دکوراسیون تابستانی

چند ایده ساده برای ایجاد یک چیدمان و دکوراسیون تابستانی رنگارنگ

فصل تابستان و فصل گرما آغاز شده و وقت آن رسیده که به سراغ طراحی داخلی و دکوراسیون تابستانی بروید. در دکوراسیون تابستانی هر رنگی وجود خواهد داشت و تمامی رنگ‌های شاد در این دکوراسیون خواهند درخشید. از جمله دکوراسیون تابستانی می‌توان به چیدمان‌هایی در فضای باز اشاره کرد که در هوای گرم بسیار دلچسب خواهد بود. در ادامه چند ایده برای ایجاد یک دکوراسیون تابستانی را در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد. شما می‌توانید نظرات و خلاقیت‌های خود را در این زمینه با ما به اشتراک بگذارید.

ایجاد یک دکوراسیون تابستانی

فصل تابستان بهترین فرصت برای خوردن ناهار و شام در فضای حیاط، ایوان، بالکن و بیرون از خانه است؛ در نتیجه می‌توانید با ایجاد یک سایبان و صندلی‌هایی با کوسن‌های رنگارنگ، فضای دلپذیری را برای صرف غذایی دلچسب فراهم کنید و از هوای گرم تابستان لذت ببرید.

دکوراسیون تابستانی

به طور کلی تابستان همراه با ساحل و دریاست؛ در نتیجه در دکوراسیون تابستانی خود می‌توانید از رنگ‌های آبی در طیف‌های مختلف استفاده کنید تا فضایی دریایی را در اختیار داشته باشید. در این فصل سعی کنید مبلمان خود را در کنار پنجره‌های نورگیر‌تر بچینید تا فضایی روشن را داشته باشید. در این نوع دکوراسیون توجه داشته باشید که بهتر است پرده‌های خانه را نازک انتخاب کنید و بهتر است تم رنگی پرده‌ها روشن و با سفید ترکیب شوند؛ همچنین می‌توانید از رنگ‌های بسیار شاد مانند نارنجی، زرد، آبی، سبز و سفید استفاده کنید. بهتر است که پرده‌های خانه را در این سبک چیدمان همیشه کنار بزنید.

دکوراسیون تابستانی

در یک دکوراسیون تابستانی بهتر است از تابلوها یا عکس‌هایی از مسافرت‌هایتان با قاب‌های سفید استفاده کنید. در فصل تابستان دکوراسیون‌های خارج از خانه طرفداران خاص خود را دارد اما اگر از فضای بیرون بی نصیب هستیم می توانیم فضای داخلی را آنقدر روشن و رنگارنگ کنیم که حس تابستان را منتقل کند.

دکوراسیون تابستانی

سعی کنید میز خانه همیشه پر از میوه‌های رنگارنگ تابستانی باشد و رنگ های شاد را برای ظروف خود انتخاب کنید. گیاهان گلدار را در فصل تابستان فراموش نکنید. همچنین گل‌های کوچک در ظرف‌های زیبا می‌توانند انتخاب خوبی برای میزهایتان باشند.

طراحی داخلی منزل

در این فصل می‌توانید از چراغ‌های فانوسی در ایوان یا حیاط استفاده کنید تا در شب‌های خنک از فضای حیاط خانه بهره ببرید. تجهیزات حصیری مانند صندلی‌های حصیری، سینی‌های حصیری یا سبدهای حصیری در تابستان بسیار ترند خواهند بود؛ در نتیجه می‌توانید روی این تجهیزات هم حساب کنید.

طراحی داخلی
امتیاز: 5.0 از 5 (1 رای)
کمی صبر کنید...
Avatar

نوشته شده توسط

ایمیل: [email protected]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شکلک‌ها (اموجی‌ها) را می‌توانید با کیبرد گوشی یا کیبرد مجازی ویندوز قرار دهید.
تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.