فال متولدین تیر

فال متولدین تیر – مردان و زنان این ماه چه خصوصیات اخلاقی دارند؟

در حال تجربه آخرین روزهای ماه آخر از اولین فصل سال جدید هستیم و به زودی وارد فصل تابستان و تیر ماه گرم و پر هیجان خواهیم شد. در فاصله اندکی مانده به این ماه، بد نیست که با خواندن فال متولدین تیر کمی با خصوصیات و ویژگی‌های اخلاقی این افراد آشنا شویم.

فال از آن دست مطالبی نیست که مردم اعتقادات قوی و راسخی به آن داشته باشند و سرنوشت زندگی‌شان را براساس آنچه که در فالشان گفته شده، تعیین کنند. با این حال، نمی‌توان منکر این موضوع شد که خواندن فال، به‌خصوص فال ماه تولد بسیار سرگرم کننده است. طبیعتاً فال متولدین تیر برای کسانی که متولد این ماه هستند و یا دوستان نزدیک و فامیلی دارند که تولدشان در این ماه است، می‎تواند جالب باشد و حس مثبتی به آنها القاء کند. از همین رو در ادامه این مطلب قصد داریم تا فال متولدین تیر ماه را با شما به اشتراک بگذاریم.

فال متولدین تیر – مردان

مردان تیر ماهی افرادی با انصاف، با گذشت و متعهد به خانواده هستند و فرزند محبوب پدر و مادر به حساب می‌آیند. زمانیکه قصد انجام کاری را داشته باشند، آن را منظم و با سوددهی انجام می‌دهند. البته ولخرج نیز در ذات آنها وجود دارد. تیر ماهی‌های در تشخیص دوست و دشمن ضعیف‌اند و این موضوع آنها را دچار مشکلاتی در زندگی خواهد کرد.

در کنار زبان تند این افراد، دلی پاک و شوخ‌طبع نهفته وجود دارد. عاشق پیشه‌گی کار مردان تیرماهی است و نشانی بر سینه آنها معمولاً دیده می‌شود که به نجابت تعبیر می‌شود. مردان تیر ماه یا فرزندی نخواهند داشت یا فرزندان زیادی از خدا خواهند گرفت. این افراد عموماً روابط خود با خانواده را همیشه حفظ می‌کنند. دردهایی از ناحیه پا و کمر آنها را در طول زندگی آزار خواهد داد و اگر از سن 5 سالگی به سلامت عبور کنند، عمری طولانی خواهند کرد. چهارشنبه روز خوش یمن این افراد است.

فال متولدین تیر – زنان

زنان تیرماهی، زنانی با قد متوسط و گاهاً بلند هستند. ظاهر آراسته‌ای دارند و در کنار صبر و پاکدامنی، اندکی حسودی در ذات آنها نهفته شده است. این افراد اهل دروغ، ریاکاری و یا مال حرام نیستند و به روزی حلال بیش از هر چیزی توجه می‌کنند. زنان متولد تیر در زندگی خود با یک مشکل و مصیب بزرگ مواجه می‌شوند که به جز صبوری و توکل به خدا راه دیگری پیش روی خود ندارند.

چهار خطر بزرگ در زندگی زنان تیر ماه وجود دارد که باید از آنها گذر کنند، بهتر است که از آتش بر حذر باشند. این افراد زبان تند و تیزی دارند و برای آنکه این زبان برای آنها مشکل‌ساز نشود بهتر است مراقب گفتار و کلامی که از دهانشان خارج می‌شود باشند. زنان تیر ماهی بر روی بدن خود نشانی دارند که آنها را برای فردی خاص عزیز می‌کند. سردردهای میگرنی از چالش‌های زنان تیر در طول زندگی است. روز مبارک این افراد دوشنبه است.

بیشتر بخوانید: فال متولدین ماه آبان

بیشتر بخوانیدفال متولدین ماه آذر

بیشتر بخوانید: فال متولدین ماه دی

بیشتر بخوانید: فال متولدین ماه بهمن

بیشتر بخوانید: فال متولدین ماه اسفند

بیشتر بخوانید: فال متولدین ماه فروردین

بیشتر بخوانید: فال متولدین ماه اردیبهشت

بیشتر بخوانید: فال متولدین ماه خرداد

امتیاز: 5.0 از 5 (3 رای)
کمی صبر کنید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شکلک‌ها (اموجی‌ها) را می‌توانید با کیبرد گوشی یا کیبرد مجازی ویندوز قرار دهید.
تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.