طراحی داخلی پاییزی

بهترین رنگ‌ها و ساده‌ترین تجهیزات برای طراحی یک دکوراسیون پاییزی

با شروع فصل پاییزی، علاقه‌مندان و مخصوصاً خانم‌هایی که به طراحی داخلی اهمیت می‌دهند، به دنبال رنگ‌ها و تجهیزات پاییزی می‌روند تا حال و هوای پاییز را به خانه‌های خود بیاورند و از زیبایی فصل‌ها لذت ببرند. باید اشاره‌کنیم که در بین سبک‌های مختلف دکوراسیون، مدل‌ها و ترکیب‌هایی برای فصل‌های مختلف وجود دارد که می‌توان فصل پاییز را یکی از زیباترین طراحی‌های داخلی معرفی کرد. در دکوراسیون پاییزی رنگ‌های گرم و طرح چوب، تم تیره، هیزم و شومینه فضای خاصی را به خانه می‌دهند که در ادامه به معرفی برخی از دکوراسیون‌های پاییزی خواهیم پرداخت.
خانه پاییزی

چند ایده‌ی ساده برای یک دکوراسیون پاییزی

در دکوراسیون پاییزی طرح چوب با هر رنگ و سبکی دیده می‌شود و زیبایی خاصی را به اتاق پذیرایی یا اتاق نشیمن می‌دهد. درواقع استفاده از چوب محیطی گرم را در خانه ایجاد می‌کند و تم خاصی به یک دکوراسیون پاییزی می‌دهد. در این میان استفاده از رنگ‌های نارنجی یا زرد و همچنین رنگ‌های تیره‌ای چون قهوه‌ای یا قرمز کبود نیز در مبلمان، پرده‌ها یا کوسن‌ها، زیبایی محیط خانه را چند برابر خواهند کرد. پاییز تشکیل‌شده از رنگ‌های زنده و گرم است که با این رنگ‌ها می‌توان در دکوراسیون پاییزی مانور داد.

شمع پاییزی

در برخی از طراحی‌های پاییزی منزل از برگ‌های پاییزی یا گل‌هایی با رنگ‌های شاد دیده می‌شود که دیگر سمبل خود پاییز است و در یک فضای تیره یا روشن جلوه‌ی خاصی خواهد داشت. همچنین قرار دادن شمع‌ها، رومیزی و رانر با رنگ‌های شاد نارنجی، زرد و قرمز تیره بر روی میز، می‌تواند حس پاییزی را در خانه منتقل کند. از سوی دیگر قرار دادن یک تابلوی پاییزی یا یکشید با رنگ‌های تیره یا روشن، محیط خانه را پاییزی تر خواهد کرد.

طراحی پاییزی

برای افرادی که در حال ساخت یک خانه هستند و به دکوراسیون پاییزی علاقه‌ی زیادی دارند باید یادآور شویم که قرار دادن یک شومینه کوچک با بزرگ، خانه پاییزی‌تان را فوق‌العاده خواهد کرد. اما برای خانه‌هایی که از شومینه بهره می‌برند، قرار دادن یک حلقه از برگ‌های زرد پاییزی، تزیینی رؤیایی را برایتان به ارمغان می‌آورد و محیط خانه را به بهترین سبک پاییزی نزدیک خواهد کرد. همچنین استفاده از آجرنما یا طرح آجر محیطی زیبا و آرامش‌بخش را برایتان به ارمغان می‌آورد.

رنگ های گرم

باید اشاره‌کنیم برای اینکه فضای اتاق بیش‌ازحد زرد و نارنجی نشود می‌توانید از شمع‌های رنگ تیره یا مجسمه‌هایی مشکی استفاده کنید. درواقع استفاده از رنگ‌های مشکی، آبی تیره یا سورمه‌ای، سفید، کرم و شیری ترکیب خاصی از یک خانه‌ی پاییزی ایجاد می‌کند و بسیار شیک خواهد بود. در کشورهای خارجی برای دکوراسیون پاییزی خود از کدوتنبل نیز استفاده می‌کنند که کاملاً رنگ پاییزی دارد و در عین سادگی بسیار زیبا خواهد بود.

دکوراسیون پاییزی

درنهایت با چند ایده‌ی ساده و تجهیزات اطرافمان می‌توانیم خانه‌ای پاییزی را طراحی کنیم و محیطی گرم و آرامش‌بخش را در این فصل ایجاد نماییم. اگر شما هم ایده‌هایی ساده و کاربردی برای طراحی داخلی منزل در فصل پاییز دارید می‌توانید با ما به اشتراک بگذارید.

امتیاز: 5.0 از 5 (4 رای)
کمی صبر کنید...
Avatar

نوشته شده توسط

ایمیل: majdi.mahta@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شکلک‌ها (اموجی‌ها) را می‌توانید با کیبرد گوشی یا کیبرد مجازی ویندوز قرار دهید.
تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.