سلبریتی‌های باانگیزه

سلبریتی‌های باانگیزه: 20 مورد از چهره‌های مشهوری که کاهش وزن چشمگیری داشته‌اند

همگی ما در طول زندگیمان کم و بیش سبک زندگی چهره‌های مشهور دنیا را دنبال کرده و در تلاش برای الهام گرفتن از آن‌ها بوده‌ایم. این بار نگاهی به جنبه‌ای مثبت از زندگی این افراد داریم تا الهام‌بخش سلامتی شما باشیم. در ادامه با معرفی سلبریتی‌های باانگیزه در کاهش وزن همراه دینو باشید.

سلبریتی‌های باانگیزه

می‌دانید که هم به دلایل موثر در سلامتی و هم از نظر زیبایی شناختی، همه ما دوست داریم احساس خوبی نسبت به خودمان داشته باشیم. این موضوع بعضی اوقات به معنای کم کردن چند کیلوگرم از وزن فعلیمان است. افراد مشهور نیز از این قاعده مستثنا نیستند و تنها تفاوت مطرح این است که تصویر آن‌ها دائما تحت نظارت عمومی می‌باشد. در نتیجه، آن‌ها فشارهای روانی بیشتری را نسبت به افراد عادی متحمل می‌شوند تا در هر زمانی به بهترین شکل خود در دید عموم ظاهر شوند. با توجه به این موضوع، سلبریتی‌هایی باانگیزه و کسانی که توانسته‌اند کاهش وزن چشمگیری داشته باشند، بهترین افراد الهام‌بخش برای ما هستند تا از سبک زندگی آن‌ها در این مورد الگوبرداری کنیم.

20 مورد کاهش وزن سلبریتی‌های باانگیزه

برخی از این سلبریتی‌های باانگیزه، چنان کاهش وزن چشمگیری نسبت به گذشته خود داشته‌اند که دیگر نمی‌شود به راحتی آن‌ها را شناخت. از تغییر عادات غذا خوردن گرفته تا ورزش و رفتن زیر تیغ جراحی برای لاغری بیشتر، بسیاری از چهره‌های مورد علاقه ما این کارها را انجام داده‌اند تا به وزن مطلوب و ایده‌ال خود برسند. در ادامه تصاویر 20 مورد از چهره‌های مشهوری که کاهش وزن چشمگیری داشته‌اند را با هم می‌بینیم.

1. سام اسمیت

سلبریتی‌های باانگیزه - 1. سام اسمیت

این خواننده با تلاش برای داشتن رژیم غذایی سالم‌تر و تغییر سبک زندگی خود، 50 پوند (22.6 کیلوگرم) وزن کم کرد.

2. آدل

سلبریتی‌های باانگیزه - 2. آدل

خواننده بریتانیایی پرطرفدار، اخیرا در پی جدایی از شوهرش، حدود 100 پوند (45 کیلوگرم) از دست داده است.

3. جونا هیل

سلبریتی‌های باانگیزه - 3. جونا هیل

این بازیگر به عنوان یکی دیگر از سلبریتی‌های باانگیزه شناخته می‌شود. او در سال 2014 وزن زیادی را از دست داد؛ اما، بخش زیادی از آن را مجددا برای بازی در یک فیلم در سال 2016 بازگرداند. او اکنون به حالت لاغرتر خود رسیده است.

4. کریستینا آگویلرا

سلبریتی‌های باانگیزه - 4. کریستینا آگویلرا

این خواننده مشهور در سال 2015 از برنامه کاری پرتنش خود فاصله گرفت و موفق به از دست دادن 50 پوند (22.6 کیلوگرم) از وزنش شد.

5. رندی جکسون

سلبریتی‌های باانگیزه - 5. رندی جکسون

در سال 2003، داور «American Idol» تحت عمل جراحی بای‌پس معده قرار گرفت و پس از آن بیش از 100 پوند (45 کیلوگرم) از دست داد. در سال 2008، او تایید کرد که به دیابت نوع 2 مبتلا شده است.

6. درو بریمور

سلبریتی‌های باانگیزه - 6. درو بریمور

ستاره هالیوود توانست در مدت سه ماه، 25 پوند (11 کیلوگرم) از وزن خود را کاهش دهد.

7. سیمون کاول

سلبریتی‌های باانگیزه - 7. سیمون کاول

این بزرگ عرصه موسیقی با توقف مصرف گوشت، لبنیات، گندم و شکر حدود 20 پوند (9 کیلوگرم) وزن از دست داده است.

8. گابوری سیدیبه

سلبریتی‌های باانگیزه - 8. گابوری سیدیبه

بازیگر «Precious» به منظور کاهش وزن خود تحت عمل جراحی بریاتریک لاپاروسکوپی قرار گرفته است. این روش در مقایسه با سایر روش‌های جراحی کاهش وزن شناخته شده، دارای حالت تهاجمی کمتری است.

9. جان گودمن

سلبریتی‌های باانگیزه - 9. جان گودمن

این بازیگر آمریکایی اعلام کرده که بیش از 100 پوند (45 کیلوگرم) از وزن خود را از دست داده است.

10. کلی کلارکسون

سلبریتی‌های باانگیزه - 10. کلی کلارکسون

کلارکسون سالهاست که با اضافه وزن خود دست و پنجه نرم می‌کند. در نهایت پس از پیروی از رژیم بدون لکتین، او موفق به از دست دادن 37 پوند (17 کیلوگرم) از وزن خود شد.

11. جیمی کیمل

سلبریتی‌های باانگیزه - 11. جیمی کیمل

مجری تلویزیونی مشهور با استفاده از پروتکل 5:2 با روزه‌داری متناوب، از 208 پوند (94 کیلوگرم) به حدود 182 (82.5 کیلوگرم) رسیده است.

12. کارنی ویلسون

سلبریتی‌های باانگیزه - 12. کارنی ویلسون

این خواننده زن برای لاغری، تا کنون دو بار زیر تیغ جراحی رفته و در کل موفق به کاهش وزن حدود 150 پوند (68 کیلوگرم) شده است.

13. کریس پرت

سلبریتی‌های باانگیزه - 13. کریس پرت

این بازیگر برای گرفتن نقش اصلی «Guardians of the Galaxy»، توانست 60 پوند (27 کیلوگرم) وزن کم کند. یک مربی شخصی و یک متخصص تغذیه به او کمک کردند تا به هدف خود برسد.

14. ملیسا مک کارتی

سلبریتی‌های باانگیزه - 14. ملیسا مک کارتی

این بازیگر زن نقش‌های حبابی و خنده‌دار، توانسته است تا به امروز 75 پوند (34 کیلوگرم) وزن کم کند.

15. اندی کوهن

15. اندی کوهن

این مجری تلویزیونی پس از ترک الکل و تغییر رژیم غذایی خود، توانست 12 پوند (5 کیلوگرم) وزن کم کند.

16. جنیفر هالیدی

16. جنیفر هالیدی

یکی از سلبریتی‌های باانگیزه عرصه هنر، این خواننده و بازیگر آمریکایی است که با فیلم کمدی درام موزیکال «Dreamgirls» در سال 1981 شهرت یافت. او در سال 1990 نیز تحت عمل جراحی بای‌پس معده قرار گرفت.

17. رکس رایان

17. رکس رایان

مربی سابق NFL در سال 2010 جراحی حلقه‌گذاری قابل تنظیم معده انجام داد و از آن زمان تا کنون با موفقیت بیش از 100 پوند (45 کیلوگرم) وزن کم کرده است.

18. اتا جیمز

18. اتا جیمز

خواننده فقید آمریکایی در سبک‌های سول، بلوز، جاز و گاسپل (انجیل) در سال 2001 تحت عمل جراحی بای‌پس معده قرار گرفت. کاهش وزرن چشمگیر این هنرمند بزرگ قابل تحسین است.

19. ال روکر

19. ال روکر

یکی از سلبریتی‌های باانگیزه در زمینه کاهش وزن، مجری برنامه «Today Show» است که برای لاغری زیر تیغ جراحی رفت و 150 پوند (68 کیلوگرم) از وزن خود را از دست داد. او همچنین در این زمینه کتابی به نام «هرگز به عقب برنگردید: پیروزی در نبرد کاهش وزن» (Never Goin’ Back: Winning the Loss Weight Battle for Good) نوشت.

20. نیکول «اسنوکی» پولیزی

20. نیکول «اسنوکی» پولیزی

ستاره «Jersey Shore» پس از مادر شدن، سبک زندگی خود را تغییر داد و این موضوع باعث کاهش وزن 42 پوندی (19 کیلوگرم) او شد.

اگر شما نیز افراد مشهور دیگری که موفق شده‌اند کاهش وزن چشمگیری داشته باشند، برای افزودن به فهرست سلبریتی‌های باانگیزه ما می‌شناسید، اسامی آنان را در نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: Stars Insider

بیشتر بخوانید: برنامه غذایی جنیفر لوپز : چگونه جنیفر لوپز در ۵۰ سالگی سرحال و پرانرژی است؟

بیشتر بخوانید: با بدنی لاغر خود را خوش هیکل تر نشان بدهید – روش‌های خانگی

امتیاز: 4.2 از 5 (5 رای)
کمی صبر کنید...
Avatar

نوشته شده توسط

Yet the diggers & the wanderers In their hopes of extracting that very sliver Of flaccid meaning Every so often migrate...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شکلک‌ها (اموجی‌ها) را می‌توانید با کیبرد گوشی یا کیبرد مجازی ویندوز قرار دهید.
تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.