پایتخت 6

جزییاتی از پایتخت 6 توسط سیروس مقدم، کارگردان این مجموعه منتشر شد!

به تازگی خبری در راستای آماده شدن فیلمنامه پایتخت 6 منتشر شده است. ظاهرا ساخت این سریال به طور رسمی شروع و اعلام شده است. سیروس مقدم نیز به تازگی جزییاتی در رابطه با این سریال ارائه کرده است که در ادامه جزییاتی از پایتخت 6 را با شما عزیزان به اشتراک خواهیم گذاشت.

جزییاتی از پایتخت 6 منتشر شد!

براساس مصاحبه منتشر شده از سیروس مقدم ظاهرا فیلمنامه پایتخت 6 در حال آماده سازی است. احتمالا تغییراتی نیز رخ خواهد داد که می توان به حذف بابا پنجعلی یا بازگشت بهبود فریبا اشاره کرد. احتمالا بابا پنجعلی خواهد مرد و شاید شخصیت های جدید دیگری به سریال اضافه شوند از سوی دیگر بهبود فریبا که در قسمت های قبل خبر مرگ او در آفریقا بود اکنون بازگردد و ماجراهای جدیدی برای گفتن داشته باشد. به گفته سیروس مقدم ظاهرا در اواخر پاییز 98 مراحل ساخت پایتخت 6 آغاز شود و احتمالا در نوروز سال آینده در اختیار بینندگان قرار خواهد گرفت. البته زمان انتشار این سریال توسط سیروس مقدم اعلام نشده است و در حد پیش بینی است.

پایتخت 6

این موضوع قطعا خبر خوبی برای مردم و علاقه مندان به این سریال خواهد بود. از طرفی سال گذشته پخش نشدن این سریال موجب ناراحتی و اعتراض مردم شد و سریال های نوروزی جایگزین خوبی برای پایتخت نبوده اند. از سوی دیگر قرار شده بود که یک پایتخت تک قسمتی برای شب سال تحویل ویژه نوروز ارائه شود که  پس از فوت ناگهانی خشایار الوند نویسنده پایتخت، ساخت این قسمت پایتخت ویژه نوروز نیز کنسل شد. در واقع سال گذشته همه چیز دست به دست هم داد تا خبری از پایتخت نباشد. از سوی دیگر سیروس مقدم در مصاحبه‌ای اعلام کرده بود که امسال به دلیل حمایت نکردن شبکه سه سیما و خالی نبودن زمان بازیگران و تیم پایتخت، در نوروز 98، این سریال ساخته و پخش نخواهد شد. به هر جهت پایتخت 6 باید با سوژه هایی جدید و ناب بازگردد و نظر مخاطبان را جلب نماید. شما عزیزان می توانید نظرات خود را در راستای پایتخت 6 با ما در میان بگذارید.

امتیاز: 4.6 از 5 (5 رای)

یک دیدگاه

  1. Avatar آرمیتا گفت:
    0

    تنها سریال ایرانی که تونست عین سریالای خارجی تا چندین سال ادامه داشته باشه فقط همینه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شکلک‌ها (اموجی‌ها) را می‌توانید با کیبرد گوشی یا کیبرد مجازی ویندوز قرار دهید.
تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.