4 رنگ پرانرژی و جوان برای استایل شما به گفته کارشناسان صنعت مد

4 رنگ پرانرژی و جوان برای استایل شما به گفته کارشناسان صنعت مد

یک اصل مهم در عرصه مد این است که شما علاقه‌ای به پوشیدن لباس‌هایی که شما را پیرتر نشان می‌دهند، ندارید. هیچ کس نمی‌خواهد جذابیت جوانی خود را با یک پوشش اشتباه از بین ببرد. بنابراین باید به دنبال راهکارهایی برای انتخاب صحیح رنگ مناسب خودتان باشید. یکی از موثرترین راه‌ها برای جوان‌تر به نظر رسیدن، استفاده از رنگ‌هایی است که در ادامه به شما معرفی می‌کنیم. با همراهی دینو 4 رنگ پرانرژی و جوان برای استایل شما به گفته کارشناسان صنعت مد را بشناسید و برای جذابیت هر چه بیشتر در استایل خود از آن‌ها بهره ببرید.

4 رنگ پرانرژی و جوان

با توجه به این که هزاران رنگ پنتون به عنوان نمونه‌هایی از جذابیت معرفی می‌شوند، ما به سراغ یک متخصص در این زمینه رفته‌ایم تا ما را به سمت رنگ‌های دقیق جوانی هدایت کند. اگر می‌خواهید با پوشش خود جوان‌تر به نظر برسید، به صحبت‌های «کیت اسمیت» (Kate Smith) مدیر رنگ Sensational Color درباره 4 رنگ پرانرژی و جوان توجه کنید. او به ما از روند گسترش این رنگ‌ها، مفهوم، سایه‌ها و نبایدهای آن‌ها می‌گوید:

با هر سالی که می‌گذرد، رنگ مو و پوست شما به طرز نامحسوسی تغییر می‌کند و در برخی موارد، استفاده از همان رنگ‌های سابق دیگر مانند گذشته شما را جذاب و جوان نشان نمی‌دهد. برای این که جذابیت خود را حفظ کنید، باید رنگ‌های انتخابی شما تکمیل کننده ظاهر و ته رنگ پوست‌تان باشند.

1. فیروزه‌ای

4 رنگ پرانرژی و جوان - 1. فیروزه‌ای Turquoise

فیروزه‌ای رنگی است که باعث جذابیت شما با هر رنگ پوستی می‌شود و تنوع زیاد آن از آبی یا سبز روشن گسترش پیدا می‌کند. اگر رنگ پوست شما روشن است، با برگرداندن بازوی خود و نگاه کردن به رگ‌های مچ دستتان، تناژ صحیح از فیروزه‌ای را برای استایل خود انتخاب کنید. اگر پوست شما به آبی یا سبز گرایش دارد، سایه‌ای از فیروزه‌ای را پیدا کنید که به آن رنگ متمایل باشد. در نهایت نیز اگر پوستی متوسط تا تیره دارید، تقریبا هر تناژی از فیروزه‌ای با چهره شما سازگار خواهد بود.

4 رنگ پرانرژی و جوان - 1. فیروزه‌ای پلیسه
1. فیروزه‌ای ساتن
1. فیروزه‌ای گلدار

2. سرخابی

4 رنگ پرانرژی و جوان - 2. سرخابی Red-Violet

هنگامی که صحبت از رنگ سرخابی می‌شود، طیف گسترده قرمز مانند رنگ‌هایی از ارغوانی گرفته تا عنابی تند به ذهن می‌رسد. اگر می‌ترسید که رنگ صورتی روشن را با تناژهای عمیق‌تری از آن عوض کنید، تصاویر زیر را ببینید و با همراهی سایه‌های تیره‌تر آن آشنا شوید. استفاده از سرخابی به خصوص زمانی که سن شما بیشتر شده و در دوران میانسالی هستید، بسیار موثر بوده و شما را از آن چه که هستید جوان‌تر نشان می‌دهد. پس برای انتخاب رنگ قرمز-بنفش شجاع باشید.

4 رنگ پرانرژی و جوان - 2. سرخابی حریر
2. سرخابی فاستونی

3. مشکی جدید

4 رنگ پرانرژی و جوان - 3. مشکی جدید New Black

رنگ مشکی واقعی اغلب در کنار تناژهای نرم‌تری از پوست افراد بالغ بسیار تند به نظر می‌رسد. این موضوع باعث می‌شود خطوط ریز، چین و چروک و حلقه‌های زیر چشم شما تیره‌تر به نظر برسند. اگر سیاه رنگ مورد علاقه شما است و نمی‌خواهید آن را از استایل خود حذف کنید، خبر خوب این است که می‌توانید به سراغ رنگ مشکی جدید بروید تا جذاب‌تر به نظر برسید. سعی کنید از خاکستری ذغالی، آبی تیره یا هر رنگ عمیق و تند دیگری برای انرژی بخشیدن به مشکی خود استفاده کنید.

4 رنگ پرانرژی و جوان - 3. مشکی جدید کار شده
3. مشکی جدید نخی

4. فیلی

4 رنگ پرانرژی و جوان - 4. فیلی Periwinkle

رنگ دیگری که مورد ستایش اکثر زنان خوش پوش قرار می‌گیرد، آبی ملایم با تناژ ارغوانی یا بنفش (فیلی) است. از آن جایی که با افزایش سن، رنگ مو و پوست انسان به سردی گرایش پیدا می‌کند، استفاده از ته رنگ آبی ملایم که اغلب به آن فیلی گفته می‌شود در انتخاب لباس (بدون توجه به رنگ پوست فرد) بسیار زیبا عمل می‌کند. زمانی که چهره شما بین سردی و گرمی قرار می‌گیرد، جلوه جذابی ایجاد می‌کند.

4 رنگ پرانرژی و جوان - 4. فیلی همراه با گلدوزی

شما درباره این 4 رنگ پرانرژی و جوان چه نظری دارید؟ آیا با علاقه‌مندی‌های شما سازگار هستند؟ دلایل خود برای انتخاب هر یک از آن‌ها را به ما بگویید. منتظر دیدگاه‌های ارزشمند شما هستیم.

منبع: Who What Wear

بیشتر بخوانید: 9 ترند رنگی پاییزی به انتخاب پنتون که قرار است در استایل‌های فصل جدید ببینیم

بیشتر بخوانید: ناراحت کننده‌ترین رنگ‌های جهان در سال 2020 توسط شرکت پنتون تعیین شد

امتیاز: 5.0 از 5 (2 رای)
کمی صبر کنید...
Avatar

نوشته شده توسط

Yet the diggers & the wanderers In their hopes of extracting that very sliver Of flaccid meaning Every so often migrate...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شکلک‌ها (اموجی‌ها) را می‌توانید با کیبرد گوشی یا کیبرد مجازی ویندوز قرار دهید.
تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.