10 اخلاق منفی در روابط اجتماعی

10 اخلاق منفی در روابط اجتماعی که باعث دوری دیگران می شود

بسیاری از ما در رفتارها و مواجهه روزمره خود با دیگران عادت‌ها و اخلاقیات منفی و آزاردهنده‌ای داریم که شدت و گسترش آن به مروز زمان باعث دوری دیگران می‌شود. در ادامه همراه دینو 10 اخلاق منفی در روابط اجتماعی را مطالعه کنید.

10 اخلاق منفی در روابط اجتماعی

10 اخلاق منفی در روابط اجتماعی

اگر می‌خواهید در جامعه و در میان مردم محبوب باشید و آن‌ها را به خود جذب کنید، بهتر از با 10 اخلاق منفی در روابط اجتماعی آشنا شوید تا بتوانید آن‌ها را به بهترین شکل تغییر دهید.

#1

شما حتی زمانی که موضوع مورد بحث هیچ گونه ربطی به شما نداشته باشد، خودتان را مخاطب هر صحبتی قرار می‌دهید. به یاد داشته باشید که همه درباره شما صحبت نمی‌کنند.

#2

نسبت به همه چیز و همه کس بدگمان هستید و با موضوعات مختلف همراه با شک و تردید و سوءظن رفتار می‌کنید.

#3

همیشه خودتان را در شخصیت یک قربانی به جامعه و دیگران نشان می‌دهید و طوری وانمود می‌کنید که بدبخت‌ترین آدم روی کره زمین هستید.

#4

بیش از اندازه حساس و زودرنج هستید و از انتقادات دیگران سریع ناراحت می‌شوید. این ویژگی نشان دهنده کمبود اعتماد به نفس در شما است.

#5

مدام و پیوسته به دنبال راضی نگه داشتن و کسب تایید دیگران هستید. همین طور در هر شرایطی نظر آن‌ها را بر تصمیمات خودتان مقدم در نظر می‌گیرید.

#6

متاسفانه دچار خودشیفتگی، خود بزرگ بینی و خودخواهی هستید و با دیگران رفتار تحقیر آمیز و نگاه از بالا به پایین دارید.

#7

برای رسیدن به خواسته‌های خود از دیگران و اعتماد آن‌ها به شما سوءاستفاده می‌کنید. باید بدانید که مردم ابزاری برای برآورده کردن خواسته‌ها و آرزوهای شما نیستند.

#8

در محیط‌های صمیمی، جمع‌های خودمانی و مهمانی‌ها با دیگران معاشرت نمی‌کنید و خودتان را از بقیه جدا می‌کنید. فرقی ندارد از روی خجالت باشد یا بی‌توجهی

#9

مسخره کردن و خندیدن به دیگران و اشتباهات آن‌ها زمانی که دچار مشکل می‌شوند یا اشتباهی از ‌آن‌ها سر می‌زند. این رفتار به طور غیرمستقیم توهین آمیز تلقی می‌شود.

#10

توقع بیش از اندازه از دیگران و انتظار داشتن این که آن‌ها نیز به صورت متقابل به نیازها و درخواست‌های شما پاسخ بدهند.

نظر شما درباره این 10 اخلاق منفی در روابط اجتماعی چیست؟ آیا شما هم دچار چنین مشکلاتی هستید؟ چه عادت‌عای منفی دیگری را می‌شناسید که با ما در میان بگذارید؟ دیدگاه‌ها و پیشنهادات ارزشمندتان را به اشتراک بگذارید.

منبع: Sherko Psychology

امتیاز: 3.0 از 5 (3 رای)
کمی صبر کنید...
Avatar

نوشته شده توسط

Yet the diggers & the wanderers In their hopes of extracting that very sliver Of flaccid meaning Every so often migrate...

۳ دیدگاه

  1. Avatar هومن گفت:

    دزدی مگه چیه گیگ به گیگ اینترنت را میدزدن بعد اتصال نداری

  2. Avatar joie گفت:

    ممنون از شما و مطاالب مفیدی که میذارین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شکلک‌ها (اموجی‌ها) را می‌توانید با کیبرد گوشی یا کیبرد مجازی ویندوز قرار دهید.
تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.