادی ایجاد کرده گیر افتاده ایم نه راه پس دارهم نه پیش چکنیم؟
  فشار اقتصاد بالاست فقز و بیکاری دامنگیر پیر و جوان است بدبخت و فلاکت زده شدیم رفت نه اعتقادات مانده نه اقتصادی
  از مدیریت سالت درخواست دارم بخش اخر نظریات unknow در بخش اول را حذف کنید چون کفر گفته خداوند ما رو خلق کرده در این دنیای زیبا با لذات زاد و این خود ما انسانها هستیم که تبدیلش کردیم به جهنم روی زمن خداوند کسی را در شرائط سخت و کتک و شکنجه و فقر قرار نمیدهد هرگز این پدر و مادر و دولتان و شرکا و همسایگان و بقیه انسانها هستند که با سو استفاده از ازادی که خداوند به اونها ماده برا ما و شما و بقوه شرائط سخت جهنم ایجاد میکنند پس اقای انناون کفر نگویید هر بلایی سر ما بیاید باید خداوند را شکر کنیم وقتی پاداش خداوند را دیدی میفهمی الان نمیفهمی برای صد سال زندگی کوتاه دنیا اینهمه ناراحتی ولی زندگی دایمی اخرت را نمیبینی؟ کتک و فقر و شکنجه پیش فقط تماشای جهنم واقعه هیچ است هیچ!
  خیلی عجول هستی مانند کودکی هستی که مادرش کتکش میزند تا خودش را از خطر مثلا برق گرفتن نجات دهد و کودک بغض میکند مادرم ظالم است چون من را میزند!!کودک چه میداند در دیوار ان پریز ان سوراخ کوچک برق که دیدنی نیست چه قدرت تکان دهنده ای دارد فقط تنبیه مادر را میبیند و رنج و ازار آن را مثال خداوند با مشکلات دنیای ما چنین است وقتی بزرگ شویم میفهمیم چه کمک بزرگی بما شده بود بزرگ شدن ما اینجا لحظه مرگ ماست که کیفیت عجیب و غیر مادی و لطافت خاص و عدالت محض و مطلق خداوند را میبینیم و عظمت خلقت و قدرت عجیب بی انتهای او را زانو میزنیم و گریه میکنیم

 5. Avatar نیکی گفت:

  من چرا رو کسایی کراش میزنم که قیافه نداره همسن بابابزرگمه فقط قد قواره داره؟ مشگل روحی دارم من.؟؟ یکی دو نفرم نیستنا رو همه با این شرایط میکراشم17سالمه😐💔

 6. Avatar - گفت:

  سلام.
  مبحث بلوغ گسترده است اما اصلی ترینش داشتن بلوغ جسمی و بلوغ اجتماعی است که بند یک بهش اشاره نکرده چون اولا تمام خانمها باید در اروپا شاغل باشن و شغل هم باعث بلوغ اجتماعی میشه که در ایران اجباری براش نیست ثانیا اینکه خانمهای اروپا تا قبل ازدواج رابطه آزاد جنسی دارن و اکثرا دید جنسی یا ادامه نسل به ازدواج ندارن. به نظر میاد مقاله حاضر، ترجمه از نوشته های اروپایی باشه. بد نبود منبع خبر هم درج میشد که بشه فهمید این نوشته ها تحقیق هستند یا تجربه …..بگذریم……به عنوان مردی که شغلم سر و کارش بیشتر با جوون ها و نوجوون هاست و نزدیک ده ساله ازدواج کردم و زندگی مشترک خوبی با همسر شاغلم دارم، تجربه ام رو میگم:
  1- اکثریت نسل حاضر اینطور فکر میکنه که درست اون چیزی هست که اونا میگن. مسن ترها چون کامپیوتر و لپتاپ و موبایل نداشتن پس تجربه هاشون به درد نمیخوره و حرفاشون هم تو همه موارد غلطه. در پاسخ اینکه چرا فکر میکنین درست میگین تعداد لایکهای شبکه های اجتماعی رو نشون میدن !!!!!!
  2- اکثر این نسل دیجیتال به سمت مصرف گرایی و راحتی بیشتر رفتن چه پسر و چه دختر. فیلم، سینما، موسیقی، تفریح، رستوران رفتن و …. ارزشه و گرانفروشی، کم فروشی، کلاهبرداری، رشوه، خیانت، چرب زبونی، تمسخر اگه برای کسب پول باشه انواعی از زرنگی هست و اگه غیر این باشه بد !!!! تفکر غالب این نسل میگه صداقت، عین حماقت هست و به قول یکیشون ساخته ذهن ما میانسال ها و مسن ترها. از لحاظ این قشر ارزش در معنویات و اخلاقیات نیست و فقط پول و ثروت مهم و اصله. بسیاری از افراد مسن جامعه هم به این نتیجه دوم رسیدن. گرچه علت این نوع تفکر به شرایط اقتصادی جامعه و حکومت داری بسیار وابسته است ولی وضع تربیتی والدین خونواده و مکانی در تاثیر در تفکرات اینچنینی بی تاثیر نبوده و جای بحثش هم اینجا نیست.
  2- اکثر پسرها در شروع صرفا اهداف جنسی رو مد نظر قرار میدن (اندام، اندازه سینه، اندازه باسن، قد، وزن، رنگ مو و چشم و حتی آلت تناسلی) به خصوص اونایی که هیچ رابطه جنسی قبلی نداشتن. اکثرا پسرا عواطف رو از سکس جدا میدونن. در پاسخ اینکه اگه همسر آینده ات شرایط جنسی که میخوای نداشته باشه چیکار میکنی؟ بعد مکث کمی میگن مهریه رو کم میکنیم که بتونیم طلاق بدیم و بعضی از اونایی که طرفشون رو عمیقا دوست دارن هم خدا رو میخوان هم خرما و به فکر خیانت بعد ازدواج میفتن. اکثر پسرا میدونن که وظیفه تامین اقتصادی زن و بچه به عهده اشون هست ولی عمدتا با دادن مهریه بسیار سخت کنار میان و به همین خاطر با ازدواج به سبک شیعه حاکم بر ایران یا سنتی بودنش مخالفن.
  3- اکثر دخترها هم در شروع صرفا به عواطف توجه دارن و ملاک عاطفه و محبت رو هم مادی میبینن (شغل خوب مردشون، خونه بالا شهر، ماشین و لباسای گرون قیمت، برگزاری مراسم عقد، عروسی، بعله برون و …کادو روز عروسی، کادو روز تولد، کادو روز آشنایی، رستوران و مهمانی و مسافرت و دورهمی و …) که همه رو از مردشون میخوان و اسم این توقعات هم عشقه نه خودخواهی و خودبینی. فرق اصلی دخترا با پسرا هم این بود که عواطف رو جدا از سکس نمیدونن. در برابر این پاسخ هم که خانم شما قراره برای مردتون چه کار کنین میگن جهیزیه میدیم که فقط مربوط به شروع زندگی هست و اکثرا تامین اون هم با پدرشون یعنی یک مرد هست.
  پیشنهاد:
  من قراره برای همسرم و فرزندان آینده ام چه کار کنم؟ این سوالی هست که هر کسی چه دختر و چه پسر باید قبل ازدواج اول از خودش بکنه بعد اگه جواب خودشو پیدا کرد از طرف مقابل.

  • Avatar لیلا میرزاخان گفت:

   دوست عزیز خیلی متشکرم بابت توضیحات مفید و خوبتون مرسی. منبع تمام مطالب آخر مطلب ذکر میشه.

  • Avatar unknow گفت:

   تا گزینه 2 باهات موافق بودم چون حرف درست زیاد زدی بجز اون بخش که گفتی معنویات هم چیز مهمیه نخیر پول یعنی همه چیز اگر کسی فکر می کنه پول همه چیز نیست مشخص هست که توی زندگیش به قدر کافی سختی نکشیده که من کشیدم که به اینجا رسیدم و دارم این حرفُ میزنم
   اما وقتی رسیدم به گزینه 3 فهمیدم که شما یک فمینیست به تمام معنایی یعنی دخترهارو احتمالا توی ذهنت فرشته یا ملکه هم خطاب می کنی همین القابی که فمینیست ها میدن که میگن هر دختر یا زنی یک فرشتست دفاعیه شما از دخترها یا زن ها نشون دهنده این هست که تفکر فمینیستی داری قدیما بهش می گفتن زن زلیلی الان مدرنیته شده میگن فمینیست
   راجب شماره 3 حرفی نمی خوام بزنم چون همه چیز واضح هست

   اما راجب گزینه 2 که میگی این نسل دنبال راحتین و فکر می کنن چون نسل قدیم راجب اینترنت و کامپیوتر و کلا دیجیتال چیزی نمی دونن تجربیاتشون بدرد نمی خوره عده ای اینطورین قبول اما از صد در صد چند درصد واقعا اینجورین فقط بیست درصد ولی شما این القابُ به همه ی نسل جدید نسبت دادی
   موضوعی که به شدت دستُ پاگیر نسل جدید هست و دارن باهاش دستُ پنجه نرم می کنن با کنار نذاشتن صندلی پادشاهی نسل قدیم هست و دیکتاتوری قالب کردن افکار پوسیده قدیمی که کاملا از روی حسادت به نسل جدید هست یک جامعه ای دروغگو کلاه بردار پاچه خوار و تماما چرب زبون ساخته
   معنی این حرفم مثله پدر و فرزند توی خانواده میمونه که پدر به فرزند زور میگه بهش دستور میده یا سرکوبش می کنه که مثلا تربیتش کنه که چیز بدی هم نیست اگر هرکاری درست و بموقع باشه اما توی فضای خانواده یه همچین معنی ای میده و توی جامعه ای همچین معنی ای نداره خنده داره که بگیم یک غریبه به فکر تربیت یک غریبست بلکه درستش این میشه که داره ازش استفاده می کنه برای منافع خودش
   نسل جدیدی که از نسل شما قدیم ها مسخره و راحت طلب به چشم میاد نسلی که دارن تکنولوژی جولو میبرن پیشرفت تکنولوژی بدست همین نسل هست زندگی راحتی که شما نسل های قدیم الان دارید به دست نسل جدید ساخته شده
   نسل جدید برای اینکه بتونن مستقل بشن باید ده برابر نسل شما مهارت کسب کنن حقارت بکشن خوار بشن حرص بوخورن که علاوه بر اینها باید با ساز شماهاهم برقصن که کارو دو برابر سختتر هم می کنه و کارها همه پیچیده شده و رقابت سخت شده جمعیت بالا رفته رسیدن به ثبات مالی بسیار مشکل شده از هر زمانی سخت تر شده و فشار روانی توی این دوره زمونه ده برابر از دوران شما بیشتره کارا بیشتر ذهنی شده تا جسمی مثله نسل شما نیست که با کار جسمی مستقل می شدید و می تونستید خونه زندگی بسازید یا نیازی به چرب زبونی نداشتید نیازی به دروغ گفتن نداشتید نیازی به پاچه خواری نداشتید تنها سختی تون تحمل کردن پدر مادرهای کم عقل و بی خرد بی سواد و دیوانه و وحشی مذهبیتون بوده که هی حرفشونُ میزنید ما جرأت داشتید صدامون بالا بیاد تا صدامون بالا میرفت به هر دلیلی جوری کتک می خوردیم که بی حال می شدیم از هوش میرفتیم و از این دست چیزا که خوش بختانه من توی این موارد سختتر از دوران شماهم تحمل کردم بیهوشی که هیچی کارم به بیمارستان هم کشیده و جدای از این در اثر بیماری هم تا یک قدمی مرگ هم رفتم پس به من چیزی نمی تونی نسبت بدی
   شما نسل قدیم میشید همین سرمایه داران و یا بهتره بگم پادشاهان این نسل که روی صندلی هاتون جا خوش کردید و نسل جدیدُ برده یا خدمت کار خودتون می دونید و عین بلدزر از جوونا کار می کشید با حقوقی ناچیز مگر و یک جامعه ای ساختید که حرف اولُ چرب زبونی میزنه چون کسایی که روی صندلی قدرت نشستن و کارهای مهم جامعرو به عهده گرفتن یا سرمایه دارن و بیشتر دارایی های کشور مالتون هست از شنیدن حرفایی که دوست دارین خوشتون میاد و جوونای امروزی کسایی که استعداد ذاتی ندارن و از پس کارهای سنگین فکری امروزی که واقعا پیچیده و سنگین شدن برنمیان اگر زبون چربُ نرمی که داشتن که هیچی اگر نه میشن پابوس نسل شما قدیمی ها تا آخر عمر
   وقتی سره کار رفتم به وضوح دیدم نسل جدید چه بدبختی هایی دارن از نسل قدیم می کشن یجوری با زیر دستاتون رفتار می کنید که انگار بهتون بده کارن یا بردتونن
   و اینکه سکس از عاطفه جداست اینکه میگی دخترا فکر می کنن جدا نیست در اشتباهی این بخاطر اینه که توی ایران و از اطرافیانت اینطوری دیدی و شاید همسرت اینطوری هست
   اساسی ترین نیازهای انسان به ترتبیت اول هوا بعد آب بعد غذا بعد نیاز جنسی بعد سرگرمی بعد حمام یا بهتره بگم تمیز شدن در مرحله آخر میشه عاطفه یا بهتره بگم نیازهای احساسی مثله دردُدل کردن یا نیاز داشتن با یکی صحبت کردن یا مورد توجه قرار گرفتن از اینجور مزخرفات نیازهای احساسی که زیادن در نیازهای عاطفی اصلا احساس نیاز نمی کنم بطور ذاتی این نیاز در من کمتر بوده و دیگه اصلا نیست در تنهایی احساس آرامش بهتری دارم اما زیاد اهل صحبت کردن نیستم و استعدادشو هم ندارم همیشه دنبال آگاهی بودم و هستم همونطور که گفتم این نیاز در من هم بوده اما بطور ذاتی خیلی کم و با توجه به سختی های زندگی و رشد منطقم اصلا دیگه همچین نیازی ندارم تو عمرم تاحالا با کسی دردل نکردم یا ننشستم واسه رفع نیاز صحبت کنم و نمی تونم اینجوری باشم و بقیه فکر می کنن درک نمی کنم
   نخیر می فهمم و درک می کنم چون نیاز جنسی که میشه همون شهوت پدرمو در اورده و نیاز جنسی فقط سکس نیست بلکه به معنی شریک جنسی هست اما تاحالا با هیچ کس رابطه جنسی نداشتم و نخواهم داشت چون من به ارزش هام اهمیت میدم منظورم از ارزش اون چند اینچ نییست منظورم چیزه دیگه ای و دید حیوانی به کسی ندارم اما بقیه اینطور نیستن از صد در صد انسان ها 99 درصد انسان با تفکرات حیوانی زندگی می کنن که من جز همون 1 درصد هستم انسان همون حیوان هست فقط توانایی مغزیش نسبت به بقیه ی حیوانا بالاتره انسان یه گونه ی حیوانی هست مثله اینه که ما بگیم فیل پلنگ زرافه دولفین و غیره که هر کدوم میشن یه گونه ای از حیوانات و مسلمان بودن یا شدن هم به معنای بالاتر از حیوان قرار گرفتن نیست زمانی طرف می تونه بگه من از حیوان بالاترم که تفکر حیوانی نداشته باشه
   شریک جنسی مثله دارایی میمونه و همینطور یک دارایی روحی پس شما خوشت میاد کاهو یا جو بوخوری یا پیتزا یا پاستا از کدوم خوشت میاد در دارایی همه دنبال بهترینان همه دنبال اینن هروز صفرشون پر از غذاهای رنگانگ قیمتی باشه دوست دارن گوشت بوخورن درواقع یعنی خوشمزه ترین غذاها اگه اشتباه فکر می کنم توضیح بده
   شریک جنسی هم همینطوره هرچی زیباتر ورزیده تر و عضلانی بهتر این یعنی از غذات بیشترین لذتُ میبری هیچ کس دوست نداره شریک جنسی ای داشته باشه که وقتی بهش نگاه می کنه نیاز جنسیش معکوس عمل کنه و تو کله بدنش احساس کرحتی کنه
   زنای اروپایی که آزادن و مثله زنای ایرانی در بند نیستن بورو ببین با وجود اینکه شوهرن دارن با بقیه هم در رابطن نه به منظور اینکه از شوهرشون خوششون نمیاد بلکه بخاطر تنوع جنسی یا بقولی مزه کردن غذاهای مختلف و این آزادی زنا توی اروپا به قدری زیادی که زنه به خودش جرأت میده جولوی شوهرش با بقیه رابطه جنسی داشته باشه شوهره هم هیچی نمی تونه بهش بگه مرداشونم می تونن همین کارو بکنن ولی مردا توی این مورد آسیب پذیر ترن نسبت یعنی معمولا دوست ندارن چیزیُ که بدست اوردن از دست بدن منتها دخترا براحتی می ذارنُ میرن چون هیچ کاری هم که بلد نباشن از این راه می تونن کسب درآمد کنن
   توی ایران مردا همچین آزادی ای دارن ولی زنا ندارن قطعا اگر ایران هم مثله اروپا به زن آزادی بشه اون ذات شیطان صفت زن که چند برابر از مرد بدتر هست خودشو نشون میده نه اروپا خوبه و نه ایران قوانین ایرانی توی این زمینه بیشتر مرد گراست توی اروگا زن گرا یعنی زن ها از حقُ حقوق بیشتری برخوردارن از نظر قانونی
   همین زن بزرگترین امپراطوریای قدیمُ به لرزه در اورد و شکست داد همین موجود به ظاهر مظلوم و چشم نواز
   نویسنده این مقاله هم منظور منُ متوجه نشدن شایدم حالت دفاعی گرفتن چون خودشون هم زن هستن ولی بیشتر می خوره که منظورمُ نفهمیدن
   حرفایی که در این مورد زدم حرفای خودم نیست جامعه و دنیا این چیزارو میگه یکمی تحقیق کنی می فهمی منظورم تمام جوامع هست نه فقط ایران نه اینطور که فقط دورو برتون میبینید
   توی هیچ کدوم از حرفام اکثریتُ نگفتم حتی توی این نظری که در جواب به شما دارم میدم ولی شماها یجوری نظر گذاشتی که انگار همرو به دیدت یک شکل میبینی یا درواقع بهتره بگم اونجوری که خوشت میاد میبینی اونجوری که خودت دوست داری تحلیل می کنی
   اما چیزایی که من گفتم تحلیل شخصی نیست و برداشت شخصی هم نیست جامعه داره اینُ میگه
   بازم میگم پول یعنی همه چیز معنویاتُ بذار دره کوزه آبشو بوخور و عشقُ عاشقی شرُور هست اصلا عاشق شدن نشانه کم عقلی هست منظور من عشق واقعی هست که طرف تحت هر شرایطی به کسی که دوستش داره و عاشقش هست وفاداره و خودشُ در اختیارش می ذاره و یا بهش خدمت می کنه درواقع عشق یعنی همین یعنی منطقُ ببوس بذار کنار عدالتُ ببوس بذار کنار و بجاش چون طرفُ دوس داری و عاشقشی سرتاپاشو بدون چون چرا و بدون هیچ اما و اگری و بدون هیچ انتظاری طلا بگیری
   چه عاشق خدا باشی چه بنده ی خدا نشانه از کم عقل و بی منطق بودن و احساساتی بودن هست
   من هیچ وقت عاشق نشدم و نخواهم شد
   همین بزور مسلمان بودنم و پرستش خدا زندگی در این دنیای مزخرف حالا کاری ندارم پولدار باشم یا فقیر در هر صورت میگم دنیایی که خدا منُ توش قرار داده مزخرف هست چه بی درد باشم چه با درد بابتش خودمُ طلب کار می دونم از خدا نه شکر گذار و اگر هم به بهشت برم نه تنها شکر گذاری بلکه روز جمعه که میگن دعوت می کنه در درگاهش و در حضورش به اون نزدیکی …اشم و پاداش هایی که بدست اوردم حقم بوده نه لطف مهربانی بابت بدست اوردنش بها دادم رنج کشیدم حتی نفس کشیدن و حتی راه رفتن توی این دنیارو من رنج حساب می کنم چه برسه به عذاب هایی که کشیدم و سختی هایی که دیدم
   که بابت هرکدوم خوده خدا شخصا باید بیاد کف پامو ببوسه مقابلم ده بار سجده کنه و بهم پاداش اعمال بده برای هر یدونش
   که حتی اینم راضیم نمی کنه
   میگن می خوای از یکی سواری بگیری کافیه به حقُ حقوقش آگاهش نکنی چون اگر به حقو حقوقش آگاه بشه نه تنها سواری نمیده بلکه زره ای از حقش کمتر بدی میره شکایت می کنه و تو دادگاه چند برابرشو ازت می کشه
   درواقع این مثال یعنی اینکه تا وقتی آگاه نباشی حقُ حقوقتو نمی دونی
   چرا مردم ایران با وجود اینکه این همه ظلم بهشون میشه ولی کاری نمی کنن چون حقُ حقوقشونُ نمی دونن طرف به همین که نیازهای اولیه ی زندگیشُ داشته باشه راضی هست اینجوری هستیم چون نه فقط توی این دوره ی جمهوری اسلامی بلکه حتی خیلی قبل تر همین اسلام شیعه به مردم یاد دادن به چیزی که داری راضی باش و انقدر ناشکری نکن خدارو شاکر باش اینُ ببین وضعیتش بدتر از توهه اما هیچی نمی گه

 7. Avatar unknow گفت:

  فقط گزینه 2 درست هست مابقیشون شرُور هست
  کیِ که از مفت خوری بوخور بخواب خوشش نیاد چیزیِ که دخترها زیاد دنبالشن
  اما واسه پسرا کم اتفاق می افته چون این پسران که باید کار کنن و چرخ زندگیُِ بچرخونن

  • Avatar لیلا میرزاخان گفت:

   برای پیشرفت کردن تو زندگی بهتره هیچ وقت یک طرفه ب قضایا نگاه نکنین. مرسی بابت دیدگاهتون

   • Avatar unknow گفت:

    نه یکطرفه نگاه کردم نه دوطرفه و چیزی هم که شما در جواب گفتین درسته هر دو طرف باید تلاش کنن
    اما اگر راجبش تحقیق کنی می فهمی چرا این حرفُ زدم
    اکثر دخترا دنبال بوخور بخوابن دنبال یک زندگی عالی حاضر آمادن و فکر می کنن .. یعنی همه چیز یعنی خیلی کار کردن درحالی که خودشونم لذت میبرن از انجامش اکثرشون دنبال اینن کار نکنن دنبال اینن پول آماده بیاد دستشون هرماه که برن ولخرجی خرجای الکی چرتُ پرت و نهایت یک یا دو تا بچه میارن کاملا بدون درد یخورده که از بچه ها مراقبت می کنن صداشون در میاد بعد چند سال
    اما همونطور که گفتم اکثرا نگفتم همه بعضی از دختراهم صبح تا شب کار می کنن همراه با همسرشون که یک زندگی خوب بسازن البته این روزها بعضی پسراهم اینطور شدن که طرف دنبال اینه که با یه دختر پولدار ازدواج کنه
    اگه از صد درصد 10 درصد پسرا اینجور باشن 80 درصد دخترا اینجورین
    یکی از دلایل مهم طلاق زیاد توی اروپا قانون تساوی بین زن و مرد هست اگر مرد کار می کنه خرجی خانه میده زن هم باید کار کنه و خرجی خانرو بده هرکس جدا توی روابط رفتاری هم بیشترین حقُ به زن دادن
    همین یخورده احساس سختگی مداومی که پسرا تحمل می کنن دنیای بیرون وقتی به جنس مئنث هم رسید گند جنس مونث خودشو نشون داد براحتی خیانت می کنن و حتی بچشون هم وسط خیابون ول می کنن اگه ببینن یکی پولداره به سنش هم اهمیت نمیدن به ثبات مالیش اهمیت میدن یعنی به سرمایش ثروتش
    اما دخترایی هم هستند که کلی زحمت می کشن یا اینکه طرف خانوادش پولداره و طرف تا فوق لیسانس هم درس خوانده یا کلی مهارت های هنری یاد گرفته بعد از این همه زحمت یکی مثله خودشون که زحمت کشید یا سختی کشیده هم وارد زندگیشون می کنن و زندگیشونُ با شریکشون تقسیم می کنن
    من فقط چیزیُ که هست گفتم نه از دید خودم و نه از دید شخص دیگه ای براساس چیزهایی که توی دنیا اتفاق افتاده گفتم

    • Avatar لیلا میرزاخان گفت:

     ممنونم ک برای تبادل نظر و مطرح کردن افکارتون با ما وقت میزارید و این خیلی ارزشمنده. این ک میگین از دید خودتون مطرح کردین، خب خیلی مثبته چون نشون میده به صورت ناخودآگاه پذیرفتین ک انسانها همه موجودات محدودی هستن و دید محدودی ب پدیده های اطراف دارن پس نمیشه با این محدودیت ها، دیدگاه هامون رو ب کل تعمیم بدیم و انتظار داشته باشیم ک هم درست باشن و هم از طرف دیگران پذیرفته بشن! آمارهای شما صرفا یک سری تجربیات شخصی هستن ک مثال نقض براشون خیلی زیاده پس بهتر نیست درباره نظراتمون خیلی متعصبانه صحبت نکنیم؟
     البته این نکته خیلی مهمه ک اگر ب ذات ن فقط انسان بلکه تمام موجودات زنده نگاه کنیم، به صورت پایه ای همه به دنبال راحتی و آسایش هستن و هیچ کس علاقه ای ب زحمت کشیدن و تلاش و سختی برای رسیدن ب نیازهاش نداره! هر موجودی ک نیازهاش مثل غذا، آب، پوشاک، سرپناه، تفریح و و و تامین باشه، هیچ علاقه ای ب بلند شدن از جای خوابش نداره! ربطی هم ب دختر یا پسر بودن نداره. حتی گیاها هم این سیستم براشون صادقه!
     صرفا سعی کنیم با پیشرفت زمان، افکارمون رو هم همراه کنیم و درگیر تعصبات قدیمی نباشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شکلک‌ها (اموجی‌ها) را می‌توانید با کیبرد گوشی یا کیبرد مجازی ویندوز قرار دهید.
تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.