قابلیت پیش‌بینی آینده

قابلیت پیش‌بینی آینده توسط برخی انسان‌ها (یک توانایی مرموز و ناشناخته)

سؤالات بسیاری است که از پاسخ به آنها عاجز هستیم؛ بسیاری از این سؤالات به‌قدرت و دنیای ماورالطبیعه بازمی‌گردند. یکی از این علوم، بانام ” فراروان‌شناسی” یا Precognition شناخته می‌شود که شاخه‌ای از دانش روان‌شناسی است که به مطالعه پدیده‌های روان‌شناختیِ به‌ظاهر فرا طبیعی می‌پردازد. پایه‌های اصلی این علوم شامل ادراک فراحسی، جنبش فراروانی، قابلیت پیش‌بینی آینده و بقای خودآگاهی می‌شوند. متخصصان و روانشناسان بسیاری در این عرصه مشغول فعالیت هستند که گاها آزمایش‌های خیره‌کننده از آنها به ثبت رسیده است.

بخش مهمی از علوم Precognition

قسمت بزرگ و مهم علوم Precognition، شامل تحقیق و شناخت بر روی افرادی می‌گردد که دارای توانایی پیشگویی سطحی و میانی، آینده‌بینی، چشم‌انداز بینی و توانایی ذهنی در حدس و تشخیص درست اتفاقات هستند. هرچند که هیچ دلیل علمی تا به امروز برای این توانایی پیدا نشده است، اما آزمایش‌ها نشان داده است که این افراد به‌واقع وجود داشته و درصد ناچیزی از مردم کره زمین را تشکیل می‌دهند.

ازنظر علمی، هیچ دلیلی برای این توانایی آنها وجود ندارد؛ همچنین تحقیقات تنها توانسته ادعای این افراد را ثابت کرده و همچنین از توضیح علمی این شرایط عاجز است. افرادی که امکان مشاهده وقایع و اتفاقات آینده را در خود حمل می‌کنند. این افراد ازنظر قدرت این توانایی به چند دسته تقسیم‌شده و گاها قدرت تمامی آنها در یک حد و اندازه نیست. جالب است بدانید که از سال‌های دور، پلیس ایالات‌متحده آمریکا با شناسایی چند تن از این افراد، از آنها در پرورنده‌های حل‌نشده استفاده می‌کند.

قابلیت پیش‌بینی آینده از گذشته تا به امروز

قابلیت پیش‌بینی آینده به‌طور گسترده‌ای پذیرفته‌شده و گزارش‌ها در سراسر تاریخ، به همراه اسنادی است که این گفته‌ها را تائید می‌کند. حتی “ارسطو” نیز تحقیقاتی را در این زمینه انجام داده و رؤیای برخی از افراد را ازنظر واقعیت بررسی کرده بود. اصطلاح “پیش‌بینی” در ابتدا در قرن هفدهم ظاهر شد، اما تا مدت زیادی بعدازآن به استفاده مشترک در بین محققان نپیوست. در سال 1883، تحقیقات مسیحیان برجسته بر روی یک به‌اصطلاح جادوگر آفریقایی ثابت کرد که این شخص از قدرت ماورایی برخوردار بوده و به سؤال های آنها پاسخ صحیح داده بود.

ماوراطبیعی

با شروع قرن 20، این تحقیقات و مکاشفه‌ها با سرعت بیشتری همراه شد. یک مهندس هواشناسی بریتانیایی مدعی شد که رؤیاهایی را دیده است که به واقعیت پیوسته‌اند! سپس وی با ثبت و تجزیه‌وتحلیل آنها، موفق به توسعه توانایی خود و درنهایت نگارش یک کتاب در سال 1927 شد. این مهندس در ادامه به این نکته دست‌یافت که 10 درصد از رؤیاهای تمام مردم به واقعیت خواهد پیوست. این مهندس حتی از مردم عادی دعوت کرده بود که با ثبت آنها، از وقوع آنها مطمئن شوند!

در سال 1932 پسربچه‌ی هوانورد معروف Charles Lindbergh ربوده‌شده، کشته و سپس در میان درختان دفن گردید. 2 روانشناس با اسامی Henry Murray و D. R. Wheeler تصمیم گرفتند تا برای پیدا کردن کودک از نیروهای پنهان در برخی افراد کمک بگیرند. طی فراخوان آنها 1300 نفر ادعا کردند که از سرنوشت کودک باخبر هستند؛ نتیجه آن شد که 5 درصد از افراد اعلام کردند که کودک کشته‌شده و از میان این 1300 نفر مدعی، 4 نفر به‌طور کامل گفته بودند که کودک کشته‌شده و در میان درختان دفن شده است.

تحقیقات عجیب!

در طول تاریخ تحقیقات و آزمایشگاهی بسیاری در سراسر جهان به این مقوله پرداخته‌اند؛ اما تنها درصدی از آنها به‌طور دقیق موفق به دستیابی و اثبات حقیقت شده‌اند. Samuel G. Soal در سال 1940 آزمایش‌های عجیبی را انجام داد. یکی از آزمایش‌های این شخص، تست حیوان نام داشت. این محقق کارت‌هایی را به شرکت‌کنندگان و مدعیان قدرت ماورایی داده و از آنها می‌پرسید که حدس بزنند در اتاق دیگر چه حیوانی قرارگرفته است؟ از 13 نفر شرکت‌کننده 3 نفر موفق به پاسخ صحیح شده بودند. این پاسخ می‌توانست از روی شانس باشد اما پس از تکرار آزمایش بر روی آن 3 نفر متوجه شد که آنها همواره پاسخ صحیح را ارائه می‌کنند!

رؤیا

برخی از محققان بعدها این نتایج را حاوی تقلب دانسته و آنها را قویاً رد کرده‌اند. نتیجه تحقیقات دکتر David Ryback، یک روانشناس در آتلانتا، حاکی از آن است که 8.8 درصد از مردم جهان دارای این ویژگی هستند که بتوانند آینده را در قالب رؤیا و یا موارد دیگر مشاهده نمایند. ازآنجایی‌که بین دانشمندان اختلاف‌نظرهای فراوانی بود، یک دسته‌بندی واحد به‌منظور شناخت این افراد و تحقیق بر روی آنها انجام شد:

 • رؤیا باید پیش از وقوع اتفاق دیده و گزارش شود
 • فاصله زمانی بین رؤیا و رویداد باید کوتاه باشد
 • توضیح رویدادی که قرار است اتفاق بیفتد باید به‌صورت کامل و شفاف باشد
 • جزئیات رؤیای مشاهده‌شده و رویدادی که قرار است اتفاق بیفتد باید به‌طور دقیق ثبت شود

در سال 2011، دکتر Daryl Bem، استاد کارشناسی دانشگاه کورنل و روانشناس، نتایج تحقیقات خود را در چند مجله روانشناسی منتشر نمود؛ این نتایج با حمله منتقدان وی روبرو بود که اکثراً از همکاران ایشان بودند. بسیاری از محققان به دلیل ترس از همین انتقادها و نبود شواهد علمی، از خیر انتشار نتایج خود می‌گذرند.

برخی انسان‌ها چطور در رؤیا آینده را مشاهده می‌کنند؟

ازنظر علم فیزیک، قابلیت پیش‌بینی آینده در صورتی امکان‌پذیر است که آنها یک‌بار روی‌داده و سپس با برگشت به گذشته، امکان مشاهده آنها فراهم شود که عملاً چنین چیزی در حال حاضر ممکن نخواهد بود. همچنین علوم وابسته به کوانتوم نیز می‌توانند این وقایع را ثابت نمایند. بسیاری از افرادی که امکان مشاهده آینده را دارند، بین ساعت‌های 2 تا 4 صبح را بیشترین زمان برای دیدن رؤیاهای واقعی اعلام کرده‌اند. این توانایی اکتسابی نبوده و از سوی والدین به ارث نمی‌رسد. افزون بر قابلیت مشاهده آینده، توان تشخیص انرژی منفی یک مکان، دل‌شوره و اضطراب از بروز یک اتفاق ناگوار و حتی مشاهده مرگ افراد، کمی پیش از فوت آنها نیز توسط این افراد به ثبت رسیده است.

پیش بینی آینده

کشف نسبتاً جدیدی از شواهد کروماتوگرافی مجدد، بعضی‌اوقات به‌عنوان مکانیسم احتمالی برای قابلیت پیش‌بینی آینده معرفی می‌گردد. آزمایش‌های قضاوت از راه دور به محک توانایی فرد برای به‌دست آوردن اطلاعات از یک هدف دوردست نظیر یک شیء، مکان یا فرد که از ادراک فیزیکی فرد قضاوت کننده پنهان است و معمولاً فرد قضاوت کننده با آن‌ها فاصله دارد می‌پردازد. این آزمایش‌ها نیز گاها با نتایج خیره‌کننده روبرو بوده‌اند. به‌هرحال افرادی در سراسر جهان وجود دارند که امکان پیش‌بینی آینده و وقوع خطرات و یا اتفاقات منفی را دارا هستند. هرچند که هنوز ازنظر علمی نمی‌توان توضیح دقیقی برای این قابلیت ارائه کرد، اما چه بخواهیم و چه انکار کنیم، چنین افرادی در کنار ما زندگی می‌کنند!

امتیاز: 4.0 از 5 (10 رای)
کمی صبر کنید...

۵۹ دیدگاه

 1. Avatar Masoud گفت:

  سلام وقت همگی بخیر
  تمامی دوستان از نظر بنده درست میگن چرا که سالهاست افرادی همچون شما نظر کرده به من مراجعه میکنن
  تمامی این افراد موهبتی بهشون عطا شده که ناخواسته باعث از بین بردن این لطف الهی میشن
  درصورتی که میتونن با کارهای خیلی ساده این رو به ی ویژگی وتوانایی منحصر ب فرد تبدیل کنند .
  هرکدام از دوستان تمایل داشت میتونه از طریق ایمیل پیام بده

 2. Avatar آزاده محمودی گفت:

  خواهش میکنم زود جواب بدین

 3. Avatar آزاده محمودی گفت:

  سلام من خوابهای زیادی هرشب میبینم و همشون تعبیر میشن و گاهی دیر تعبیر میشن…
  گاهی وقتا یا کاری میخوام انجام بدم، اونی که درسته حسم اشاره میکنه انجام بده خودم بیشتر وقتامتوجه نمیشم اما انجامش میدهم یک دقیقه بعدش میفهمم بهم الهام شده…یا بعضی وقتا یه چیزی قبل از اینکه اتفاق بیفته، ۱ یا۲دقیقه قبلش حسش میکنم و میفهمم…

  • Avatar آزاده محمودی گفت:

   سلام من خوابهای زیادی هرشب میبینم و همشون تعبیر میشن و گاهی دیر تعبیر میشن… گاهی وقتا یا کاری میخوام انجام بدم، اونی که درسته حسم اشاره میکنه انجام بده خودم بیشتر وقتامتوجه نمیشم اما انجامش میدهم یک دقیقه بعدش میفهمم بهم الهام شده…یا بعضی وقتا یه چیزی قبل از اینکه اتفاق بیفته، ۱ یا۲دقیقه قبلش حسش میکنم و میفهمم…
   لطفا به gmail جواب بدین من سایتو از برنام کزوم گیر آوردم و گمش میکنم…

 4. Avatar آزاده محمودی گفت:

  سلام من برای گاهی اوقات موقع خواب رویا میبینم همش اتفاق میافتند بعضی تبیرش طول میکشد اما میفهمم که تعبیر داره یا نه…
  خواب های خیلی زیادی هرشب میبینم و همشون ۹۰درصد تعبیر میشن…
  حتی شبانه میدانم چه ساعتی به بعد تعبیر دارد و رویا میبینم و گاهی میفهمم چی به چیه…

 5. Avatar رامین گفت:

  من اتفاقات فردا رو دیشبش در خواب میبینم ولی نه به همون صورت بلکه سمبلیک، گاها هم عینا

 6. Avatar فرشید گفت:

  سلام وقتی ۱۵ سالم بود برادر بزرگترم کارتهایی پشتش میگرفت میگفت چشمتو ببند حدس بزن چیه ومینوشت از ۱۵ تا ۱۴ عددش غلط بود ولی همون موقع با تعچب گفت ببین این هایی که گفتی مربوط بود به سوال بعدیه و تازه متوجهشد از ۱۵ عدد ۱۲ جوابم مربوط بوده به حدس بعدی الان که سالها میگذره البته متاسفانه مرگ ۳ نفر و اتفاقات خوب و بدی رو حدس زدم البته اکثرا مربوط به تاریخ بود مثلا گفتم نمیدونم ولی ۱۷ ماه بعد اتفاق مهمی می افته البته با ۱ بار اشتباه تمامی حدسیاتم ازقبیل گرون شدن بنزین ۳ تومنی و … جایی هست که تست بدم ؟

 7. Avatar محمدطاها گفت:

  سلام خسته نباشید من چند وقته هی خواب میبینم و اون خواب درست در میاد

  مثلا یک خواب میبینم اتفاق مردی که ولی میتونم تعقیرش بدم

  ممنون و سپاس

 8. Avatar ناشناس گفت:

  سلام
  من ی چیزایی رو دقیقا ۵ ۶ دقیقه قبل از اتفاق افتادن میبینم و این اولین باره که دارم با دقت بهش فکر میکنم و خیلی وقته که این اتفاق برام میفتاده و من متوجش نمی‌شدم
  جالبش اینجاس که رویا ها یا تصاویری که یهو میاد تو ذهنم خیلی واضح هستن و دقیقا اتفاق بعدش به همون صورت و عین رویا یا تصویریه که دیدم
  فقط این اتفاق تازگیا ذهن منو درگیر کرده چطور میشه ازش استفاده کرد یا تقویتش کرد؟

  • Avatar احسان گفت:

   توهمی وجود نداره مدتهاست خواب فردا رو میبینم همیشه روی یک چیز تمرکز میکنم و اون ازنه که اتفاقاتو چون میدونم روندشو عوض کنم ولی حقیقت اینه که هیچ تغییری در اتفاقاتی که قرار بیوفته امکانپذیر نیست.

 9. Avatar x گفت:

  فعلا تو کشور ما نون تو خرافاته دیگه 🙁

 10. Avatar شارلوت گفت:

  چندین بار بی دلیل دروغ گفتم‌ و بدون هیچ منطقی دروغ هام اتفاق افتاده. اولین بار در ۱۵ سالگی و بعد از اون بارها و بارها. اتفاقاتی که هیچ کدوم مثبت نبودند. اولین بار خیلی سال پیش تلفن منزل زنگ زد من جواب دادم و وقتی مادرم پرسید کیه دروغ گفتم که مثلا یکی اشتباه تماس گرفته بود و میگفت تصادف کردیم. یک ساعت بعد فامیلمون تماس گرفت و گفت تصادف کردیم و خواست که برادرم برسه به دادشون.
  ۵ مورد توی ذهنم هک شده و واقعا باعث ترس لحظه ای من شده.

 11. Avatar ذهن برتر گفت:

  درود
  در خواندن کامنتها فقط یک نتیجه میشه گرفت همون مشکل اساسی ملت ایران ، و اون توهم دانایی هستش
  اما در کلی گویی یک مطلب قابل توجه هستش و اینکه قدرت ذهن انسان بقدری بالاست که میتونه هر آنچه رو که تصور کنی و تکرار کنی را برات خلق کنه فرمول قانون جذب :
  ( افکار ) تبدیل می شوند به ( اشیا )
  وقتی باور کنی و ایمان داشته باشی به اون فکرت و یا هدفت ۱۰۰ درصد اتفاق می افته و اون فکر ظاهر میشه در زندگیتون
  چرا که قانون‌جذب و کائنات ۳ اصل داره :
  ۱= شرایط مالی نداره ، یعنی کاری نداره که تو پول کافی برای اون فکرت داری؟ یا نه؟ ، پولداری ؟یا فقیر؟
  ۲= شرایط زمانی ندارد ، مثلا باید ۲ سال بگذره و یا تا ده سال دیگه
  ۳= شرایط مکانی نداره : مثلا این فکر مال آدمهایی هستند که تو کشور اروپایی زندگی میکنند و یا من در شهر کوچکی هستم اگر تو شهر بزرگ بودم امکان داشت
  دوست گرامی شما طراح و معمار ذهن و زندگی خودت هستی از بی خیالی و زندگی همیشگی و عادیت خارج شو و زندگی کن چون این عمری رو که از خدا گرفتی و داری مصرفش میکنی دیگه روزهای گذشته رو به تو پس نمیده و مواظب باش ارزون مصرفش نکنی
  و در آخر از قانون شکرگژاری در زندگیت استفاده کن و خیلی آرومت میکنه و زودتر به هدفت میرسی
  و به این نکته توجه داشته باش تویی که این مطلب رو خوندی ، شاید این اتفاقی نیست و شاید در راه یک شروع تازه ای هستی ، الان و تو این لحظه شاید یه تلنگری به ذهنت لازم بود .
  به امید سلامتی و تندرستی تمام دوستان شاد باشید و
  روز و روزگار برشما خوبان خوش
  با تشکر از آقای آریایی

  • Avatar x گفت:

   توهم دانایی کاملا در مورد کامنتی که تایپ کردین موج میزنه!
   قانون جذب و کائنات خرافات و مزخرفات خاصه، جنابعالی بهتره بجای فیلم های مزخرفی مثل راز مطالعات علمی داشته باشید
   نه اینکه خودتون در عین … بقیه رو به نادانی متهم کنید و نسخه های چرت بپیچید

 12. Avatar سارا گفت:

  سلام. ایمیل بده با هم بحث کنیم

 13. Avatar خالی گفت:

  جایزه پیشتاز مقالات خرافی تقدیم میشه به شما و کامنت های عجیبتون

 14. Avatar Turk گفت:

  سلام.خیلیا دروغ قاطی کردن .وبعصی حرفاهم درسته .من همه چیو میبینم.اینده رو میتونم تغییر بدم.در حد خودم ن اینده کلی.خابهام با تمرین زیاد کلا تو دستمه .هرجا بخام میرم .و میبینم همه کسو منظورم روح نیس چون وجود نداره.در کل من سالهاس رو این قدرت تمرین کردم.شما تو خاب نمیبینین.مغذتون تو خاب تصویرو ظاهر میکنه.چون شب راحتره.دوما این در اثر مطالعه زیاد وتاثیر نورنها و از جمله تولیدزیادو ژنتیکی. افی نفرینها وخانواده دپامین .صورت میگیره.تله پاتی .خاب دراختیار.واینده بینی .یه نقطه مغذه که تمرین و ژنتیکیه .من بعد خودکشی .وکما.قویتر شد اون قسمت مغذم.بعد روش کار کردم.امیدوارم بدردتون خورده باشه نوشتم.

 15. Avatar هومن گفت:

  سلام دوستان ببینید من هم این مشکل را دارم نمیدونم دقیق چی هست من میتونم ساعت را پیش بینی کنم یه شبی یادمه گفتم قراره یخچال روشن بسه چند ثانیه بعد روشن شد یا اینکه نیمه شب بود از خواب بیدار شدم ساعت را پیش بینی کردم3:40 دقیقه در کمال تعجب موقعی که گوشی روشن شد ساعت3:42 را نشان میداد یا اینکه چند سال پیش خواب دیدم در یک‌دشت تاریک یک خونه با سنگفرش بیرونی وجود داره که بعدا وقتی به خونه جدید نقل مکان کردیم دیدم همچین خانه ای دقیقا با همان سنگفرش وجود داره حتی جایی مکانی که فکر میکردم خونه را تو خواب دیدم را تعیین کردم دیدم واقعا همون هست تعجب کردم همچنین مورد عجیب اینکه توسط موجودی سفید رنگ به بازی گرفته شدم و یکبار وسیله شخصیم را پرتاب کرد که نمیدونم اون چی بوده مطمئن هستم این اسکیزوفونی نیست مطمئن هستم پیامی از یک بعد دیگه دریافت کردم که قابل رمزگشایی نیستو اون موجود از یک بعد دیگه بوده دقیقا شبیه فیلم میان ستاره ای داره برام اتفاق میفته البته بدون سفر فضایی!

  • Avatar میثم گفت:

   میتونیم بیشتر اشنا شیم منم همینجوریم

   • Avatar رایا گفت:

    سلام
    من همچین مشکلی رو دادم ولی با اندکی تغییر.
    من بعضی اوقات یک اتفاقی برام می افته که حس میکنم قبلا تو اون لحظه بودم و در همون حال دلشوره میگیرم و دست هام درد میگیرن و این اتفاق زمانی رخ میده که من یکی از اقوام نزدیکم رو میبینم، یعنی پدربزرگم و اتفاق بد دیگه اینه که من وقتی از چیزی یا کسی بدم بیاد یا از دستش عصبانی بشم اتفاقای بد برای اون شخص یا اوندچیز رخ میده که واقعا منو می‌رسونه و به شدت من سر این مسئله از خودم میترسم

 16. Avatar amir گفت:

  سلام .. من یه پسر 16 ساله هستم . خیلی بارا اینده رو میبینم و وقتی در همان وقت می ایستم به یادم میاد که من قبلا اینو دیدم و میگم بعدش مثلا فلان پیز رخ میده و اکثر موقع رخ داده من این اینده دیدن رو همیشه دارم . خواهشا به نظر من جواب بدین مشکل من چیه ایا مشکل روانی دارم یا میتونم واقعا از اینده خودم رو ببینم.منتظر جواب دادنتون هستم.. ممنون

  • Avatar هومن گفت:

   دوست عزیز منم دقیقا شبیه تو هستم نه تو نمیتونی آینده را ببینی تو فقط میتونی حدود90 درصد پیش بینی کنیش اسم این قابلیت میتونه همون حس ششم باشه که بطور مثال میتونی با لمس کردن بفهمی داری دقیقا به چه چیزی دست میزنی و… تقریبا90 الی99 مردم جهان این توانایی را ندارند پس خوشحال باش این توانایی به مرور زمان بهبود پیدا میکنه و میتونی پیش بینی های قویتری داشته باشی… موفق باشی

  • Avatar رضا گفت:

   سلام من هم می تونم در خواب فردا رو ببینم ولی فقط نفرات توی خواب با واقعیت اتفاق فرق دارن

  • Avatar یوسف گفت:

   منم دقیقا عین تو هستم

 17. Avatar RP گفت:

  هیچ ادله علمی اثبات شده ای در جهان برای این قضیه نیست، شما ۱۰۰ نفرو بیار اسم حیون رو حدس بزنن، اگه امار و احتمالات بدونین یه احتمالی برای حدس درست هست!
  …به‌طور گسترده‌ای پذیرفته‌شده… :: دروغ محض! بشر همیشه دچار خرافات بوده و هست! از نظر علمی اگه تحقیق معتبری رو میشناسید رفرنس بدین!
  هیچ ادله علمی پذیرفته شده ای که اثبات کننده « precognition الهام یا وحی» باشد وجود ندارد

  • Avatar RP گفت:

   ضمنا کروماتوگرافی یه تکنیک در ازمایشگاه (شیمی) برای تجزیه مخلوط هست ربطش به این چیه؟
   خجالت اوره که بعضیا هم اینجا تو کامنتا کم مونده ادعای خدایی کنن!

   • Avatar هومن گفت:

    سلام آره میتونیم باهم آشنا بشیم شاید ما انسان های خاصی باشیم و طرز فکرمون هم شبیه هم باشه من چند وقتی بود اتفاقات عجیبی برام افتاد ساعت تلفنم تو ساعت12:1 وایستاد و من فکر میکنم این نمی تونه یک اشکال نرم افزاری باشه من فکر کنم بهتره با هم آشنا بشیم

  • Avatar RP گفت:

   https://en.wikipedia.org/wiki/Precognition
   عین متن و ترجمه از ویکی:
   there is no accepted scientific evidence that precognition is a real effect, and it is widely considered to be pseudoscience
   هیچ مدرک علمی پذیرفته شده ای مبنی بر تأثیر واقعی precognition وجود ندارد، و به طور گسترده ای آن را شبه علم می دانند

  • Avatar RP گفت:

   عین متن و ترجمه از ویکی:
   there is no accepted scientific evidence that precognition is a real effect, and it is widely considered to be pseudoscience
   هیچ مدرک علمی پذیرفته شده ای مبنی بر تأثیر واقعی precognition وجود ندارد، و به طور گسترده ای آن را شبه علم می دانند

  • Avatar RP گفت:

   مشکل دقیقا وقتی شروع میشه که مرز بین شبه علم و علم رو بهم میریزیم و شبه علم رو بجای علم معرفی میکنیم

 18. Avatar ناشناس گفت:

  من‌ یا وقتایی دست خودم‌ نیست یه چیزایی میاد داخل‌ ذهنم و اگه اون اتفاق و اون صحنه ها رو برام کسی تعریف کنم اتفاق نمیفته اگه نگم اتفاق میفته و اینم بده که‌ اگه اتفاق بیوفته و بگم من‌ آز قبل میدونستم باور نمیکنن و مسخره میکنن

  • Avatar RP گفت:

   مسخره کردن نداره یا دروغ میگی یا بیماری جدی روانی داری
   جالبه که همه هم تو کامنتا سوپر نچرال تشریف دارن، عجیب ترین خوانندگان جهان همه همینجا جمع شدن!

   • Avatar رضا گفت:

    سلام من هم می تونم در خواب فردا رو ببینم ولی فقط نفرات توی خواب با واقعیت اتفاق فرق دارن

   • Avatar mASOUD گفت:

    ماورائ طبیطه وجود نداره دوست من . کلا هرچیزی رو که درک نکنی بهش مگی ماورا یا متافیزیک مثلا اگه 500 سال پیش بهت یه گوشی میدادن همینو میگفتی یا اگه موقع اختراع آتش کسی بهت میگفت همین حرفارو بارش میکردی . درسته دوستان خیلی چیزا رو دیدن و اتفاق افتاده حالا یا تو خواب یا هرچی . ولی همون فیزیکی که ازش حرف میزنی و میگی دلیل علمی وجود نداره و مسخره میکنی میگه جهانهای چندگانه وجود دارن . حالا روح انسان فناناپذیره وقتی جسمش از بین میره برمیگرده به یه جسم دیگه توی یه جهان موازی دیگه که دقیقا همون شخص هستی و طبق تصمیماتی که توی هر جهان موازی میگیری توی جهان دیگه یه تصمیم دیگه میگیری و این تصمیم روی خیلی چیزا تاثیر میزاره و امکان داره جایگاه انسانها متفاوت باشه اما خود جهان دقیقا همون هست و تمامی جهانهایی که ما توش هستیم با یهک ذهن رهبری میشن که خیلی از اتفاقات رو ما میدونیم اما افراد خیلی خیلی کمی خیلی چیزارو یادشون میاد چون اون لحظات رو زندگی کردن . مثلا طرف میگه اه من دقیقا این لحظه رو یادمه . اما خیلی از پیش بینی ها از روی قدرت تفکر و ذهن باز و قوی و ضریب هوشی بالا و با محاسبات دقیق اتفاق میفته . و بعضی پیش بینی ها هم از ترکیب هردو اتفاق میفتن و خیلی دقیق . من خودم خیلی پیش بینی داشتم که دقیقا اتفاق افتادن و هرچیزی از خدا خواستم به خود خدا قسم نشده بهم داده و اتفاق افتاده . یکی از مهمترین پیش بینی هام که گفتم هیچوقت تو خواب نبودن دقیقا آینده رو میدیدم که هم آینده نگری هم پیش بینی هم محاسبات دقیق توی 8 سالگی بود که دقیقا باید 22 سال بعد اتفاق میفتاد که افتاد با سند و مدرک دارم میگم . بقیه پیش بینی هم رو نمیگم ولی هم امکان داره هم دلیل علمی داره هم عرفانی ولی باید مقداری به پیش بینی که میکنی باور داشته باشی .

 19. Avatar ناشناس گفت:

  من‌ گاهی وقتا آگر آروم بگیرم خود به‌ خود یه اتفاقاتی میاد داخل‌ ذهنم دست خودمم نیست این‌ صحنه ها میاد داخل‌ ذهنم و حداقل بعد 3 روز اتفاق میوفته یعنی منم عجیب و غریبم

 20. Avatar محمد گفت:

  سلام من میتونم آینده نزدیک رو پیشبینی کنم و دقیقا نیروی منفی موجود در اتاق را حس میکنم و حتی با دیدن چهره افراد میگم شبیه کدوم والد هستن برام خیلی عجیبه.

 21. Avatar سیمین گفت:

  سلام شما که حس ششم قوی دارید غیب میگین من بیماری روحی دارم مشکلم غیر از دارو جگونه حل میشه راست میگین بگین با کی زندگی میکنم شماره را لطف فرمایید سوالا ی دارم

 22. Avatar دکتر.ع گفت:

  سلام من دکتر روانشناس هستم و استاد دانشگاه . و خیلی ساله که خوابهایی که میبینم واقعا اتفاق میوفته و حتی خیلی از وقایع رو گاهی تو خواب پیس بینی میکنم و خانوادم همه در جریان خوابهای من هستند و کاملا ایمان دارند چون معمولا خوابهایی که حس میکنم صادقه هستند رو براشون تعریف میکنم . در روانشناسی هیچ دلیل علمی ندارد حتی دانشمند بزرگی مثل هنری موری در اینباره تحقیق های زیادی انجام دادند . من حتی گاهی در خوابها روح امواتی که نمیشناسم رو میبینم و از من خواسته هایی دارند این چند بار اتفاق افتاد برام که یک بار بعد چند ساعتی نزدیکی خونمون دیدم اعلامیه همون فرد رو دیواره و من که صبحس راجع به خوابم با همسرم گفتگو کرده بودم به شدت با همسرم ترسیدیم … بعضی وقتها دوست ندارم مدیوم باشم و ترسناکه. در بعضی از اختلالات مثل دوقطبی و یا مصرف مواد یا … توهم و هذیان وجود دارد که خداروشکر من دچار این مشکل نیستم . ☺️

 23. Avatar Corona گفت:

  من یک سوالی دارم این افراد باید کلا چکارکنند وکجا برن و چی به سرشون میاد ؟؟؟یک متخصص جوابگو باشه لطفا

 24. Avatar فاطمه گفت:

  سلام من قشنگ اتفاقات ومیبینم دقیقا کل خونوادم شوهرم میدونن دقیقا همون اتفاق میوفته یا اتفاق بد قشنگ به دلم میوفته دلشوره شدید بعدیه اقا با لباس سفید همیشه همراه منه ساکته بعد زیادبه خودم فشارمیارم سرگیجه سردرد شدیدپاهام از درد به گریه مندازدم بعد یه دفعه خوابم میبرم

  • Avatar RP گفت:

   حالا اینکه داستان ساختگی بود ولی اگه کسی این علایم رو داشته باشه و یه شخصی رو به این شکل ببینه یا اسکیزوفرنی هست یا مثلا افسردگی های بسیار سنگین که وارد مرحله سایکوز میشه! جالبه بخاطر تایید خرافات به خودتون برچسب شیزوفرنی میزنین! کلا نون تو خرافاته نه؟ :))

 25. Avatar فاطمه گفت:

  به نظرمن هیچ کسی حق نداره بگه کی راست میگه کی دروغ شما ها خدا نیستین من نه به فال نه تسخیرو نه هزارچیز دیگه اعتقاد ندارم تنها به یه چیز اعتقاد خدا قران خدا وقتی تو وجودت یعنی وقتی اسم خدا روبیاری قلبت صدا بده اون موقع میفهمید چی میگم نمازنمی خونم ولی تا دلتون بخواد به خدا قران اعتفاد دارم حتی امام ها روهم‌دیدم نظر ندید لطفا امتحان کنید خدا روبیارید تو وجودتون وقتی اسم صاحب الزمان اومد واسه ظهورش دعا کنید اگه تونستید با اسم صاحب الزمان گریه کنید بعدبگید همچین چیزها خرافات و دروغه

 26. Avatar فاطمه گفت:

  من میبینم گاهی وقتها دقیقا همون اتفاق افتاده خطری چه واسه خودم چه واسه خونوادم یا میفهمم یا میبینم قشنگ میبینم حرف میزنم دقیقا هواسم نیست یه دفعه یه تیکه ازصحنه ای که میخواد فردا یا بعد اتفاق بیوفته قشنگ میبینم‌ خوتوادمم میدونن دقیقا چیزهایی که دیدم و گفت اتفاق افتاده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شکلک‌ها (اموجی‌ها) را می‌توانید با کیبرد گوشی یا کیبرد مجازی ویندوز قرار دهید.
تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.