آثار هنری هوش مصنوعی

آثار هنری هوش مصنوعی در یک حراجی در لندن به فروش خواهد رسید!

همان‌طور که مشاهده می‌کنیم هوش مصنوعی هر روز بیشتر از روز قبل به عرصه‌های مختلف وارد می‌شود و این موضوع برای بشر کمی نگران‌کننده است. به‌تازگی هم خبری مبنی بر فروش آثار هنری که توسط هوش مصنوعی خلق‌شده منتشر شده است. درواقع باید بگوییم که هوش مصنوعی ۱MemoriesofPassersby توانسته به خلق تصاویر پرتره بپردازد و آثار هنری بی نظیری را خلق کند. در حال حاضر این آثار هنری هوش مصنوعی در لندن به حراج گذاشته خواهند شد. در ادامه به معرفی این آثار هنری هوش مصنوعی خواهیم پرداخت.

آثار هنری هوش مصنوعی

آثار هنری هوش مصنوعی

آثار هنری هوش مصنوعی درواقع در دو نمایشگر به نمایش گذاشته خواهند شد و این آثار توسط هوش مصنوعی که در یک جعبه‌ی چوبی قرار دارد خلق می‌شود. این هوش مصنوعی توسط یک هنرمند آلمانی به نام ماریو کلینگمن راه‌اندازی شده است. این آثار هنری هوش مصنوعی درواقع پرتره‌هایی بی‌نظیر از هنر اروپای غربی است و درواقع در این آثار پرتره‌های مختلفی از زنان و مردان به چشم می‌خورد. این پرتره‌ها درواقع چهره‌ی افرادی است که شاید هرگز وجود نداشته‌اند و تصاویر پس از مدت کوتاهی از بین خواهد رفت و هرگز دیگر به وجود نخواهد آمد. اما باید اشاره‌کنیم که این پرتره‌ها بر روی یک قاب ظاهر خواهند شد. به‌طورکلی باید بگوییم که این هوش مصنوعی اصلاً تصاویر یکسانی را طراحی نخواهد کرد و پرتره‌ها در هر بار منحصربه‌فرد خواهند بود. احتمال داده می‌شوند که این حراجی هوشمند در لندن بیش از 30 هزار پوند فروش داشته باشد.

حراج آثار هوش مصنوعی

این تکنولوژی بسیار هوشمند بوده و به قولی می توان گفت که یک هوش مصنوعی قوی برای خلق آثار و تصاویر پرتره است. خلق هنر توسط هوش مصنوعی یک موضوع بی نظیر است و شاید بتوان گفت که هوش مصنوعی در سال های آتی جایگزین هنرمندان خواهد شد. در ادامه برخی از آثار هنری هوش مصنوعی ۱ Memories of Passersby را در اختیارتان قرار خواهیم داد و قطعا از خلق این آثار توسط هوش مصنوعی متحیر خواهید شد.

پرتره از هوش مصنوعی
آثار هنری هوش مصنوعی
هوش مصنوعی نقاش
هنر هوش مصنوعی
امتیاز: 5.0 از 5 (1 رای)

۲ دیدگاه

  1. Avatar آرمین گفت:
    0

    با فاصله زیاد ترسناکترین مقاله مرتبط با فن آوری بود که من تا حالا خونده بودم.

  2. Avatar ن گفت:
    0

    همون تکست ریکپچای گوگله 🙂

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شکلک‌ها (اموجی‌ها) را می‌توانید با کیبرد گوشی یا کیبرد مجازی ویندوز قرار دهید.
تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.