وانت BMW X7

وانت BMW X7 تنها نمونه یک مدل مفهومی اکنون در BMW Welt نمایش داده می‌شود

شما وقتی از کار روزانه خود خسته شدید، چه می‌کنید؟ آیا به سراغ پروژه‌های دیوانه‌واری که شاید هیچ وقت عملی نشوند، می‌روید؟ این دقیقا همان کاری است که مهندسان BMW در تابستان امسال انجام دادند. BMW بدون هیچ پیشینه‌ای برای این کار، وانت BMW X7 تنها نمونه یک مدل مفهومی را ارائه داده است. همین پروژه اکنون در نمایشگاه BMW Welt در مونیخ آلمان به نمایش در آمده است. در ادامه با جزییات این طرح همراه دینو باشید.

وانت BMW X7 تنها نمونه یک مدل مفهومی

ژوئیه سال 2019 بود که شرکت خودروسازی آلمانی BMW با استفاده از پلتفرم بزرگ X7 SUV، به ما نشان داد که وانت آینده BMW می‌تواند چه شکلی به نظر برسد. تبدیل منحصر به فرد یک مفهوم به تنها نمونه ساخته شده، توسط کارآموزان حرفه‌ای BMW Group با همکاری بخش‌های ساخت و ساز خودرو و فناوری طرح در کارخانه BMW مونیخ انجام شد. 12 کارآموز از بدنه بخش‌های حرفه‌ای مکانیک وسایل نقلیه (m / f / x)، مکاترونیک وسایل نقلیه (m / f / x) و ساخت مدل فنی (m / f / x)، یک مفهوم را به یک خودرو کاملا کاربردی و قانونی در معیارهای کیفیت خودرو عملیاتی تبدیل کردند.

وانت BMW X7

ویژگی‌های تنها نمونه یک مدل مفهومی

وانت BMW X7 یک قسمت بار سخاوتمندانه را به مشتریان ارائه می‌دهد. طول فضای بارگیری از 140 سانتی متر (بسته) تا 200 سانتی متر (باز) متغیر است. با استفاده از CFRP روی اجزای سقف، درهای عقب و درپوش عقب می‌توان با وجود بدنه 10 سانتی متری بیش‌تر، وزن را تا 200 کیلوگرم در زمان ساخت در مدل تولیدی نهایی کاهش داد.

این طرح دارای یک قسمت بار دستی دارای پرداخت چوبی صیقلی مصنوعی است. تعلیق هوا با دو سطح قابل تنظیم با ارتفاع و جزئیات زیاد از تجهیزات با کیفیت بالا ساخته شده که وانت BMW X7 تنها نمونه یک مدل مفهومی را به عنوان یک همراه ایده آل برای استفاده‌های متنوع روزانه تبدیل می‌کند. همچنین ترکیبی منحصر به فرد از چوب درخت ساج به رنگ عسلی و رنگ منحصر به فرد شرکت BMW یعنی آبی تانزانیت متالیک در این مدل به کار رفته است. در نهایت نیز حضور یک BMW F 850 GS یک موتور سیکلت قدرتمند از بخش ماجراجویی در قسمت بار، این نمایش را کامل می‌کند.

آینده وانت BMW X7

این که آیا شرکت خودروسازی آلمانی BMW قصد دارد روزی یک وانت همانند این مدل را بسازد یا نه، هنوز مشخص نیست. ما باید منتظر بمانیم تا ببینیم که آیا این اتفاق خواهد افتاد یا خیر. در حال حاضر می‌دانیم که چنین پروژه‌ای در کارها و برنامه‌های آتی شرکت وجود ندارد. البته با توجه به این که حتی تسلا این روزها در حال برنامه‌ریزی برای ساخت یکی از این وانت‌ها است، می‌توان انتظار داشت که در آینده‌ای نزدیک شاهد چنین محصولی از شرکت آلمانی محبوب باشیم. هیچ کس نمی‌داند آینده چه چیزی را برای ما به همراه خواهد داشت.

شما چه ایده‌ای برای محصولات آتی این شرکت دارید؟ می‌توانید نظرات و پیشنهادات خود را با ما و خوانندگان دینو در قسمت دیدگاه‌ها به اشتراک بگذارید.

وانت BMW X7
وانت BMW X7
وانت BMW X7
نمایشگاه BMW Welt مونیخ آلمان
طرح مفهومی وانت BMW

منبع: BMWblog

بیش‌تر بخوانید: نمایش قدرت خودروهای برقی در نمایشگاه 2019 فرانکفورت آلمان

بیش‌تر بخوانید: بهترین SUV های لوکس 2019 در جهان که به هیچ وجه نباید نادیده گرفته شوند

امتیاز: 5.0 از 5 (1 رای)
کمی صبر کنید...
Avatar

نوشته شده توسط

Yet the diggers & the wanderers In their hopes of extracting that very sliver Of flaccid meaning Every so often migrate...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شکلک‌ها (اموجی‌ها) را می‌توانید با کیبرد گوشی یا کیبرد مجازی ویندوز قرار دهید.
تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.