Chernobyl

سریال Chernobyl رکورد Game Of Thrones را در تعداد بینندگان آنلاین زد!

همانطور که در مطالب قبل اشاره کردیم سریال Chernobyl این روزها نظر بسیاری را خود جلب کرده و جایگزین خوبی برای Game Of Thrones شده است. این مینی سریال از محبوبیت بالایی برخوردار بوده و بر اساس گزارش‌های منتشر شده سریال Chernobyl هم اکنون رکورد تعداد بینندگان آنلاین Game Of Thrones را زده است. در ادامه جزئیات این خبر را در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد.

سریال Chernobyl

همانطور که در مطالب قبل اشاره کرده بودیم این مینی سریال درباره فاجعه نیروگاه هسته‌ای چرنوبیل در سال 1986 بود که در اوکراین شوروی اتفاق افتاد و ماجرای آن حادثه را روایت می‌کند. باید اشاره کنیم که این سریال بر اساس واقعیت بوده و قربانیان زیادی به‌جا گذاشته است.

Chernobyl

بر اساس گزارش‌ها مشخص شد که سریال Chernobyl تا این لحظه با 5 قسمت توانست به آمار 8 میلیون بیننده دست یابد و از بسیاری از رقبا پیشی بگیرد. البته باید اشاره کنیم که این آمار همچنان در حال پیشرفت است و احتمالا سریال‌هایی چون True Detective و Big Little Lies را پشت سر خواهد گذاشت. البته این در حالی است که زمان پخش این سریال در بدترین زمان شبکه HBO بوده اما به هر حال موفق به جلب نظر بینندگان شده است.

این آمار بسیار غیر منتظره و عجیب بوده چرا که 35 درصد بینندگان از تلویزیون، سریال چرنوبیل را دیده اند و 52 درصد از طریق سرویس‌های آنلاین این سریال را دنبال کرده اند که این آمار تاکنون به این میزان نرسیده بود. بر اساس بررسی‌ها مشخص شد که تاکنون هیچ سریالی با بیش از 50 درصد بیننده آنلاین روبرو نبوده و این موضوع باعث رکوردشکنی Game Of Thrones با 46 درصد بیننده آنلاین در فصل هشتم نیز شد.

احتمالا این موفقیت‌ها برای روسیه خبر خوبی نبوده و همانطور که در مطالب قبل اشاره کردیم روسیه به ساخت این سریال اعتراض کرده و معتقد بوده که این سریال ماجرای Chernobyl را از دیدگاه آمریکا به تصویر کشیده است. به هر جهت واقعی بودن سریال و ماجراجویانه بودنش نظر بسیاری از مخاطبان را از سراسر جهان مخصوصا ایران به خود جلب کرده و این سریال را به یکی از رکوردداران شبکه HBO تبدیل کرده است. شما عزیزان می‌توانید نظرات خود را در رابطه با سریال چرنوبیل با ما در میان بگذارید.

امتیاز: 4.3 از 5 (6 رای)
کمی صبر کنید...
Avatar

نوشته شده توسط

ایمیل: [email protected]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شکلک‌ها (اموجی‌ها) را می‌توانید با کیبرد گوشی یا کیبرد مجازی ویندوز قرار دهید.
تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.