سریال Little Fires Everywhere

معرفی مینی سریال Little Fires Everywhere: سرگرم‌کننده و تاثیرگذار

اگر می‌خواهید یک مینی سریال درام جذاب و سرگرم‌کننده را تماشا کنید، یکی از گزینه‌های روز میز، سریال Little Fires Everywhere است. این مینی سریال ۸ قسمتی روابط خانواده با فرزندان را نشان می‌دهد که در ادامه به جزییات بیشتر در مورد این سریال می‌پردازیم. با دینو همراه باشید.

سریال Little Fires Everywhere

معرفی مینی سریال Little Fires Everywhere

مینی سریال Little Fires Everywhere اینطور شروع می‌شود که خانه‌ی باشکوه النا ریچاردسون در آتش سوخته و مشخص نیست که چه کسی مسئول این آتش سوزی است. سپس سریال شما را به اتفاقات قبل از آتش سوزی می‌برد تا نشان دهد که این آتش سوزی چرا و چگونه اتفاق افتاد.

مینی سریال Little Fires Everywhere النا ریچاردسون، همسرش و ۴ فرزندش را نشان می‌دهد و در سمتی دیگر شاهد یک مادر و دختر رنگین پوست و ارتباط بسیار خوبشان هستیم. در واقع سریال سعی دارد نشان دهد که رفتار و تصمیمات ما چه تاثیری بر فرزندانمان دارد و از سوی دیگر اشاراتی به ارتباط فرزندان با پدر و مادر واقعی یا ناتنی در دنیای مدرن می‌کند. در طول سریال بارها با دروغ‌های مختلفی روبرو می‌شویم که اعضای خانواده به یکدیگر می‌گویند و تاثیر این دروغ‌ها در زندگی افراد مشاهده می‌شود.

سریال Little Fires Everywhere

از سوی دیگر سریال Little Fi‌res Everywhere سعی دارد جزییاتی از روند تربیتی فرزندان را به نمایش بگذارد و همچنین اشاره می‌کند که نمی‌توانیم فرزندان را به چیزی که می‌خواهیم تبدیل کنیم بلکه باید آن‌ها را همانطوری که هستند دوست بداریم، همراهشان باشیم و راهنماییشان کنیم. این سریال شباهت‌هایی به سریال Big Little Lies دارد در نتیجه اگر آن سریال را پسندیده باشید، از سریال Little Fires Everywher‌e نیز خوشتان خواهد آمد.

سریال Little Fires Everywhere

یکی از موضوعات اصلی سریال نیز به بحث نژاد پرستی اشاره دارد. در واقع سریال Little Fires Everyw‌here نشان داده که علیرغم تلاش‌های مردم و دولت‌ها برای برابری نژادها، همچنان تبعیض نژاد در قوانین، دولت و جامعه وجود دارد. در طول سریال به نکات ظریفی از تبعیض نژادی اشاره شده که در مواردی زندگی افراد را به نابودی کشانده در حالی که اگر بحث نژادی در زندگی مطرح نبود شاید افراد با مشکلات کمتری در زندگی روبرو بودند.

سریال Little Fires Everywhere توسط Liz Tigelaar با اقتباس از کتابی به همین نام ساخته شده است. در این سریال Reese Witherspoon، Kerry Washington، Lexi Underwood، Megan Stott، Gavin Lewis، Jade Pettyjohn، Joshua Jackson و Jordan Elsass بازی می‌کنند و به طور کلی سریال می‌تواند سرگرم‌کننده و تاثیرگذار باشد و تماشای آن خالی از لطف نیست.

بیشتر بخوانید: اگر به سریال کارآگاهی و مرموز علاقه دارید این دو مینی سریال خیره‌کننده را تماشا کنید
بیشتر بخوانید: معرفی مینی سریال Maid‌: یکی از بهترین مینی سریال ها در ماه‌های اخیر
بیشتر بخوانید: معرفی مینی سریال هایی که حتما باید تماشا کنید!

امتیاز: 5.0 از 5 (2 رای)
کمی صبر کنید...
Avatar

نوشته شده توسط

ایمیل: [email protected]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شکلک‌ها (اموجی‌ها) را می‌توانید با کیبرد گوشی یا کیبرد مجازی ویندوز قرار دهید.
تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.