پاریس هیلتون و خاطرات نوجوانی او از سوءاستفاده جسمی و روحی

پاریس هیلتون و خاطرات نوجوانی او از سوءاستفاده جسمی و روحی

«پاریس هیلتون» (Paris Hilton) در مصاحبه خود با تایمز اعلام کرده که در نوجوانی مورد سوءاستفاده قرار گرفته است. در ادامه همراه دینو با جزییات بیشتر پاریس هیلتون و خاطرات نوجوانی او از سوءاستفاده جسمی و روحی آشنا شوید.

پاریس هیلتون و خاطرات نوجوانی

هیلتون در مصاحبه خود گفت پس از ورودش به کانون اصلاح و تربیت مدرسه Provo Canyon مستقر در یوتا در دوران نوجوانی، قربانی سوءاستفاده جسمی و روحی شده است. به عقیده او این مکان برای زندگی «وحشتناک» است؛ زیرا، کارکنان آن مبتلا به «سادیسم» بودند و می‌خواستند کودکان را شکنجه و آزار دهند. او گفت که مورد ضرب و شتم قرار گرفته و مجبور به مصرف قرصی به نام «بچه لوس» شده که یک بار او را خفه کرده است. زمانی که پدر و مادر هیلتون متوجه شدند که او مدرسه را رها کرده و شبانه به مهمانی می‌رود، او را به این مدرسه فرستادند و معلوم شده که این خاطره، یکی از تاریک‌ترین نقاط زندگی پاریس است.

پاریس هیلتون و خاطرات نوجوانی او از سوء استفاده جسمی و روحی

این مدرسه پس از آن زمان مالکیت خود را تغییر داده و توسط سایر بازماندگان نیز مورد شکایت قرار گرفته است که همگی آن‌ها از سوءاستفاده در زمان حضورشان در آن مکان نامناسب سخن می‌گفتند. هیلتون در این باره به روزنامه تایمز گفت:

آن روزها واقعا وحشتناک بودند. هر روز افرادی که در آن جا کار می‌کردند، رفتارهای سادیسمی داشته و می‌خواستند کودکان را شکنجه و آزار دهند. من چنین جایی را برای هیچ کسی آرزو نمی‌کنم. آن‌ها حتی بعضی اوقات بچه‌ها را نیز به درون سلول‌های انفرادی می‌فرستادند. آن‌ها دوست داشتند تا حد ممکن شما را تخریب کنند.

حریم خصوصی پاریس هیلتون

به گزارش تایمز، کانون اصلاح و تربیت نامناسب هیلتون از آن زمان به بعد مالکیت خود را تغییر داده؛ اما، هنوز هم توسط سایر بازماندگان مورد شکایت قرار گرفته است. آن‌ها ادعا می‌کنند که زمان حضورشان در این مدرسه، مورد آزار و اذیت قرار گرفته‌اند. در گزارشی، مالکان جدید در هنگام تماس تایمز با آن‌ها از اظهار نظر درباره حاکمان قبلی خودداری کردند. هیلتون همچنین در مستند جدید خود با نام «این پاریس است» (This Is Paris) که ماه آینده اکران خواهد شد، به این موضوع پرداخته است. این فیلم همچنین دوران سخت دیگری را برای هیلتون در زمان جوانیش به تصویر می‌کشد. او تنها چند سال پس از ترک مدرسه اصلاح و تربیت، با پخش فیلم جنسی خصوصیش که در 20 سالگی با دوست پسرش «ریک سالومون» (Rick Salomon) فیلمبرداری شده بود، روبرو گردید.

پاریس هیلتون و خاطرات نوجوانی

هیلتون در سال 2018 به «ماری کلر» (Marie Claire) گفت که این فیلم شرم‌آورترین و تحقیرآمیزترین اتفاق زندگیش بوده و عمیقا سلامت روان او را تحت تأثیر قرار داده است. در ماه فوریه، او در مصاحبه‌ای با Cosmopople در مورد سلامت روان خود و این که چگونه برای «اعتماد کردن» دچار مشکل شده، صحبت کرد. با این که او تحت روان درمانی قرار گرفته، اما نمی‌تواند فردی را برای مدت زمان زیادی در کنار خود داشته باشد و واقعا به کسی اعتماد ندارد.

نظر شما درباره پاریس هیلتون و خاطرات نوجوانی او چیست؟ آیا شما نیز تجربه سوءاستفاده داشته‌اید؟ تجربیات و دیدگاه‌های خود را با ما و همراهان همیشگی دینو به اشتراک بگذارید.

منبع: Insider

بیشتر بخوانید: علت خداحافظی کامرون دیاز از دنیای بازیگری چیست؟

بیشتر بخوانید: چند حقیقت از جی جی حدید ، سوپر مدل موفق ویکتوریا سیکرت

امتیاز: 5.0 از 5 (2 رای)
کمی صبر کنید...
Avatar

نوشته شده توسط

Yet the diggers & the wanderers In their hopes of extracting that very sliver Of flaccid meaning Every so often migrate...

۲ دیدگاه

 1. Avatar علی گفت:

  سلام.
  نتیجهء بی بند و باری و رها کردن هوای نفس ، به بهانهء آزادی !
  ظاهرا چند صباحی ، آزادی حیوانی دارند ، اما اسیر و زندانی اعمال و رفتارشون میشن.
  این هم خروجی تربیت های غربی.
  فقط ظاهرشون رو سرپا نگه داشتن.
  و اِلا از درونشون ، عذاب میکشن.
  امیدوارم هیچکس فریب زندگی های سبک غرب رو نخوره. و اِلا تا آخر عمرش زجر خواهد کشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شکلک‌ها (اموجی‌ها) را می‌توانید با کیبرد گوشی یا کیبرد مجازی ویندوز قرار دهید.
تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.