ناامنی‌های شخصیتی ویکتوریا بکهام

ناامنی‌های شخصیتی ویکتوریا بکهام و لباس‌های اندامی او از زبان خودش

ویکتوریا بکهام از روزهای گذشته خود حرف می‌زند. او در صحبت‌های اخیرش درباره این که لباس‌های اندامی او ناشی از «احساس عدم امنیت» بود، می‌گوید. در ادامه با ناامنی‌های شخصیتی ویکتوریا بکهام و لباس‌های اندامی او از زبان خودش همراه دینو باشید.

ناامنی‌های شخصیتی ویکتوریا بکهام

ناامنی‌های شخصیتی ویکتوریا بکهام

«ویکتوریا بکهام» (Victoria Bekham)، این طراح مد 46 ساله به تازگی در صحبت‌های خود اعتراف کرده که در گذشته عادت داشته لباس‌های اندامی باز بپوشد. او اکنون دیگر می‌داند که این کار را برای کمک به ناامنی‌های شخصیتی خودش انجام داده است. وی در پاسخ به این سوال که آیا تا به حال درباره سبک شخصی خود نیز احساس سردرگمی کرده است یا نه، گفت:

نه، واقعا چنین زمانی وجود ندارد. وقتی در Spice Girls حضور داشتم، طراحان مد و لباس، پوشش اعضای گروه را تعیین می‌کردند؛ اما، من هرگز در زندگی شخصی خودم با یک طراح لباس کار نکرده‌ام. من عادت داشتم لباس‌های تنگ اندامی بپوشم که هنوز هم بعضی از آن لباس‌ها را در کمد خود نگه داشته‌ام. با این وجود اکنون دیگر سبک شخصی من متعادل‌تر و ساده‌تر شده است. وقتی به گذشته نگاه می‌کنم، کاملا می‌توانم تشخیص دهم که علت پوشش سختگیرانه‌ام در آن زمان، احساس گمراه کننده ناامنی‌های شخصیتی بود. این که من همیشه لباس‌های تنگ و اندامی کوتاه می‌پوشیدم ناشی از ترس بوده است.

ناامنی‌های شخصیتی ویکتوریا بکهام

شلوغی و پیچیدگی همراه با ناامنی‌های شخصیتی

ویکتوریا بکهام در ادامه صحبت‌های خود توضیح می‌دهد که با گذشت زمان، سبک و سیاق شلوغ و پرهیاهویش در لباس پوشیدن، تغییر کرده است. او در گفتگو با نسخه ویژه مجله The Guardian’s Weekend، درباره شلوغی و پیچیدگی همراه با ناامنی‌های شخصیتی صحبت کرد:

با شروع فعالیت حرفه‌ای و شلوغ‌تر شدن شرایط، سبک پوششم نیز تغییر کرد. من نمی‌توانستم برای انجام کارهای روزانه‌ام، با کفش‌های پاشنه بلند مجلسی در استودیو بدوم و همه کارهایم را با لباس‌های مجلسی انجام دهم. مادر بودن، همسر بودن و در کنار این دو، هر روز در استودیو بودن باعث شد من تغییر کنم. یادم می‌آید یک بار در طول نمایشی در نیویورک، یک ست پیژامه مردانه پوشیده بودم و همه آرزو داشتند به راحتی من باشند! هیچ کس باور نمی‌کرد من این لباس‌ها را بپوشم! هیچ شکی وجود ندارد که با گذشت زمان و پیرتر شدنم، اعتماد به نفسم نیز افزایش یافته است. دیگر به خوبی می‌دانم چه چیزهایی روی من اثر می‌گذارند، چه چیزی خوب به نظر می‌رسد و همین طور چه چیزی باعث می‌شود احساس اعتماد به نفس و راحتی هر چه بیشتر داشته باشم.

ناامنی‌های شخصیتی ویکتوریا بکهام
ناامنی‌های شخصیتی ویکتوریا بکهام
ناامنی‌های شخصیتی ویکتوریا بکهام
ناامنی‌های شخصیتی ویکتوریا بکهام

شما درباره ناامنی‌های شخصیتی ویکتوریا بکهام چه فکری می‌کنید؟ آیا برای شما نیز چنین تغییراتی در زندگیتان رخ داده است؟ از تجربیات ارزشمند خود برای ما بنویسید.

منبع: Show Biz

بیشتر بخوانید: چند حقیقت جالب از تیلور سویفت ، موفق‌ترین هنرمند جوان سال‌های اخیر

بیشتر بخوانید: نامزد جدید کیانو ریوز اعلام کرد که دیگر موهای خود را رنگ نمی‌کند!

امتیاز: 4.3 از 5 (3 رای)
کمی صبر کنید...
Avatar

نوشته شده توسط

Yet the diggers & the wanderers In their hopes of extracting that very sliver Of flaccid meaning Every so often migrate...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شکلک‌ها (اموجی‌ها) را می‌توانید با کیبرد گوشی یا کیبرد مجازی ویندوز قرار دهید.
تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.