7 ترند فراگیر زیبایی سال 2020

7 ترند فراگیر زیبایی سال 2020 و 3 موردی که آماده بازنشستگی هستند

2020 فقط یک سال جدید نیست، بلکه آغاز یک دهه جدید است. به جز تغییر اساسی در ظاهر روزمره شما، چه راه بهتری برای رونق بخشیدن به آن وجود دارد؟ در ادامه برای الهام گرفتن شما، 7 ترند فراگیر زیبایی سال 2020 را برای شما همراهان همیشگی معرفی خواهیم کرد. با دینو باشید.

7 ترند فراگیر زیبایی سال 2020

مطمئنیم که شما نیز از آشنایی با گرایش‌های جدید دنیای زیبایی و دیدن آن‌ها بسیار هیجان‌زده خواهید شد. این 7 ترند فراگیر زیبایی سال 2020 به علاوه 3 موردی که آماده بازنشستگی هستند را با هم می‌بینیم.

1. چشمان گویا

7 ترند فراگیر زیبایی سال 2020 - 1. چشمان گویا

در سال جدید، چشمان گویا یکی از مطرح‌ترین موارد 7 ترند فراگیر زیبایی سال 2020 خواهند بود. نه فقط چشمان دودی که قبلا عادت داشتیم ببینیم، بلکه در سال جدید سایه‌ها و خط چشم‌های رنگی و جالبی را شاهد خواهیم بود. آن را اثر Euphoria بنامید. «دانیل مارتین» (Daniel Martin)، چهره‌پرداز مشهور و مشاور ارشد Honest Beauty می‌گوید:

این ترند بیش‌تر در مورد استفاده از آرایش به عنوان نوعی تزیین و الحاقات زیبایی است، نه یک پایه و اساس برای زیبا بودن.

2. لب‌های براق

7 ترند فراگیر زیبایی سال 2020 - 2. لب‌های براق

سایه‌های بسیار کم‌رنگ، براقیت‌های خالص و براق‌کننده‌های چرب را دست کم نگیرید. در سال 2020، ما از لب‌های پررنگ و خطوط کاملا دقیق، به سمت سایه‌های براق خالص فاصله می‌گیریم. ترندی که فقط رنگ طبیعی چهره شما را به یک درجه جذاب‌تر برساند. چه چیزی بهتر از چهره طبیعی شما؟

3. موهای تاریک و روشن

7 ترند فراگیر زیبایی سال 2020 - 3. موهای تاریک و روشن

همه سبزه‌ها توجه کنند. اگر می‌خواهید به رنگ قهوه‌ای، بعد بیش‌تری بدهید، «کاریسا شاودت» (Karissa Schaudt) متخصص رنگ در سالن Maxine در شیکاگو، توصیه می‌کند که از سایه روشن برای موهای خود استفاده کنید. او در ادامه می‌افزاید:

با رنگ کردن چند تکه‌ای بالیاژ علاوه بر لایت‌های کوچک با فویل در رنگ‌های گرم‌تر، ظاهر جذاب‌تری خواهید داشت. شما قرار است موارد بسیاری از این چهره‌ها را در سال 2020 مشاهده کنید. این روش با نگهداری ساده از فصلی به فصلی دیگر منتقل می‌شود.

4. زیبایی پایدار

7 ترند فراگیر زیبایی سال 2020 - 4. زیبایی پایدار

شاید ترندی که بیش از همه از آن هیجان‌زده‌ایم، این باشد که عناوین تجاری در نهایت شروع به بررسی دقیق‌تر اثرات زیست محیطی محصولات خود کرده‌اند. آن‌ها به معرفی گزینه‌های سازگار با محیط زیست مانند پیمان‌های بازیافت و بسته‌بندی ضایعات-صفر پرداخته‌اند. زیبایی پایدار در راه است. راه آسان دیگر برای کمک به مادر طبیعت در سال جدید، خودداری از به کار بردن وسایل یک‌بار مصرف مانند دستمال مرطوب صورت و پدهای پنبه‌ای است. به جای این موارد، نمونه‌های قابل استفاده مجدد بسیار نرم و قابل شستشو را تهیه کنید.

5. رتینول طبیعی

7 ترند فراگیر زیبایی سال 2020 - 5. رتینول طبیعی

آیا تا به حال از باکوچیول چیزی شنیده‌اید؟ به طور خلاصه این ماده پاسخ طبیعت به رتینول است. ما امسال شاهد حضور این ماده در تولید محصولات مراقبت از پوست بودیم. انتظار می‌رود در سال 2020 شاهد باکوچیول بیش‌تری با دوزهای پایین رتینول واقعی در سرم‌ها و کرم‌های خود باشیم. «برایان بارون» (Bryan Barron) مدیر تحقیقات مراقبت از پوست Paula’s Choice در این باره گفت:

تحقیقات نشان می‌دهد که خواص ضد التهابی طبیعی باکوچیول با تثبیت عملکرد آن بر روی پوست، تحمل و موثرتر شدن رتینول را آسان می‌کند. ترکیبی از این دو ماده همچنین در روشن شدن تغییر رنگ یا علائم آسیب آفتاب مؤثر است.

6. شینیون فنری

7 ترند فراگیر زیبایی سال 2020 - 6. شینیون فنری

درباره موهای «بریجیت باردت» (Brigitte Bardot) بعد از حمام حباب فکر کنید! «تراویس اسپک» (Travis Speck) آرایشگر سالن مد Sally Hershberger NoMad می‌گوید:

موها را از اطراف صورت دور نگه دارید و فقط چند رشته از آن را برای جذابیت به چهره‌تان بیرون بکشید. این حالت بدون تلاش زیاد، بسیار جذاب و پیچیده به نظر خواهد رسید.

7. ابروهای پر مانند

7 ترند فراگیر زیبایی سال 2020 - 7. ابروهای پر مانند

ابروهای جسورانه هنوز هم بسیار پرطرفدار هستند. «جرد بیلی» (Jared Bailey) متخصص جهانی Benefit Cosmetics در این باره توضیح می‌دهد:

قرار است ابروهای شما فضایی بین موهایشان داشته باشند. می‌خواهیم آن‌ها شبیه به پر باشند. برای ایجاد جلوه‌ای برجسته‌تر، یک مداد ابروی نازک را بردارید و فقط با استفاده از ضربه‌های پراکنده، قسمت‌های کم‌پشت را پر کنید. سپس از طریق برس اسفنجی آن را پخش نمایید تا رنگ‌ها ترکیب شده و لبه‌ها را نرم کند.

3 ترند بازنشسته زیبایی

در ادامه با ترندهای قدیمی که دردسرهای مخصوص به خود را داشتند، خداحافظی خواهیم کرد. این‌ها جای خود را به 7 ترند فراگیر زیبایی سال 2020 خواهند داد. با هم ببینیم.

1. سایه روشن سنگین

3 ترند بازنشسته زیبایی - 1. سایه روشن سنگین

آن براقیت مگاواتی چهره‌ای که سال‌ها در رسانه‌های اجتماعی مورد پسند همه بود، محبوبیت خود را از دست می‌دهد. این موضوع به معنای این نیست که اندکی براق بودن هنوز هم مورد استقبال نباشد. فقط قرار است با درخشش کم‌تر و یک فرمول سبک‌تر تعویض شود. در سال جدید شما می‌توانید رژ گونه‌هایتان را به مقدار کمی در کنار گونه‌ها و بالای استخوان فک به کار ببرید. یا حتی آن را قبل از پایه آرایش خود برای یک درخشش طبیعی‌تر استفاده کنید.

2. اکلیل زدن به همه چیز

3 ترند بازنشسته زیبایی - 2. اکلیل زدن به همه چیز

صحبت از درخشش فوق‌العاده است. ما خوشحالیم که در حال خداحافظی از ترند اکلیل‌های درخشان در همه جا هستیم! واقعیت این است که بیش‌تر اکلیل‌های تجاری مورد استفاده، از ریزپلاستیک‌هایی هستند که برای محیط زیست مضر می‌باشند. همچنین آسیب‌های آن‌ها واقعی است و در نهایت مهم نیست چقدر مراقب باشید، بالاخره همه جا را کثیف می‌کنند.

3. رژ لب بسیار مات

3 ترند بازنشسته زیبایی - 3. رژ لب بسیار مات

زمانی در گذشته وجود داشت (در سال‌های 2016 و 2017) که رژ لب مایع بسیار فراگیر بود. اگر شما نیز از این ترند پیروی می‌کردید، باید بدانید که این روش باعث می‌شود لب‌های شما بسیار خشک شوند. در سال 2020، ما از لب‌های بسیار مات به نفع فرمول‌های نرم‌تر و براق‌تر فاصله می‌گیریم.

شما کدام یک از این موارد را تجربه کرده‌اید. نظرات خود را درباره 7 ترند فراگیر زیبایی سال 2020 و 3 موردی که آماده بازنشستگی هستند، با ما و همراهان دینو به اشتراک بگذارید.

منبع: Purewow

بیش‌تر بخوانید: آنا وینتور روزنامه‌نگار از بزرگ‌ترین ترندهای پوشاک سال 2020 می‌گوید

بیش‌تر بخوانید: ترند چکمه‌های زمستانی 2019 برای فصل سردی که در همین نزدیکی احساس می‌شود

امتیاز: 4.8 از 5 (4 رای)
کمی صبر کنید...
Avatar

نوشته شده توسط

Yet the diggers & the wanderers In their hopes of extracting that very sliver Of flaccid meaning Every so often migrate...

۳ دیدگاه

  1. Avatar علی گفت:

    سلام.
    اینکه خانمها برای شوهرشون جذاب باشن ، نه تنها بد نیست ، بلکه پسندیده هم هست.

  2. Avatar پوریا گفت:

    جی جی حدید همه جوره جذابه
    ای کاش یه مدل دیگه برای( 1. سایه روشن سنگین) استفاده میکردید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شکلک‌ها (اموجی‌ها) را می‌توانید با کیبرد گوشی یا کیبرد مجازی ویندوز قرار دهید.
تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.