تیپ های زمستانی

9 لباسی که برای تیپ های زمستانی زیبا و جذاب به آنها نیاز داریم

زمستان فرا رسیده است و نیازی نیست که برای محافظت خودتان از سرما، تیپ‌تان را فدا کنید. خوشبختانه شما می‌توانید همزمان هم تیپ خوبی داشته باشید و هم در زمستان احساس سرما نکنید. اما برای آنکه بدانید چطور می‌توانید همزمان این دو را در اختیار داشته باشد، نیاز است بدانید که برای تیپ های زمستانی به چه لباس‌هایی نیاز دارید. ما به شما در این راه کمک خواهیم کرد.

تیپ های زمستانی و آنچه برای آنها نیاز دارید

تیپ های زمستانی زیبا نیازمند یک سری لباس خاص است و مسلماً دانستن آنها به شما در هنگام خرید کمک خواهد کرد. برای فصل زمستان چه لباس‌هایی بخریم؟

1. شلوار جین تنگ

شلوار جین تنگ

جین‌های تنگ بهترین نوع شلوار برای فصل زمستان هستند. پوشیدن این جین‌ها یک بوت بدون پاشنه و کت‌های چرمی برای روز و یا کفش‌های نوک‌تیز پاشنه‌دار و لباسی از جنس سیلک برای شب بسیار مناسب است.

2. ژاکت‌های پشمی – کشمیر

ژاکت‌های پشمی – کشمیر

پوشیدن و درآوردن این ژاکت‌ها بسیار آسان است و به واسطه جنسشان به خوبی شما را در زمستان گرم خواهند کرد. این سوئیشرت‌ها تقریباً با هر لباسی به راحتی ست می‌شوند.

3. کت‌های بلند

کت‌های بلند

در تیپ های زمستانی مهمترین بخش آخرین لباسی است که شما می‌پوشید. کت‌های بلند همیشه یک گزینه خوب برای زمستان است که با هر رنگی به خصوص تیپ تماماً مشکی زیبا به نظر می‌آید.

4. بوت‌های بالای زانو

بوت‌های بالای زانو

گرم و شیک، بهترین ترکیب برای زمستان! بوت‌های بالای زانو با شوار جین تنگ برای بیرون و دامن‌های کوتاه برای مهمونی ترکیب بسیار خوبی خواهد بود.

5. بلوزهای بافت

بلوزهای بافت

بلوزهای بافت ساده با لگ و جوراب شلواری بافت و کتونی‌ و بوت‌های بدون پاشنه یک تیپ راحت برای روزهای زمستانی است.

6. روسری و شال‌های ضخیم

روسری و شال‌های ضخیم

پوشیدن شال و روسری‌های ضخیم و بلند در فصل زمستان هم بسیار شیک است و هم به خوبی از شما در برابر سرما محافظت می‌کند.

7. بلوز یقه اسکی

بلوز یقه اسکی

پوشیدن بلوزهای یقه اسکی هم تضمینی برای این است که گردن شما زیبا نشان داده می‌شود و هم یخ نخواهید کرد. این لباس با ژاکت‌های بدون آستین و شلوار جین ساده بسیار زیبا خواهد بود.

8. کت چرم

کت چرم

داشتن یک کت چرم برای فصل زمستان ضروری است، چرا که تقریباً با هر لباسی ست می‌شود. پوشیدن چرم با جین، بوت بلند، کتونی، بلوز بافت چه در روز و چه در شب مناسب است.

9. نیم‌بوت

نیم بوت

بوت‌های تا مچ پا همیشه شیک هستند و هرگز قدیمی نمی‌شوند. نیم‌بوت با شلوارهای جین‌های چسب و شلوارهای تنگ ست خوبی را تشکیل می‌دهند.

امتیاز: 4.3 از 5 (8 رای)
کمی صبر کنید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شکلک‌ها (اموجی‌ها) را می‌توانید با کیبرد گوشی یا کیبرد مجازی ویندوز قرار دهید.
تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.