مهران مدیری

حواشی مهران مدیری در برنامه دورهمی و توبیخ مدیر شبکه نسیم

حتما در جریان هستید که مهران مدیری در ویژه برنامه سیزده بدر دورهمی از عملکرد مسئولین و دولت انتقاد کرد و در این راستا گفت:

چیکار دارید می‌کنید با خودتون؟ چیکار دارید می کنید با ما؟ همه مون میگیم کاش پارسال بود! سال ۹۷ دیگر شاهکار کردید. این وضعیت اقتصاد است، … این وضعیت قیمت ارز است و این وضعیت زلزله و جدیدا سیل است و این وضعیت هزار تا چیز دیگر است. چکار می‌کنید با خودتان، چکار می‌کنید با ما.

میان موز‌ها و نارنگی‌ها تصمیم گرفتند که خانه‌های ویران‌شده را بازسازی کنند… سیل هم مثل زلزله، آب هم می‌رود سرجای خودش و همه چیز تمام می‌شود تا سیل بعدی همین ماجرا ادامه دارد. مسئولین همه در صحنه سیل حضور داشتند. همه تا کمر در آب فرو رفته بودند. هیچ چیز برای مردم کشور دردناک تر از این نیست که مسئولینشان را با شلوار خیس ببینند. هر مسئولی که ازآب بیرون آمد مردم چادر دورش می گرفتند و می گفتند عوض نکن نچایی.

گفتند این ویژه‌برنامه سیزده‌بدر است و اوقات مردم را تلخ نکن، به مردم امید بده، گفتم چشم همه ما را امیدوار کن، همه ما را همین‌طور امیدوار نگه دار، ما را با امید خفه کن.

مهران مدیری

واکنش‌ها به صحبت‌های مهران مدیری

این صحبت‌های مهران مدیری که به صورت طنز بیان شده بود، موجب اعتراض و واکنش برخی مسئولین شد. البته مهران مدیری در قالب طنز ماجرای این روزهای مردم را به خوبی به تصویر کشید ولی مثل همیشه با واکنش‌های تندی مواجه شد. در پی این صحبت‌های مهران مدیری، علیرضا رحمانی فضلی، وزیر کشور، با لحنی عصبانی به طنز مهران مدیری انتقاد کرد و اعلام کرد که:

این مسخره کردن و تحقیر کردن است و از کی مسخره کردن، تحقیر کردن، ناامید کردن و بی‌اعتماد کردن مردم و توهین به مسئولان اسمش شده هنر؟ عذرخواهی کردن فایده‌ای ندارد و باید حتما با تهیه‌کنندگان این برنامه برخورد شود.

توبیخ مدیر شبکه نسیم

البته در گذشته هم بارها مسئولان زیادی به برنامه دورهمی و مهران مدیری انتقاد کردند اما این برنامه همچنان برنامه محبوب و پربیننده در بین مردم است. باید بگوییم که در پی این اعتراضات و انتقادات، مرتضی میرباقری، معاون سیما، به برنامه دورهمی تذکر داد. در نهایت این انتقادات موجب توبیخ مدیر شبکه نسیم از سوی علی عسکری، رئیس صداوسیمای ایران شد و طنز مهران مدیری را در برنامه دورهمی غیرمنصفانه دانست.

امتیاز: 3.5 از 5 (15 رای)

۸ دیدگاه

 1. Avatar محمود گفت:
  0

  این دیگه چه سیقه ایه؟ اقای مدیری درست میگه اگه مسعولین عرضه انجام کار داشتند تا الان باید مسعله سیل حل میشد. اقای مدیری حرفات کاملا د رسته و پشتت گرمه

 2. Avatar میلاد گفت:
  0

  خاک تو سر اون مسئول که از حرف حق ناراحت میشه.جمع کن خودت رو بابا آقای فضلی .اگه تو توی خوش گذرونی نبودی پس چرا با حرفهای آقای مدیری ناراحت شدی؟بمیر بابا

 3. Avatar باران گفت:
  0

  الهی بمیرم برای مردم کشورم..
  فقط همین..
  آقای مدیری پرچمت بالاست..
  هنوز واسه ما آقابالاسری..
  پشتت هستیم تا آخرین نفس

 4. Avatar مت گفت:
  0

  فک کنم همه بجز تعدادی باید بمیرم تا به خوشی ها ی دیگران بر نخورد.بابا من 48 سالمه بدون بچه پول نداریم یک. درمان سرپایی با همسرم برم،مثل سگی کار میکنم حقم رو نمیدن.چون زور دارن.جوش کن بابا.برو حساب پولت رو بکن.بهشون برخورده!خنده رو ممنوع کنید.دستور بدین رهنمون پلمب کنیم.من اگر ماهیانه یک میلیون درآمد داشتم شاید مهران مدیری رو کتک میزدم بخاطر حرفا.ش ولی الان دلم به حرفا.ش گرمه.گرفتی یا بگیر مم

 5. Avatar احمد گفت:
  0

  عجب کشوری … تا از کسی نقد کنی سریع توبیخ میشی …
  دیکتاتوری در کشور های خودکامه و رانتی موج میزنه

 6. Avatar علی گفت:
  0

  سلام.
  کاری به اینکه جناب آقای مهران مدیری چه دینی دارند ، ندارم.
  ولی حرف خوب رو باید پذیرفت.
  انصافا فرمایشات جناب مدیری ، درسته.
  این جمله های آقای مدیری رو دوست دارم و قابل تاییده.

 7. Avatar ریحون گفت:
  0

  آخرش مهران مدیری هم میشه مثل فردوسی پور

  • Avatar هومان گفت:
   0

   باهات موافقم واقعا همین اتفاق میفته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شکلک‌ها (اموجی‌ها) را می‌توانید با کیبرد گوشی یا کیبرد مجازی ویندوز قرار دهید.
تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.