گران‌ترین ستاره جهان

تیلور سوئیفت گران‌ترین ستاره جهان در سال 2019 در حوزه سرگرمی

براساس بررسی‌های مجله فوربز، تیلور سوئیفت گران‌ترین ستاره جهان در حوزه سرگرمی است که در سال 2019 بیش از 185 میلیون دلار در این حوزه درآمد کسب کرده است. نکته جالب این است که درآمد او در سال 2018 به 80 میلیون دلار رسیده بود و اکنون شاهد افزایش ناگهانی این رقم در سال 2019 هستیم. تیلور سوئیفت بیشترین درآمد خود را از تورهای خود بدست آورده و به طور حرفه‌ای و رسمی در زمینه موسیقی فعالیت دارد.

تورهای جهانی تیلور سوئیفت معمولا بیشترین امتیاز را بدست می‌آورند و تیلور رقیب سرسختی برای دیگر هنرمندان به حساب می‌آید. از سوی دیگر باید اشاره کنیم که تیلور سوئیفت در بین 100 هنرمند و ورزشکار که در حوزه سرگرمی فعالیت دارند به عنوان گران‌ترین ستاره جهان انتخاب شده است که البته در این لیست اسامی مشهور دیگری نیز وجود دارد که در ادامه به معرفی برخی از آنها خواهیم پرداخت.

گران‌ترین ستاره جهان

در ادامه این لیست شاهد نام کایلی جنر هستیم که جایگاه دوم را به خود اختصاص داده و قبلا هم به عنوان جوان‌ترین و خودساخته‌ترین ثروتمند جهان معرفی شده بود. کایلی جنر 21 ساله با 360 میلیون دلار دارایی و کسب درآمد 170 میلیون دلار در سال 2019 جوانترین زن میلیاردر است. جایگاه سوم متعلق به کانیه وست، همسر کیم کارداشیان بوده که در سال 2019 بیش از 150 میلیون دلار درآمد داشته است و این در حالی است که خود کیم کارداشیان با درآمد 72 میلیون دلار در جایگاه 26 این جدول قرار گرفته است. در بین ستاره های ورزشکار نیز شاهد نام مسی در جایگاه چهارم، نام رونالدو در جایگاه ششم و نام نیمار در جایگاه هفتم هستیم که هر یک به ترتیب 127 میلیون دلار، 106 میلیون دلار و 105 میلیون دلار درآمد داشته اند.

در این میان مجری های معروفی چون الن  در جایگاه 22 با 80 میلیون دلار درآمد و رایان سیکرست در جایگاه 27 با 71 میلیون دلار در آمد نیز در این لیست قرار گرفته اند. جنیفر لوپز و سوفیا ورگارا نیز در جایگاه 76 به صورت اشتراکی قرار گرفته اند زیرا هردو درآمدی معادل 43 میلیون دلار بدست آورده بودند. از سوی دیگر شاید تیلور سوئیف و کایلی جنر جایگاه اول و دوم را بدست آورده باشند اما فقط نام 16 زن در این لیست دیده می شود وگران ترین ستارگان لیست امسال عمددا مردها هستند.

گران‌ترین ستاره جهان

نکته جالب دیگر این است که بازیگران Avengers در سال 2019 به موفقیت بزرگی دست یافته اند و یکی پس از دیگر در این لیست دیده می شوند و جزو گران ترین ستارگان سال 2019 به حساب می آیند.

بازیگران Avengers

نام نویسنده هری پاتر در جایگاه 13 این لیست قرار دارد که درآمدی نزدیک به 92 میلیون دلار در سال 2019 داشته و جزو گران‌ترین ستاره جهان به حساب می‌آید. باید اشاره کنیم که جی زی، همسر بیانسه در جایگاه 20 این جدول و خود بیانسه در جایگاه 21 این جدول قرار گرفته‌اند. گروه متالیکا نیز با درآمد سالانه 68 میلیون دلار در جایگاه 30 این لیست قرار دارد. ریحانا در جایگاه 36، دیوید کاپرفیلد در جایگاه 37، کوین هارت در جایگاه 38 و جکی چان در جایگاه 39 قرار دارند.

برای علاقه مندان برنامه America’s got talent نیز باید بگوییم که یکی از داوران این برنامه یعنی سایمون در جایگاه 80 با 42 میلیون دلار درآمد قرار گرفته است. در نهایت در انتهای این لیست در جایگاه 100 نام سلین دیون با درآمد 37 میلیون دلار در سن 51 سالگی دیده می‌شود. در ادامه لیست کامل گران‌ترین ستاره‌های جهان را در اختیارتان قرار خواهیم داد.

گران‌ترین ستاره جهان
امتیاز: 5.0 از 5 (1 رای)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شکلک‌ها (اموجی‌ها) را می‌توانید با کیبرد گوشی یا کیبرد مجازی ویندوز قرار دهید.
تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.