سریال The Walking Dead

فصل 10 سریال The Walking Dead هم ساخته خواهد شد

هنوز پخش فصل 9 سریال The Walking Dead  به پایان نرسیده است که شب گذشته شبکه AMC با انتشار تیزری کوتاه به طرفداران آن اعلام کرد که فصل 10 این مجموعه تلویزیونی نیز ساخته خواهد شد.

فصل‌های سریال The Walking Dead دو رقمی می‌شود

بخش دوم فصل 9 سریال The Walking Dead شب گذشته و با پخش قسمت 9 این سریال آغاز شد و بدین ترتیب 7 قسمت تا پایان این فصل باقی مانده است. اما AMC دیشب با پخش تیزری که آن را در ادامه مطلب مشاهده خواهید کرد، خبر از تولید فصل 10 این سریال داد.

خطر لو رفتن داستان

اگر 8 قسمت بخش اول فصل 9 را تماشا کرده باشید، در جریان هستید که گروه جدیدی به سریال The Walking Dead اضافه شده‌اند و Whisperers یا نجواکنندگان نام دارند. این گروه که ظاهر خود را به شکل مردگان متحرک در می‌آورند، انسان‌هایی هستند که با حرف زدن با یکدیگر ارتباط برقرار می‌کنند و به این ترتیب به مردگان در حال حرکت جهت می‌دهند. در اولین برخورد از نوع نزدیک نجواکنندگان با شخصیت‌های شناخته شده داستان، دیدیم که جیزز به دست یکی از آنها کشته شد و این یعنی این گروه قرار است که نقش بیشتری در ادامه سریال داشته باشند.

سریال The Walking Dead - جیزز و نحواگران

تیزر جدید سریال هم که مربوط به فصل دهم آن آنست گروه Whisperers را به تصویر کشیده است که با نجوای مخصوص به خودشان اعلام می‌کنند فصل دهم سریال The Walking Dead در ماه اکتبر سال 2019 (در اواخر مهر) پخش خواهد شد. انتظار می‌رود که این فصل هم مانند 9 فصل پیشین دارای 16 اپیزود باشد و در دو بخش 8 قسمتی پخش شود.

غیبت اندرو لینکولن در فصل 10

چندی پیش اندرو لینکولن بازیگر نقش نیک گرایمز به صورت رسمی اعلام کرد که فصل 9 سریال واکنیگ دد آخرین بخش از همکاری او با مجموعه سریال خواهد بود. با این حال او قرار است در فیلم‌های آینده مرتبط با این سریال حضور داشته باشد. این بازیگر بریتانیایی دلیل ترک خود از سریال را دوری از خانواده عنوان کرده بود و گفته بود که فرزندان او در حال حاضر کوچک هستند و اگر فرصت زندگی با آنها الان از دست بدهد، در آینده و با بزرگ شدن آنها به سختی این فرصت بدست می‌آید. بدین ترتیب اندرو لینکولن که به واسطه حضور در سریال The Walking Dead در لیست 10 بازیگر مرد پردرآمد تلویزیون در سال 2018 جای گرفته بود، حالا از این مجموعه کنار رفته است و فصل آینده بدون حضور او تولید خواهد شد.

امتیاز: 4.2 از 5 (5 رای)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شکلک‌ها (اموجی‌ها) را می‌توانید با کیبرد گوشی یا کیبرد مجازی ویندوز قرار دهید.
تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.