ArchiPaper: فیلمی دلربا درباره یک معمار و پروژه ویژه او

ArchiPaper: فیلمی دلربا درباره یک معمار و پروژه اوست. گفتن داستان یک پروژه هرگز چنین شگفت‌آور نبوده است. در ادامه با جزییات آن آشنا شوید.

ArchiPaper: فیلمی دلربا درباره یک معمار

«رافائی بارناچ» از طریق تعریف داستانی سورئالیستی درباره معماری در فیلم آینده خود «ArchiPaper: فیلمی دلربا درباره یک معمار»، یک روش منحصر به فرد و خارق‌العاده برای مطرح کردن معماری ایجاد کرده است. ArchiPaper دنیایی انتزاعی را خلق می‌کند که از برش‌های کاغذ متحرک ساخته شده است.

داستان فیلم

این فیلم، داستان یک مزرعه لهستانی، خانه‌ای منحصر به فرد که اکنون در حال ساخت توسط برادر بارنا، معمار و بنیان‌گذار استودیوی BXB است را تعریف می‌کند. از طریق ترکیبی از انیمیشن‌های دیجیتال و عکس‌های یک مدل فیزیکی از خانه، بارناچ توانست به این پروژه زندگی بخشد و داستانی سورئالیستی از معماری را بازگو نماید.

مدل‌های فیزیکی مزرعه لهستانی که به عنوان پایه فیلم استفاده شده است را در تصویر می‌بینید.

رافائی بارناچ و ArchiPaper: فیلمی دلربا

رافائی بارناچ صاحب استودیوی Unique Vision است. شرکتی که در هنرهای سمعی و بصری، تجسم معماری، انیمیشن و فیلم‌سازی تخصص دارد. او به این ترتیب توانست از تخصص خود برای زنده کردن الگوهای جسمی برادرش و ایجاد این دنیای کاغذی که زندگی می‌آفرینند، استفاده کند. حرکت او به طرز جذابی خلاقانه بوده و می‌تواند الگوی بسیار ارزنده‌ای برای تازه‌واردان این عرصه باشد.

ArchiPaper کوشش بارناچ برای استفاده از ابزاری جایگزین بیان در توصیف معماری است. این فیلم به واسطه نامتعارف بودنش، در چگونگی ارتباطش با کار ظریف یک معمار و پروژه او، پرطراوت و غوطه‌ور عمل می‌کند.

فیلم بارناچ اواخر امسال اکران می‌شود. نظرات خود را درباره ArchiPaper: فیلمی دلربا درباره یک معمار، با ما سهیم شوید.

بیشتر بخوانید: لیستی از عجایب معماری مدرن جهان که بشر را متحیر کرده است!

بیشتر بخوانید: ایده برج‌های شبکه‌ای با طراحی عجیب و با هدف کاهش آلودگی هوا

امتیاز: 5.0 از 5 (1 رای)
کمی صبر کنید...
Avatar

نوشته شده توسط

Yet the diggers & the wanderers In their hopes of extracting that very sliver Of flaccid meaning Every so often migrate...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شکلک‌ها (اموجی‌ها) را می‌توانید با کیبرد گوشی یا کیبرد مجازی ویندوز قرار دهید.
تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.