زیباترین حیوانات ماده

زیباترین حیوانات ماده جهان که شما را متحیر خواهد کرد را بشناسید!

هر یک از حیوانات زیبایی خاص خود را دارند و زیبایی هر نوع از آن‌هاحیرت‌آور است. اما در این میان حیوانات ماده‌ای هستند که به عنوان زیباترین حیوانات ماده در جهان شناخته شده‌اند و بسیار خیره‌کننده هستند. در این مطلب برخی از این حیوانات فوق‌العاده زیبا را معرفی خواهیم کرد. اگر شما هم در این زمینه نظراتی دارید می‌توانید حیوانات زیبای موردنظرتان را به ما معرفی کنید.

زیباترین حیوانات ماده در جهان

قو

زیباترین حیوانات ماده

یکی از زیباترین حیوانات ماده در جهان، قو است. قو از لحاظ زیبایی بسیار معروف است و رنگ سفید آن زیباترین نوع این پرنده است. این پرنده به قدری زیبا بوده که نظر همگان را در به خود جلب کرده و در لیست زیباترین حیوانات ماده قرار گرفته است. قو ماده بسیار سنگین است و پاهای بزرگی دارد. این پرندگان می‌توانند بر روی بنشینند و یا در آسمان پرواز کنند.

قوها می‌توانند پرواز سریعی داشته باشند و باید اشاره کنیم که غذای آن‌ها گیاهان آبی است. قوهای نر و ماده هر دو تقریباً شبیه به هم هستند و از سری پرندگان اجتماعی محسوبمی‌شوند. قوهای ماده ملکه‌های زیبایی هستند و همه را متحیر زیبایی خود می‌کنند. قو به دلیل ویژگی‌هایش نماد عشق و زیبایی است.

پلنگ‌های لئوپارد

زیباترین حیوانات ماده

پلنگ‌های لئوپارد ماده نیز در لیست زیباترین حیوانات ماده در جهان شناخته‌شده‌اند. این نوع پلنگ‌ها در جنگل‌های اندونزی در مناطق نپال در هیمالیا یافت می‌شوند و زندگی می‌کنند. در حال حاضر تعداد کمی از این گونه حیوانات در جهان وجود دارد و علاوه بر این که در لیست زیباترین حیوانات ماده در جهان قرار دارند، بلکه در لیست آسیب‌دیده‌ترین گونه‌ی حیوانی نیز قرار گرفته‌اند. پنگ های لئوپارد به خوبی می‌توانند کوهنوردی کنند و غذایشان اغلب پرندگان، خوک‌ها، میمون‌ها و سنجاب‌ها هستند.

دندان این گونه حیوانات بسیار بزرگ و قوی است در نتیجه روند شکار برایشان بسیار ساده خواهد بود. پلنگ های لئوپارد ماده هر سال 5 توله به دنیا می آوردو تولد توله‌ها ده ماه طول می‌کشد. پلنگ‌های لئوپارد ماده از نوع نر این حیوان ظریف‌تر بوده و شبیه به نوع جداگانه‌ای از گربه‌سانان هستند. این گربه‌های شگفت‌انگیز دارای دهانی بزرگ و فکی وسیع هستند. دهان این نوع گربه‌ها از هر خانواده‌ای از گربه‌ها بزرگ‌تر بوده و برایشان زیبایی متفاوتی را به ارمغان آورده است. به‌طورکلی این حیوانات با تمامی ویژگی‌ها و خصوصیاتشان در فهرست زیباترین حیوانات ماده قرارگرفته‌اند.

روباه قطبی

زیباترین حیوانات ماده

روباه‌های قطبی یکی از زیباترین موجودات قطب هستند که می‌توانند در هوای بسیار سرد زندگی کنند. این روباه‌های قطبی که جزو زیباترین حیوانات ماده دنیا شناخته‌شده‌اند در مناطقی بدون درخت زندگی می‌کنند و زیبایی خیره‌کننده‌ای دارند. پوست زیبا و بدون لک آنها بسیار بی‌نظیر و متحیرکننده است و گوش‌های کوچکشان چهره‌ای متفاوت را برایشان به ارمغان می‌آورد. بدن این‌گونه از حیوانات با محیط‌های سرد سازگار بوده و خز سفیدشان یا خاکستری رنگشان مناسب برای یک محیط قطبی است. البته شایان ذکر است که رنگ خز این روباه‌های قطبی ماده با دماهای هوا و گرما کمی تغییر می‌کند.

رنگ پوست روباه‌های قطبی برای مخفی شدن بسیار خوب است و در زمان شکار به آن‌ها کمک می‌کند. غذای این حیوانات، پرندگان و ماهی‌ها هستند. البته در مواردی این حیوانات سبزیجات هم می‌خورند. دم ضخیم آن‌ها تعادل بدنشان را برقرار می‌سازد و برای گرم کردن بدن در سرمای زیاد از دمشان استفاده می‌کنند. مهم‌ترین واقعیت در مورد روباه قطبی، سازگاری آنها با طبیعت است. بینی آنها بسیار کوچک است و به آنها کمک می‌کند تا از دست دادن گرمای بدنشان کاهش یابد. روباه‌های قطبی از نظر زیبایی بسیار پرطرفدار هستند. و به عنوان زیباترین حیوانات ماده در جهان، ستایش می‌شوند.

امتیاز: 4.6 از 5 (13 رای)
کمی صبر کنید...
Avatar

نوشته شده توسط

ایمیل: majdi.mahta@gmail.com

۱۲ دیدگاه

 1. Avatar عسل گفت:

  به نظر من ببر از همه زیبا تر است

 2. Avatar محسن منصوری گفت:

  نه تصحیح می کنم روباه بلانفورد یا شاه رو باه و توی منطقه شکار ممنوع کوه هوا علامرودشت، لامرد فارس هم با دوربین تله ای دیده شده.

 3. Avatar محمد گفت:

  مانند طاووس ها

 4. Avatar محسن منصوری گفت:

  روباه شنی کویر های ایران رو اگر ببینیند اینا در برابرش زشت هستن.

  • Avatar محسن منصوری گفت:

   اینا هم زیبا هستن خدایش حرفم رو تغییر میدم ولی دو گونه روباه در کویر لوت ایران زندگی می کنند یکیش یعنی روباه شنی رو توی برنامه ایرانگرد جواد قارایی نشون داد ولی اون یکی دیگه بنام روباه بلانشارد اگر اشتباه نگم یا شاه روباه عاشق زیبایی وجذبه اش شدم نقص نداشت

 5. Avatar اسم گفت:

  اصلا متحیر نشدم

 6. Avatar اسکورپیون گفت:

  مسلما نر های همین حیوانات زیبا تر هم که نباشند، یکسان هستند. در اکثر حیوانات اینطور هست که نر ها به علت نیاز به جذب ماده ها و دلربایی، تحت سالهای سال تکامل یافته و زیبا تر شده اند. و در برخی هم چهر ها یک تفاوت چندانی نداره. به عنوان مثال در سگ ها و گربه ها تفاوت خاصی مشاهده نمیشه و چهره ها یکسان هستند. روباه و لئوپارد ها هم از همین دو گروه هستند. در مورد غو ها دقیق نمی دونم ولی نهایتا یکسان هستند.

 7. Avatar پیمان گفت:

  یعنی نر های این حیوانات زشتن ؟خخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شکلک‌ها (اموجی‌ها) را می‌توانید با کیبرد گوشی یا کیبرد مجازی ویندوز قرار دهید.
تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.