فیلم The Lion King

پرفروش‌ترین انیمیشن تاریخ سینمای جهان، رکورد جدید فیلم The Lion King

به تازگی فیلم The Lion King، رکورد پرفروش‌ترین انیمیشن تاریخ سینمای جهان را زد. این فیلم در واقع توانست از انیمیشن Frozen پیشی بگیرد و فروش جهانی خود را به بیش از یک میلیارد دلار رساند. این انیمیشن همراه با لایو اکشن بوده و در مدت زمانی کم، بهترین فروش تاریخ را داشته است. از سوی دیگر می‌توان گفت که فیلم The Lion King چهارمین فیلم یک میلیاردی در سال 2019 به حساب می‌آید. در ادامه جزییات بیشتری از این فیلم و رکوردشکنی‌هایش را در اختیارتان قرار خواهیم داد.

فیلم The Lion King

فیلم The Lion King با فروش یک میلیاردی

همانطور که اشاره کردیم بر اساس گزارش‌های منتشر شده ظاهرا فیلم The Lion King پرفروش‌ترین فیلم و پرفروش‌ترین در بخش لایو اکشن بوده که از سوی دیگر رکورد پرفروش‌ترین انیمیشن را نیز زده است. ظاهرا فروش این فیلم از یک میلیارد عبور کرده و مورد رضایت منتقدان و مردم نیز قرار گرفته است. با فروش بیش از 1 میلیون دلار این فیلم ظاهرا شاهد پرفروش‌ترین انیمیشن تاریخ جهان خواهیم بود.

نکته جالب ماجرا این است که این فیلم در واقع یک انیمیشن بازسازی شده با لایو اکشن است اما همچنان در سراسر جهان بهترین فروش را داشته و نظر بسیاری را به خود جلب نموده است. بر اساس بررسی‌های انجام شده، ظاهرا بازسازی انیمیشن‌ها همچنان برای مردم جذاب است و با فروش خوبی روبرو است. علاوه بر موارد ذکر شده فیلم The Lion King دومین فیلم پرفروش سال پس از Avengers: Endgame نیز شناخته شد.

فیلم The Lion King

باید اشاره کنیم که کارگردان این فیلم لایو اکشن، Jon Favreau بوده که قبلا کارگردانی فیلم‌هایی چون کتاب جنگل، آشپز، مرد آهنی، مرد آهنی 2، الف، کابوی‌ها و بیگانگان و حتی تهیه‌کنندگی فیلم موفقی چون Avengers: Endgame را به عهده داشته است. نکته جالب این است که تمامی فیلم‌های جان فاورُو با موفقیت چشم‌گیری مواجه بوده و فروش خوبی داشته است. در این فیلم همچنین شاهد حضور هنرمندانی چون بیانسه، دونالد گلاور، ست روگن، چویتل اجیوفور و دیگر هنرمندان برای صداگذاری هستیم.

امتیاز: 5.0 از 5 (2 رای)
کمی صبر کنید...
Avatar

نوشته شده توسط

ایمیل: [email protected]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شکلک‌ها (اموجی‌ها) را می‌توانید با کیبرد گوشی یا کیبرد مجازی ویندوز قرار دهید.
تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.