آیا بازو های بزرگی دارید؟ از این ترفند های مد برای بازو های پهن استفاده کنید

مثبت اندیشی می‌تواند باعث شود که احساس خوبی به بدن خود داشته باشیم اما بد نیست اعتراف کنیم که همه ما لزوماً همه چیز بدن خود را دوست نداریم. ما در دینو فکر می‌کنیم که به‌جای «پنهان کردن» چیزی که دوست ندارید، بهتر است آنچه که دوست دارید را تقویت کنید و لباس‌هایی را که در کمدتان در حال خاک خوردن است، بپوشید، بدون اینکه منتظر نسخه ایده‌آل‌شده‌ای از خودتان باشید. ما در اینجا به شما می‌گوییم که اگر بازو‌های بزرگی دارید، به جای پنهان کردن یا پوشاندن آن، می‌توانید با استفاده از چند ترفند لباس مناسب خود را انتخاب کنید.

ترفند هایی برای بازو های پهن:

1. لباس‌هایی با آستین نیمه شفاف یا توری بپوشید

ترفند بازو های بزرگ

اگر می‌خواهید لاغرتر به نظر برسید و اندازه بازو‌های خود را متعادل کنید، بلوزهایی با آستین توری یا شفاف بپوشید. این مدل لباس‌ها بسیار راحت و خنک هستند و می‌توانید آنها را در بهار یا تابستان بپوشید، به خصوص اگر رنگ‌های خنثی مانند رنگ‌های سفید، بژ یا پاستلی را انتخاب کنید. این مدل لباس با هر اکسسوری به راحتی ترکیب می‌شود.

2. برای بازوی بزرگ لباسی با آستین گشاد نپوشید

ترفند لباس برای بازو های پهن

یک ترفند دیگر برای بازوی پهن این است که تا حد امکان آستین‌های ساده و متناسب بپوشید.به طور کلی پوشیدن لباسی با آستین‌های گشاد به خصوص اگر گشادی روی قسمت پهن بازو باشد، باعث می‌شود بازوی شما پهن‌تر از آنچه که است به نظر برسد.

3. بلوزهایی با بند پهن انتخاب کنید

ترفند بند پهن برای بازوی بزرگ

شاید فکر کنید که بلوز بدون آستین به درد شما نمی‌خورد اما حقیقت این است که این نوع بلوز مناسب شما است به شرطی که بند‌های پهنی داشته باشد. لباس‌های متنوعی با بند پهن وجود دارد، خلاقیت خود را محدود نکنید زیرا هیچ لباسی برای شما ممنوع نیست.

4. از آستین‌های سه ربع استفاده کنید

نپوشید لباس مشکی برای بازو های پهن

آستین‌های سه ربع مناسب بازوهای پهن است و برای محافل رسمی و غیر رسمی می‌توانید آز آن استفاده کنید. شما می‌توانید آنها را با شلوارهای گشاد یا دامن‌های کلوش ترکیب کنید.

5. کت مناسب بپوشید

انتخاب کت مناسب برای بازو های پهن

کت‌هایی که پد یا اپل دارند را دست کم نگیرید. ترفند دیگر برای بازوی پهن این است که آستین‌های کت خود را کمی جمع کنید تا بالای مچ قرار نگیرند، اینگونه بازوهای شما بلندتر به نظر می‌رسند و پوست زیبای شما را به نمایش می‌گذارند. همچنین می‌توانید برای زیبایی، مچ دست خود را ساعت یا دستبند بیندازید.

6. پلیور مناسب را انتخاب کنید

انتخاب پلیور مناسب با بازو های پهن

ژاکت‌های گشاد با شانه‌های افتاده انتخاب کنید. این مدل ژاکت‌ها نه تنها بسیار زنانه به نظر می‌رسند، بلکه می‌توان آنها را با جین ترکیب کرد و یک ترکیب غیر رسمی درست کرد. از طرف دیگر، ژاکت‌های رنگ روشن یا ژاکت‌های پارچه‌ای که خیلی ضخیم هستند ممکن است برای شما مناسب نباشند.

7. لباس بدون بند را در ترکیب با چیز دیگری بپوشید

انتخاب لباس بدون بند برای بازو های پهن

لباس بدون بند مدلی است که ممکن است کمی برای پوشیدن آن محتاط باشید، اما اگر همراه این مدل لباس موهایتان رو شانه افتاده باشد و گردنبند، شال یا هر اکسسوری به گردن خود ببندید، مطمئنا ظاهر شما را جذاب خواهد کرد. به یاد داشته باشید اگه می‌خواهید حجم بازوهای شما کم به نظر برسد استفاده از لباس‌های تک بنده ایده خوبی نیست.

8. از گردنبند پهن استفاده کنید

استفاده از گردنبند برای بازو های پهن

اگر در مورد شانه یا بازو‌های پهن خود احساس ناامنی می‌کنید، می‌توانید با پوشیدن گردنبند پهن توجه را از آنها دور کنید. بلوزهای پاپیون‌دار یا زرق و برق دار، گردنبند‌های طلایی یا کار شده با سنگ استفاده کنید.

9. از تاپ‌های نامتقارن غافل نشوید

استفاده از یقه یک طرفه برای بازو های پهن

تاپ‌های نامتقارن جادویی هستند، آنها خط دور بازوهای شما را می‌شکنند و در نتیجه بازو‌ها را را باریک‌تر نشان می‌دهند. علاوه بر این، باز گذاشتن یکی از شانه‌ها می‌تواند بسیار جذاب باشد.

10. یقه هفت و آستین‌های ساده بپوشید

استفاده از مجلسی برای بازو های پهن

نه تنها می‌توانید یقه هفت را برای یک موقعیت غیر رسمی بپوشید، بلکه یک ظاهر همه کاره است و می‌توانید از این مدل لباس برای موقعیت رسمی نیز استفاده کنید. لباسی با یقه هفت و آستین ساده در تمام فصول زیبا به نظر می‌رسد و حتی می توان این مدل لباس را با جوراب شلواری پوشید.

نظرات خود را در مورد این پست با ما به اشتراک بگذارید.

امتیاز: 5.0 از 5 (2 رای)
کمی صبر کنید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شکلک‌ها (اموجی‌ها) را می‌توانید با کیبرد گوشی یا کیبرد مجازی ویندوز قرار دهید.
تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.