35 طراحی مدرن

35 طراحی مدرن خانه که از هر زاویه‌ای شگفت‌‌انگیز به نظر می‌رسند (سری دوم)

جهان پر از ساختمان‌های زیبا و طراحی‌های الهام‌بخش است. با وجود گزینه‌های شگفت‌انگیز بسیار، انتخاب یک مورد بخصوص غیرممکن است. ما نیز چنین نکرده‌ایم. در ادامه با سری دوم 35 طراحی مدرن خانه که از هر زاویه‌ای شگفت‌‌انگیز به نظر می‌رسند، با ما همراه باشید.

35 طراحی مدرن خانه

ما برای شما 35 خانه مدرن را جمع‌آوری کردیم که بسیار جالب توجه هستند. هفته گذشته، در سری اول، پنج مورد را معرفی نمودیم. امیدواریم این فهرست واقعا بلند، الهام‌بخش شما باشد تا ساختارهای زیبا را بیابید. ما می‌خواهیم به شما طعم و مزه‌ای از آنچه که طراحی عالی نامیده می‌شود، بچشانیم. با 5 مورد دوم همراهمان باشید.

6. Magnificent Lisbon Residence

35 طراحی مدرن خانه-Magnificent Lisbon Residence

ما واقعا نمی‌توانیم بگوییم که خانه‌های مدرن بسیاری با دو استخر را می‌شناسیم. به این معنا که اقامتگاه لیسبون بسیار ویژه است. خانه یک مکان دنج ساحلی است که از سنگ، شیشه و چوب ساخته شده. این خانه دارای دو استخر است که یکی از آن‌ها سنتی‌تر می‌باشد. (البته اگر این اصطلاح در طراحی اینجا صدق کند!) استخر دیگر که شیشه‌ای است، اجازه می‌دهد تا نور به داخل بیاید. انعکاس نور در طبقه زیرین، الگوهای زیبایی را ایجاد می‌کند.

7. California Mountaintop Getaway

35 طراحی مدرن خانه-California Mountaintop Getaway

تعداد کمی از طراحی‌های مدرن در خانه‌ها بر اساس ایده یک خانه پیش‌ساخته بنا شده‌اند. این امر به ویژه در مورد مکان‌های دور افتاده صادق است. خانه‌هایی که در وسط طبیعت قرار دارند. نمونه بارزشان همین استراحتگاه کوهستانی در کالیفرنیاست که با حداقل تاثیرگذاری در منظره و محیط ساخته شده است.

8. The Flat Roof House

35 طراحی مدرن خانه-The Flat Roof House

این خانه با سقف مسطح واقع در Trelleborg سوئد، یک خلوتگاه فوق‌العاده تابستانی با پتانسیل قوی برای اقامت دائم است. طراحی نقشه، دارای پلان طبقات به صورت L شکل است که بسیار اندک از لبه‌های کناری، طره‌دار می‌باشد. فضای داخلی و خارجی به صورت یکپارچه با هم در ارتباطند. طراحی به صورت کلی ساده، تمیز و بسیار شیک است.

9. Modern Family Home

35 طراحی مدرن خانه-Modern Family Home

فضای باز وسیع و پنجره‌های عظیم که با درهای شیشه‌ای کشویی تکمیل شده است. المان‌هایی که به این خانه خانوادگی مدرن اجازه می‌دهد بدون استفاده از حریم خصوصی، از فضای بیرون، نور طبیعی و حتی منظره‌ها استفاده نماید. این سایت قبلا توسط یک سازه قدیمی تصرف شده بود. سازه‌ای که کاملا تخریب شد تا فضای جدیدی را متولد کند.

10. Gorgeous House With Gabion Walls

35 طراحی مدرن خانه-Gorgeous House With Gabion Walls

هر طراحی خانه از یک ایده و یک هدف الهام می‌گیرد. در این حالت، هدف این بود که بیشترین دید منظری را ایجاد کنیم. با این حال، از آنجایی که این منطقه مورد بازدید افراد زیادی قرار دارد، حریم خصوصی مسئله مهمی در طراحی است. در پاسخ به آن، معماران با طرحی روبرو شدند که همه چیز را متعادل ساخت. نتیجه یک خانه باشکوه همراه با دیوارهای گابیونی، کرکره چوبی و چشم‌اندازهای شگفت‌انگیز بود.

هفته آینده با سری سوم از 35 طراحی مدرن خانه با دینو همراه باشید. نظرات خود را نیز با ما شریک شوید.

بیشتر بخوانید: 35 طراحی مدرن خانه که از هر زاویه‌ای شگفت‌‌انگیز به نظر می‌رسند (سری اول)

بیشتر بخوانید: مبله کردن پایدار: چگونگی چیدمان صحیح خانه با رعایت اصول طراحی پایدار

امتیاز: 5.0 از 5 (1 رای)
کمی صبر کنید...
Avatar

نوشته شده توسط

Yet the diggers & the wanderers In their hopes of extracting that very sliver Of flaccid meaning Every so often migrate...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شکلک‌ها (اموجی‌ها) را می‌توانید با کیبرد گوشی یا کیبرد مجازی ویندوز قرار دهید.
تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.