35 طراحی مدرن خانه که از هر زاویه‌ای شگفت‌‌انگیز به نظر می‌رسند (سری اول)

جهان پر از ساختمان‌های زیبا و طراحی‌های الهام‌بخش است. با وجود گزینه‌های شگفت‌انگیز بسیار، انتخاب یک مورد بخصوص غیرممکن است. ما نیز چنین نکرده‌ایم. در ادامه با سری اول 35 طراحی مدرن خانه که از هر زاویه‌ای شگفت‌‌انگیز به نظر می‌رسند، با ما همراه باشید.

35 طراحی مدرن خانه

ما برای شما 35 خانه مدرن را جمع‌آوری کردیم که بسیار جالب توجه هستند. در عین حال، امیدواریم این فهرست واقعا بلند الهام‌بخش شما باشد تا ساختارهای زیبا را بیابید. ما می‌خواهیم به شما طعم و مزه‌ای از آنچه که طراحی عالی نامیده می‌شود، بچشانیم.

1. Modern Glass Extension

35 طراحی مدرن خانه-Modern Glass Extension

اینجا یک افزونه شیشه‌ای داریم که برای خانه‌ای موجود ساخته شده است. این مورد محل زندگی و خواب را بدون غلبه بر محل اقامت اصلی، گسترش می‌دهد. همینطور همزمان، از مزایای نمایش زیبا برخوردار است. این افزونه دارای یک طراحی منحصر به فرد می‌باشد که به توپوگرافی سایت پاسخ می‌دهد.

2. California Modern Home

35 طراحی مدرن خانه-California Modern Home

این خانه در سانتا مونیکا هیلز تقریبا به طور کامل در معرض دید بیرونی قرار گرفته است. شامل پنجره‌های تمام قد و درهای شیشه‌ایست که چشم‌اندازهای شگفت‌انگیز را به داخل می‌آورد و اجازه می‌دهد تا آن‌ها دکور داخلی خنثی و شیک را تکمیل کنند. این طراحی همچنین باعث می‌شود آب و هوای گرم با اولویت‌بندی ارتباط با فضای خارجی، در محل محفوظ باقی بماند.

3. Rimrock House

35 طراحی مدرن خانه-Rimrock House

خانه Rimrock از مکان قرارگیری شگفت‌انگیزی برخوردار است. این خانه بر روی یک پرتگاه با چشم‌اندازی وسیع در یک طرف و جنگل در طرف دیگر ساخته شده است. این پروژه یکی از آن موارد است که توپوگرافی زمین تاثیر زیادی بر طراحی خانه دارد. جزئیات قابل توجه خانه در این واقعیت است که حجم آن شبیه به یک پل طراحی شده است.

4. Modest Lake House

35 طراحی مدرن خانه-Modest Lake House

شما می‌توانید این خانه را به عنوان یک خانه متواضع کنار دریاچه در نظر بگیرید. ساختاری که به خصوص بزرگ نیست و در عین حال بسیار جادار و شگفت‌انگیز به نظر می‌رسد. این یک خانه مدرن می‌باشد که برای استفاده کامل از محل آن، در نزدیکی دریاچه طراحی شده است. در ابتدا، این سایت امکان دید مستقیم به سمت دریاچه را نداشت و به منظور اصلاح آن، معماران ارتفاع خانه را به 5.5 متر افزایش دادند.

5. Holiday Home Chile

35 طراحی مدرن خانه-Holiday Home Chile

این خانه تعطیلات در شیلی، بین یک سری از درختان بزرگ پیچیده شده است. طراحی آن به گونه‌ایست که به نظر می‌رسد برای مدت زمان بسیار طولانی در آنجا بوده. طبیعت صرفا در اطراف آن رشد کرده و ارتباط بسیار ویژه‌ای با محیط اطراف خود به اشتراک می‌گذارد. این ارتباط سعی در مخلوط کردن خانه با محیط ندارد. به طوری که طراحی مدرن و شکل هندسی ویژه آن اجازه می‌دهد که با افتخار استقلال خود را حفظ نماید.

هفته آینده با سری دوم از 35 طراحی مدرن خانه با دینو همراه باشید. نظرات خود را نیز با ما شریک شوید.

بیشتر بخوانید: مبله کردن پایدار: چگونگی چیدمان صحیح خانه با رعایت اصول طراحی پایدار

بیشتر بخوانید: لیستی از عجایب معماری مدرن جهان که بشر را متحیر کرده است!

امتیاز: 5.0 از 5 (1 رای)
کمی صبر کنید...
Avatar

نوشته شده توسط

Yet the diggers & the wanderers In their hopes of extracting that very sliver Of flaccid meaning Every so often migrate...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شکلک‌ها (اموجی‌ها) را می‌توانید با کیبرد گوشی یا کیبرد مجازی ویندوز قرار دهید.
تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.