Cybertruck سایبرتراک تسلا

Cybertruck سایبرتراک تسلا در صنعت کمپرها و تریلرها اختلال ایجاد خواهد کرد

Cybertruck سایبرتراک تسلا قرار است تریلر مخصوص به خود را داشته باشد. این اقدام به احتمال زیاد، می‌تواند باعث ایجاد اختلال در صنعت کمپرها (کاروان‌های کشنده) و تریلرها (پشت‌بندها) شود. در حال حاضر، برخی از محصولات پس از فروش از این دست، در بازار موجود است. در ادامه با جزییات این خبر همراه دینو باشید.

مشخصات فنی Cybertruck سایبرتراک تسلا

تسلا هنگام رونمایی از این محصول جدید خود، مشخصات قابل توجهی از جمله برد تا 500 مایل و ظرفیت بکسل تا 14000 پوند را برای سایبرتراک اعلام کرده است. این اعداد یک توانایی نزدیک به بی‌نهایت در کشیدن و همچنین بکسل کردن، به وجود می‌آورند. به این ترتیب، Cybertruck سایبرتراک تسلا تقریبا در هر شرایط دشواری می‌تواند با سهولت عمل کند. این ظرفیت عظیم باعث می‌شود خودرو بتواند انواع کمپرها و تریلرهای مختلف را با انتشار صفر در قسمت انتهایی خود بکشد.

«ایلان ماسک»، مدیر عامل شرکت تسلا خبر داد که در حال برنامه‌ریزی برای «الحاقات بیمارگونه سایرتراک» است و شرکت خودروساز، رندرهایی از این وانت الکتریکی را با تریلر مخصوص به خود منتشر کرد.

Cybertruck سایبرتراک تسلا - تریلر

تسلا همچنین از پیکربندی کمپر نیز برای وانت برقی سایبرتراک پرده‌برداری کرد و در این صورت، دیگر نیازی به تریلر نیست.

Cybertruck سایبرتراک تسلا - کمپر

سوخت Cybertruck سایبرتراک تسلا

این دو کانسپت از تسلا، دوباره امید به سیستم خانه‌های برقی متحرک با یک وسیله نقلیه تسلا را زنده کرد. ماسک پیش از این تایید کرده بود که Cybertruck سایبرتراک تسلا با گزینه سقف خورشیدی ارائه خواهد شد تا مقداری از انرژی خورشید را به وانت برقی اضافه کند. با استفاده از یک تریلر که به راحتی سطوح سقف را گسترش دهد، می‌توانید یک سیستم خورشیدی بسیار قدرتمندتر را به وانت اضافه کنید و باتری سایبرتراک را شارژ نمایید. این حرکت، می‌تواند برخی از کمبودهای یک تریلر را جبران کند.

تسلا می‌تواند تریلر مخصوص خود را با سقف خورشیدی و حتی یک باتری اضافی طراحی کند تا با طراحی سایبرتراک مطابقت داشته باشد. حتی اگر این کار را نکند، بازار آن را به عهده خواهد گرفت. مدل 3 در حال حاضر چندین شرکت لوازم یدکی و خدمات پس از فروش را با تمرکز بر روی خودرو تحریک کرده است. برخی از افراد در حال کار روی یک تریلر سفارشی برای خلاقیت جدید تسلا هستند.

Cybertruck سایبرتراک تسلا - مدل 3

مردی که در یوتیوب به عنوان مرد Motorhome شناخته می‌شود، یک Cybertruck سایبرتراک تسلا سفارش داده و درخواست طراحی یک تریلر 5 چرخ را دقیقا مطابق با این وانت ارائه نموده است. او انتظار دارد که هزینه تمام شده این محصول، کم‌تر از 100000 پوند که معادل حدود 132،000 دلار است، باشد. در واقع منظور هزینه وانت به اضافه تریلر یا کامپر مخصوص به آن است.

انتخاب وانت الکتریکی

به گفته Electrek، اکنون که سایبرتراک گزینه قابل قبول با ظرفیت برقی قابل توجه را ارائه می‌دهد، انتظار می‌رود که چندین شرکت تولید کننده تریلر و کمپر به دنبال تولید محصولات جانبی برای وانت‌های برقی و خلاقیت‌های تسلا باشند:

من معتقدم تسلا نیز خود وارد این بازار خواهد شد، چرا که در کانسپ‌های ارائه شده از تریلرهایش، این اشتیاق را می‌بینیم. برای تسلا جالب خواهد بود که تریلی طراحی شود که با عملکرد آیرودینامیکی سایبرتراک مطابقت داشته و بالقوه دارای باتری‌های اضافی اختیاری و سقف خورشیدی باشد. این امر از دیدگاه تجاری نیز منطقی است که تسلا ارائه لوازم جانبی با حاشیه بالاتر را انتخاب کند.

در نهایت باید در انتظار تصمیمات بعدی ایلان ماسک باشیم. با نظراتتان همراه ما باشید.

بیشتر بخوانید: اجاره پنل‌های خورشیدی تسلا پیشنهاد جدید شرکت به علاقه‌مندان

بیشتر بخوانید: ایلان ماسک: آزمایش شناور رودستر تسلا با محموله SpaceX در اواخر سال آینده

امتیاز: 5.0 از 5 (2 رای)
کمی صبر کنید...
Avatar

نوشته شده توسط

Yet the diggers & the wanderers In their hopes of extracting that very sliver Of flaccid meaning Every so often migrate...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شکلک‌ها (اموجی‌ها) را می‌توانید با کیبرد گوشی یا کیبرد مجازی ویندوز قرار دهید.
تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.