5 دلیل جالب برای مجردماندن افراد جذاب

شاید اینطور به نظر برسد که فوق‌العاده جذاب‌بودن زندگی شما را رویایی خواهد کرد؛ طوری که انگار همه‌چیز برای شما از پیش آماده شده است. مردم تصور می‌کنند پیداکردن شغل، ورود به رابطه عاطفی و حتی پیداکردن همسر ایده‌آل برای افراد زیبا آسان‌تر است. اما برخلاف تصور عموم، افراد جذاب با مشکلات زیادی دست‌وپنجه نرم می‌کنند. در این متن به دلایل مجردماندن افراد جذاب می‌پردازیم.

افراد جذاب معمولاً مجرد می‌مانند. چرا؟

1. جذابیت آنها ترسناک است

مجرد ماندن افراد جذاب

صحبت‌کردن با دختر همسایه به جای یک سوپر مدل خیره‌کننده که به نظر می‌رسد در سطح شما نیست، بسیار آسان‌تر است. به طور کلی صحبت‌کردن با زنان زیبا مردان را مضطرب می‌کند و زنان به دنبال مردانی با ظاهر متوسط می‌روند. براساس نتایج یک نظرسنجی، کاربران مرد از ارتباط‌برقرارکردن با دختران زیبا اجتناب می‌کنند تا از خود در برابر طردشدن و شکست عاطفی محافظت کنند. آنها تصور می‌کنند فردی با ظاهر عالی آنها را طرد میکند، بنابراین چنین رابطه‌ای حتی ارزش امتحان کردن را ندارد.

2. افراد جذاب قابل‌اعتماد به نظر نمی‌رسند

5 دلیل جالب برای مجردماندن افراد جذاب

«او می‌توانند هر کسی را را فریب دهد» ، «همه زنان/مردان عاشق او می‌شوند» یا «من طاقت ندارم همیشه حسادت کنم»، تنها چند مورد از تفکراتی است که ممکن است وقتی با فردی جذاب آشنا می‌شوید، به ذهن شما برسد. برخی ممکن است نگران وفادارماندن همسر خوش‌تیپ خود باشند. با این حال، مردانی که جذابیت کمتری دارند، ظاهر خود را با مهربانی تکمیل می‌کنند و باعث می‌شوند که زنان بیشتر احساس اطمینان کنند.

3. افراد فکر می‌کنند آنها در رابطه هستند

دلایل مجردماندن افراد جذاب

برای اکثر مردم، باور این که یک افراد جذاب ممکن است مجرد باشند، سخت است. پسرها و دخترها حتی به نزدیک‌شدن به همسر رویایی خود فکر نمی‌کنند. حتی اگر فرد متوجه شود که نیمه‌ گمشده آنها مجرد است، هنوز هم موانع زیادی در مسیر آنها وجود دارد. برای مثال، افراد معمولاً برای ورود به رابطه، خود را به اندازه کافی زیبا نمی‌بیند.

4. افراد جذاب مشکل اعتماد دارند

یکی از دلایل مجردماندن افراد جذاب این است که آنها به سختی می‌توانند به سایر افراد اعتماد کنند. برای مثال دختران جذاب نگران این هستند که  دوست پسرشان از آنها برای  خودنمایی در مقابل دوستانش استفاده کنند. از این گذشته، افراد زیبا اغلب بر‌اساس ظاهرشان قضاوت می‌شوند و افراد شخصیت آنها را نادیده می‌گیرند.

 دلیل چهارم جالب برای مجردماندن افراد جذاب

5. افراد جذاب مغرور به نظر می‌رسند

این امر مخصوصاً زمانی صادق است که فرد جذاب خجالتی هم باشد. برای مثال فردی جذاب داستانی را تعریف کرد: من برای کمک به یکی از دوستانم در یک رویداد بیرون رفتم و او به من افراد زیادی را که در نمایشگاه حاضر بودند، معرفی کرد. من با آنها خوب صحبت کردم، سپس در جایی نشستم که مزاحم کسی نباشم. زیرا آنها مشغول فروش صنایع دستی خود به مردم بودند. مدتی بعد، دوستم به من گفت که همه فکر می‌کنند من مغرور هستم، چون دور از همه نشستم.

امتیاز: 5.0 از 5 (2 رای)
کمی صبر کنید...

یک دیدگاه

  1. Avatar مهمان گفت:

    گفتم چطوریه که هنوز مجردم
    ای بابا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شکلک‌ها (اموجی‌ها) را می‌توانید با کیبرد گوشی یا کیبرد مجازی ویندوز قرار دهید.
تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.